Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawa zlikwidowanej szkoły w Brzozówce u Prezydenta RP

Utworzony przez Gość, 27 sierpnia 2011 r. o 12:14 Powrót do artykułu
admin napisał:
http://i43.tinypic.com/9scdqv.jpg
To są oryginalne podpisy radnych gminy Szastarka. Zresztą list, który dotarł do mieszkańców naszej gminy właśnie tak wygląda. Ale Was nadziejaki boli to, że radni Was wydutkali bez wstępu. Pod listem znalazło się 14 podpisów w obronie wójta. A pod uzasadnieniem referendum w sprawie jego odwołania nie odważył się podpisać nikt. Nawet najwięszyk przeciwnik wójta - Boguś, który rozpowszenia na jego temat kłamliwe informacje, nie miał odwagi podpisać się pod obwieszczeniem. Wójt może spać spokojnie mając takich zakłamanych i tchórzliwych przeciwników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pan co stoi w czarnej koszuli to muj tata ja właśnie jestem uczennicą w szkole brzozówka lecz teraz chodzimy na hute józefuw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Mularczyk niech im Pan odda tą szkołe bez żadnych dofinansowan z UG po roku przyjda na kolanach do Pana aby wzioł ją z powrotem powodzenia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcelina napisał:
ten pan co stoi w czarnej koszuli to muj tata ja właśnie jestem uczennicą w szkole brzozówka lecz teraz chodzimy na hute józefuw
"Marcelinko" i jak tam z ortografią na tej Hucie, coś słabo się uczysz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN napisał:
NIC CI LUDZIE NIE ROZUMIEJĄ UWAŻAM ŻE WOJT GMINY ZROBIŁ DOBRZE. LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ UTRZYMYWAĆ SZKOŁĘ DLA 34 UCZNIÓW - TO JEST CHORE. KOMPLETNIE NIE MYŚLICIE. JAK MACIE WYJŚĆ Z BIEDY JAK NIEUMIECIE OSZCZĘDZAĆ. TAKI BUDYNEK MOŻNA WYDZIERŻAWIĆ CHOĆAŻBY NA DOM STARCÓW I CZERPAC Z TEGO JAKIŚ DOCHÓD. SZKOŁA JEST W SZASTARCE I SPOKOJNIE MOŻE TYCH UCZNIÓW PRZYJĄĆ. DZIECI W DUŻYCH MIASTACH TEŻ MUSZĄ DOJEŻDŻAĆ DO SZKÓŁ I NIKT NIE ROBI Z TEGO PROBLEMU. JA NIE MIESZKAM JUŻ OD WIELU LAT W TEJ GMINIE, ALE NIERAZ LUBIE SOBIE POCZYTAĆ I WIDZĘ, ŻE TAM NIC SIĘ NIEZMIENIŁO I NIEZMNIENI. TAKIE MYŚLENIE UTRZYMYWAĆ SZKOŁĘ DLA 34 UCZNIÓW TO CIEMNOGRÓD. POZDRAWIAM GŁUPOTĘ TYCH LUDZI.
A do szkoły to się mało chodziło, bo błąd na błędzie. Zamiast wyzywać ludzi od głupków radzę zacząć od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
A do szkoły to się mało chodziło, bo błąd na błędzie. Zamiast wyzywać ludzi od głupków radzę zacząć od siebie.
w naszej gminie jest dużo uczonych ludzi i mlodych, ale wójt do projektów unijnych zatrudnia z innych gmin, nawet z niedzwicy, jak to ma sie do obietnic ze da pracę ludziom z szastarki, a nie zatrudnil ani jednej osoby z naszej gminy, tylko jeszcze likwiduje miejsca pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, proszę. Mam przeczucie, że ta osoba do projektu z Niedrzwicy ( pan siwowłosy, w średnim wieku) jest takze w Zakrzówku - też przy projekcie unijnym. Ludzie, to przekracza granice wyobrazni! Konkursy konstruuje się pod konkretnego kandydata, warunki zatrudnienia - np. zadaniowy czas pracy, który nie nakłada obowiązku 8-godzinnej obecności w miejscu pracy - toż przecież żyć nie umierać. Można i 5 gmin obskoczyć. A swoim mieszkańcom rzuca sie ochłapy albo mami obietnicami bez pokrycia. Współczuję mieszkańcom Szastarki, ale wierzcie mi - Lemiecha w Zakrzówku też przechodzi sam siebie w arogancji, wypełnianiu personalnych obietnic wyborczych(zatrudnianie swoich kolesiów) i przede wszystkim pogardzie i lekceważeniu ludzi - pracowników, petentów. p.s. Czekam na odpowiedż, czy moje przypuszczenia co do osoby koordynatora projektu są słuszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANKA z Zakrzówka napisał:
No proszę, proszę. Mam przeczucie, że ta osoba do projektu z Niedrzwicy ( pan siwowłosy, w średnim wieku) jest takze w Zakrzówku - też przy projekcie unijnym. Ludzie, to przekracza granice wyobrazni! Konkursy konstruuje się pod konkretnego kandydata, warunki zatrudnienia - np. zadaniowy czas pracy, który nie nakłada obowiązku 8-godzinnej obecności w miejscu pracy - toż przecież żyć nie umierać. Można i 5 gmin obskoczyć. A swoim mieszkańcom rzuca sie ochłapy albo mami obietnicami bez pokrycia. Współczuję mieszkańcom Szastarki, ale wierzcie mi - Lemiecha w Zakrzówku też przechodzi sam siebie w arogancji, wypełnianiu personalnych obietnic wyborczych(zatrudnianie swoich kolesiów) i przede wszystkim pogardzie i lekceważeniu ludzi - pracowników, petentów. p.s. Czekam na odpowiedż, czy moje przypuszczenia co do osoby koordynatora projektu są słuszne.
tak to ten sam człowiek, bez pojęcia i bez jaj jak mularczyk, ale jak to miała być praca dla mieszkańców szastarki, a tu zarudnia się obcych - swoich a cymbały z szastarki niech tak dalej głosują i słuchają słoneczka z kraśnika to ich wyprowadzi na łąkę jak stado baranów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walery napisał:
tak to ten sam człowiek, bez pojęcia i bez jaj jak mularczyk, ale jak to miała być praca dla mieszkańców szastarki, a tu zarudnia się obcych - swoich a cymbały z szastarki niech tak dalej głosują i słuchają słoneczka z kraśnika to ich wyprowadzi na łąkę jak stado baranów
Jak Wam jest zle, to zapraszamy do Kraśnika, tu jest kolesiarstwo i zwalnianie ludzi i na dodatek zatrudnianie ludzi z Gościeradowa, Lublina itp. A w Krasniku tyle osob jest bez pracy! A Wam jest zle? kogo zwolnił Wójt Lemiecha czy Mularczyk??????? Macie specjalistow? czy chcecie jak w PSLu aby miec posadke bo to Wasza gmina, a po co wykształcenie, doświadczenie, trzeba po partyjnej lini miec prace na zawsze!!!!! Bo kto pracuje w gminach tylko PSL!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówisz i masz: 1. Lemiecha zwolnił: dotychczasową sekretarz (najpierw ją przeniósł na inne stanowisko, po roku aut) 2. Lemiecha zatrudnił między innymi: a) sekretarz obecną (po linii PO) swoją asystentkę, specjalistę w rolnictwie, podatkach, gosp. komunalnej (obietnice wyborcze) c) doradcę wójta (po linii parafialnej). Ten pan pracował do czerwca, teraz przejął stanowisko dowodzenia projektu unijnego (tak, tak, to ten siwowłosy z Niedrzwicy) Ogólnie rzecz biorąc wójt Zakrzówka wprowadził nowy regulamin organizacyjny. Jego skutkiem jest między innymi zmiana nazw stanowisk pracy, co wiąże się ze zwiąkszeniem liczby urzędników. Wg moich obliczeń z 20 1/2 etatu na 25 1/2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchają słoneczka z kraśnika - który traktuje ludzi pogardliwie i lekceważ ąco - pracowników i petentów. Zawsze uczeń jest lepszy od nauczyciela, a w tym wypadku nauczycielem był czub, jaki wniosek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w gminie wielki bajzer, dlugi przerastają tamte po dudku, a nic nie robi się żadnych inwestycji, a sloneczko kraśnickie bawi się z pania sekretarz w janowie w ciastkarni i ma w 4 literach cala gminę szastarka, doczekaliśmy się dobrobytu ale niektórzy sa zadżumieni i nie widzą prostactwa gościa z kraśnika ucznia czuba,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac juz wyraznie ze brukwiane pustaki odpalily swoja wiejska glupote. No tak sloma w stodole i nie tylko to juz mozna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nasz wojt pieknie zalatwil oblata radnego bogusia z brzozowki. A swoja droga radny wyjatkowo glupio sie zachowal. Z drugiej strony czego innego mozna sie spodziewac po takim radnym. Pomyslec ze mowili ze to jeden z madrzejszych we wiosce brzozowka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Widac juz wyraznie ze brukwiane pustaki odpalily swoja wiejska glupote. No tak sloma w stodole i nie tylko to juz mozna.
Daj spokoj pustakom. Zapily w weekend i teraz dochodza do siebie. Glupote odpalo jak wytrzezwieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny Wcislo i jak u Pana teraz w dziubku ? Oj chyba gorzko. Malo tego ze przegral pan szkole, to jeszcze sie pan na koniec osmieszyl tym glosowaniem co to wojt w oblacie napisal. Cosik mnie sie wydaje ze pana wydutkali. Musisz pan teraz glosowac wszystko przeciwko wojtowi. Nie ma teraz innnego wyjscia trzeba twarz zachowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie juz radnemu Wcisle spokoj. Przeroslo go to wszystko. Rzucil sie prosty chlop z motyka na slonce to go porazilo. Szkoda go ale z drugiej strony duzo glupoty narobil. Posmiewisko z siebie i brzozowki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie juz radnemu Wcisle spokoj. Przeroslo go to wszystko. Rzucil sie prosty chlop z motyka na slonce to go porazilo. Szkoda go ale z drugiej strony duzo glupoty narobil. Posmiewisko z siebie i brzozowki. Takie zycie. A mozna bylo sie dogadac z gmina. Zabraklo radnemu wyobrazni. szkoda. Wielki Przegrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy wszystkich na wielki sukces mularczyka jakim jest otwarcie przedszkola unijnego w szastarce, otwarcie w poniedzialek, piekne nowe wyposażenie, bogate wyzywienie XXII wiek przychodźcie i oglądajcie juz od poniedzialku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...