Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ani pęknięty klosz lampy , ani spalona jedna żarówka nie powoduje ,że zabierany jest dowód rejestracyjny.Może to się stać w czasie jazdy , a kierowca nawet o tym nie wie,no chyba ,że ma pojazd "nafaszerowany" czujnikami w każdym punkcie auta.Ta sytuacja pokazuje jak Policja różni się od byłej Milicji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod zdjęciem zapomnieliscie dopisać ,,cegiełką z dwoma pustakami''. Niestety kraśnicka drogówka a w szczególności ekipa z mondeo to niewyżyci gówniarze i podpuszczacze którzy tylko polują aby wyrobić ponad normę. Dzięki takim jak oni oraz akcji śmietnik zmieniłem zdanie o MPO-licji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klient myśli,że ma kasę to mu wszystko wolno. A Policjantowi nic nie zrobią. Szaleńców trzeba powstrzymać. Za komuny to jeszcze by go spałowali że jeżdzi lepszym samochodem od syrenki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RPO broni pirata drogowego ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tymi pustakami to sw.prawda barany bez szkoly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA za taką jazdę policja rzuciłaby na glebę chama,który olewa przepisy ruchu drogowego tworząc zagrożenie dla innych . U nas robi się z niego ofiarę a policjantów nazywa milicją . Polska to chory kraj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan serce napisał:
W USA za taką jazdę policja rzuciłaby na glebę chama,który olewa przepisy ruchu drogowego tworząc zagrożenie dla innych . U nas robi się z niego ofiarę a policjantów nazywa milicją . Polska to chory kraj !
za dużo filmów oglądasz dzieciaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka razy zatrzymała mnie policja drogowa i nigdy nie spotkałem się z nieuprzejmością z jej strony . Natomiast do kierowców mam wiele zastrzeżeń . Wielu ma problemy z psychiką,bo tylko tak można wytłumaczyć nerwową jazdę a także poziom komentarzy na tym forum .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to pewnie bylo tak. Gosc jechal jak wariat i gdy policja go zatrzymala zaczal pewnie filozofowac i klocic sie z nimi jak to sie czepiaja i ze dookola pusto bylo i wogole to sie czepiaja. No to policjanci sie wkurzyli i dopatrzyli sie "usterki". I masz frajerze z wielka geba. Moze i zlosliwi panie "specjalisto" ale jesli zgodnie z przepisami to moze im skoczyc byle szofer "rajdowiec".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
As napisał:
za dużo filmów oglądasz dzieciaku
Wróciłem pół roku temu z USA po 3 letnim pobycie . Może kiedyś i Ty opuścisz Lubelszczyznę, i zobaczysz jak jest na świecie . Tam do uciekających 200km/h policja strzela bez ostrzeżenia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo policjanci !!! Tępić chamów !!! Niech nauczy się burak jeździć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że od rana dużo Milicjantów się ujawniło na forum... w ostatnim artykule też tak było... prawo to jest prawo jak MO je łamie to powinna ponieść konsekwencje tak jak każdy inny... więc nie gadajcie tu Panowi funkcjonariusze o piracie drogowy... lampa w samochodzie nie świadczy o prędkości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
log napisał:
widzę że od rana dużo Milicjantów się ujawniło na forum... w ostatnim artykule też tak było... prawo to jest prawo jak MO je łamie to powinna ponieść konsekwencje tak jak każdy inny... więc nie gadajcie tu Panowi funkcjonariusze o piracie drogowy... lampa w samochodzie nie świadczy o prędkości...
Sam nadajesz się do milicji,bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem . Przeczytaj sobie jeszcze raz artykuł ,albo poproś kogoś o wytłumaczenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan serce napisał:
Wróciłem pół roku temu z USA po 3 letnim pobycie . Może kiedyś i Ty opuścisz Lubelszczyznę, i zobaczysz jak jest na świecie . Tam do uciekających 200km/h policja strzela bez ostrzeżenia ...
ty jednak jestes chory na glowe... gdzie ty wyczytales ze ten gosc jechal 200????????????????????????????? on mial tylko pekniety klosz. nie nauczyli cie czytac na zmywaku w usa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gigi napisał:
Sam nadajesz się do milicji,bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem . Przeczytaj sobie jeszcze raz artykuł ,albo poproś kogoś o wytłumaczenie .
tak jest Panie Oficerze... dobrze że IP to nie numer rejestracyjny bo już bym nie pojeździł... a tak ad vocem (tzn. odnośnie Pana Oficera wypowiedzi - od razu tłumaczę, szkoda czasu na google)to czytać to wy chyba nie umiecie - zapisów prawa najpewniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
As napisał:
ty jednak jestes chory na glowe... gdzie ty wyczytales ze ten gosc jechal 200????????????????????????????? on mial tylko pekniety klosz. nie nauczyli cie czytac na zmywaku w usa?
A skąd ci przyszło do głowy ,że 200km/h odnosi się do tego typa ? Poza tym skąd wiesz ile jechał ? Gdzie ty wyczytałeś,że ja pracowałem w USA ???????????????????? Chociaż nauka to też praca ... Auto z pękniętym kloszem lampy nie przechodzi przeglądu na stacji diagnostycznej,więc chyba policja nie złamała prawa ? We wsi,na której mieszkasz jest inaczej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie policjanci ! Brawo za łapanie potencjalnych zabójców ! Tych,którzy przekraczają prędkość ,nie stosują się do znaków,jeżdżą po pijaku albo niesprawnym autem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan serce napisał:
A skąd ci przyszło do głowy ,że 200km/h odnosi się do tego typa ? Poza tym skąd wiesz ile jechał ? Gdzie ty wyczytałeś,że ja pracowałem w USA ???????????????????? Chociaż nauka to też praca ... Auto z pękniętym kloszem lampy nie przechodzi przeglądu na stacji diagnostycznej,więc chyba policja nie złamała prawa ? We wsi,na której mieszkasz jest inaczej ?
łu nas we wiosce to ji bes światył można jeździć i nic nie robiom milicjanci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rzecznik praw obywatelskich, Jan Kochanowski, chce wyjaśnić czy pęknięty klosz lampy jest takim zagrożeniem. Jan Kochanowski to poetą wielkim był. A RPO jednak ma na imię Janusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe za co zatrzymała policja kraśnicka autora artykułu ? Ten temat jest dosyć często odgrzewany,więc chyba redaktor mandacik zapłacił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...