Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyzywacie się od najgorszych ale... Polską rządzili już i ci z PiS i ci z PO, samodzielnie i pod skrzydłami innych partyjek, które sobie co chwila zmieniają i na nowo nazywają, a tak naprawdę każdy rząd po 89 r. przyłożył rękę do tego co mamy dzisiaj z polskim przemysłem. Tak samo winien jest Tusk jak i Kaczyński. Oni od dwudziestu kilku lat są u koryta, może raz bliżej, raz dalej, ale ciągle w Warszawie. Nikt więc niech nie mówi, że jedni to złodzieje, a drudzy super prawi, bo to jawne kłamstwo. Cała klasa polityczna w tym kraju tylko dąży do władzy, przywilejów i pieniędzy. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem dzisiaj w bankomacie i..... o dziwo jest menu po angielsku , niemiecku , włosku , polsku ale nie ma po chińsku no i jak mi ma wyskoczyć miska ryżu z tak wąskiego wylotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
byłem dzisiaj w bankomacie i..... o dziwo jest menu po angielsku , niemiecku , włosku , polsku ale nie ma po chińsku no i jak mi ma wyskoczyć miska ryżu z tak wąskiego wylotu
A może ta niezdrowa fascynacja europoprawnością zaćmiła ci oczywisty fakt, iż z "tak wąskiego otworu" nie wyskoczyła ci miska ryżu, tylko ... jej równowartość w złotówkach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko w tej Polsce rozsprzedadzą , kopalnie stocznie huty i fabryki , nawet cukrownie . Jak nie sprzedadzą to zlikwidują z powodu nierentowności. Oto do czego doprowadzili solidaruchy i prawica przez 23lata .
No nie przesadzaj bo PZPR/SLD rzadzilo cale dwie kadencje z PSL i to Czerwony sprzedal 70% Hutnictwa gosciowi w Turbanie z koncem zimy 2004, tuz przed prystapieniem do EU. Zreszta wyprzedaz duzo zawdziecza pewneym czlonkom PZPR jak Balcerowicz, Rosati, Belka. Umowmy sie ,ze to robi Magdalenka z Nocna Zmiana....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie przesadzaj bo PZPR/SLD rzadzilo cale dwie kadencje z PSL i to Czerwony sprzedal 70% Hutnictwa gosciowi w Turbanie z koncem zimy 2004, tuz przed prystapieniem do EU. Zreszta wyprzedaz duzo zawdziecza pewneym czlonkom PZPR jak Balcerowicz, Rosati, Belka. Umowmy sie ,ze to robi Magdalenka z Nocna Zmiana....
Kiedy będą rozliczać i wieszać tych zdrajców,komucho-konfidentów. Pora już aby za to zapłacili .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...