Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stracili pracę, bo popierali byłego burmistrza?

Utworzony przez 157 Sition, 9 czerwca 2011 o 19:32 Powrót do artykułu
Kij ma zawsze dwa końce. Wyobraźmy sobie, że pan Piotr Cz. wygrywa wybory. Nasz bohater - Jacuś, obejmuje lukratywne stanowisko w Kraśniku, albo jego firma wygrywa raz po razie wszystkie wyczesane przetargi. Wtedy druga strona (obecnie ci,którzy pozbyli się pana Jacusia) zajmuje identyczne stanowisko jak teraz nasz bohater.Ale Jacek nie jest w ciemię bity- broni się! Matkę zaprzeda, ale będzie uparcie twierdził, że to wszystko zdobył swoją osobistą zajeb***ością i lepszego od niego nie było. Każdy normalny i odporny na otaczające nas kur**two powie - ot polska polityka. Reszta wtedy głupieje. Nie wiedzą komu wierzyć. Ale weźmy 2 głębokie wdechy, dla uspokojenia przeklnijmy siarczyście i pójdźmy do głowy po rozum i stwierdźmy jedno ... media kłamią, p. Jacek też, samorząd też. Tak wgląda nasza polityka. P.S. U mnie bloku mam żula za sąsiada. Z ryja niczym nie różni się od tego kolesia ze zdjęcia. Zakłamany skur**el z niego jest!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uważam, że wszystko jest jak najbardziej na miejscu. Każdy powinien się zastanowić nad tym co robił i jak obrażał obecnego burmistrza podczas kampanii, nieważne kto popiera jaką opcję, ale każdy powinien być szanowany. Przecież kampania a przede wszystkim polityka ma być fair play a nie tak jak to robiła osoba opisywana w artykule (chodzi o śmieszne filmiki z lekarzem- błazenada) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaki smutny Jacuś... Wreszcie burmistrz rozbija beton, który jest bardzo twardy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taaaa... a Pan Różycki, to pewnie jest ponadpartyjny, apolityczny i obecnego burmistrza zna jedynie z plakatów wyborczych, błazen Pan jesteś i tyle.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A moim zdaniem - choć jestem z zupełnie innego miasta - nie wolno zwalniać ludzi za poglądy polityczne. Podane powody zwolnienia to jakiś pretekst. Jak facet nie pracował, to powinien dostać naganę, a jak się nie poprawia dopiero zwolniony. A tak - kto nie lubi królika, to na bruk. Czym to się różni od Białorusi? Na więzienie za poglądy nie skazują, ale skazują na bezrobocie. I to po sądzie kapturowym. TO CHOROBA POLSKIEJ DEMOKRACJI I WIELKI SKANDAL
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gość napisał:
Uważam, że wszystko jest jak najbardziej na miejscu. Każdy powinien się zastanowić nad tym co robił i jak obrażał obecnego burmistrza podczas kampanii, nieważne kto popiera jaką opcję, ale każdy powinien być szanowany. Przecież kampania a przede wszystkim polityka ma być fair play a nie tak jak to robiła osoba opisywana w artykule (chodzi o śmieszne filmiki z lekarzem- błazenada) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgadzam się!. Panie Jacku nie chodzi o to kogo się popierało w czasie wyborów, ale o styl w jakim się to robiło!.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a co z radą i radnymi którzy tak bronili wielkiego czu zapomnieli jak biegali po klatkach z prośbami o poparcie i o liście na którym zarzekali się że z nikim innym - tylko Piotruś pan na burmistrza ? śmieszni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tuskolandia ma wprowadzić nowy hymn Zamiast "Jeszcze Polska nie umarła kiedy my żyjemy...." ma się zaczynać " Idzie wiosna ze wschodu,nowy sPOsób na życie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten facecik z fotki to zdaje się nie był pracownikiem CKiP ,a to co trzyma w ręku to jest rozwiązanie umowy zlecenia z jego firmą i pierwszym powodem jest to , że tej umowy nie wykonywał rzetelnie. Może sobie te facecik przypomnie gdzie przechowywał materiały wyborcze swojego idola Czubińskiego, gdzie znajdował się sztab wyborczy wodzusia, kto korzystał w kampani z telefonów ,komputerów i sprzetu CKiP . Może również ten słynny radny z PO od zatrudnienia nauczy się , że umowa gospodarcza między firmami to nie jest umowa o pracę. Na koniec panie Jacku nie obchodzi nikogo kto z kim śpi natomiast społeczeństwo powinno wiedzieć za jakie to treści w komputerze służbowym umorzono śledztwo i kto to Jacusiu ci załatwił.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak to już jest jak przychodzi nawy burmistrz czy wójt to najpierw się czyści ludzi poprzedmika a później zatrudnia swoich pseudo specjalistów od wszystkiego. W naszej gminie a mowa o Niemcach sprawa ta wygląda trochę inaczej. Wójt Krzysztof Urbaś z PSL z całą stanowczością utwierdza wszystkich mieszkańców, iż jego ugrupowanie polityczne jest partią stołkową. Jak się pojawił to od razu cały ogon kolesiowsko partyjny prowadzi: 1. piwrwszy przyszedł Rafał Boczek - ciekawe czy nauczył się juz pisać protokoły z komisji alkocholowej, 2. druga Małgorzata Karwicka - została sekretarzem - objęła tę po tym jak poprzedmiego sekretarza przymuszono do odejscia. Poprzedni włodarz zwolnił ją z pracy, taką ma nieposzlakowaną opinię - żałosne. 3. zastepcą wójta została Iwona Pulińska - moim zdaniem dziewczyna z łapanki, która nie ma zielonego pojęcia o inwestycjach, przecież poprzednio zajmowała stołek zastępcy kierownika USC 4. nastepny przyszedł Paweł Gospodarek - mega kierownik referatu inwestycji. Przyszedł z urzędu marszałkowskiego z departamentu organizacyjnego gdzie robił zamowienia na papier i ołówki. Politolog kierownikiem inewstycji - a to dobre. 5.następna przyszła Iwona Prażmo - z urządu w Bychawie - ciekawe czy po podatkach posiada kwalifikacje na kierownika usc ale to jeszcze nie koniec.......... Wójt ogłosił ostatnio dwa nastepne niby to konkursy i jestem pewna na 99 % iż stanowiska te nędą obsadzone następującymi osobami: 1. Anna Wójtowicz - córka Humika z Niemiec myślę, że wszyscy wieczą o kogo chodzi 2. Hutek Kinga - jeśli mnie pamięć nie zawodzi córka wiceprzewodniczącego Rady Gminy Niemce Wojciecha Domownika Nepotyzm pełną gębą ale to tylko gra dla naszego wójta. Jesli kogos pominełam to przepraszam. A na koniec zadagka dla wszysktich z naszej gminy Niemce: Kto napisał imię "Dariusz" w nastepujący sposób "Darjósz"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest prawa, Burmistrz zwalnia ludzi za poglady polityczne, za to ze popierali poprzednika, jak ten rzecznik łata moze tak łgać, wstyd, wstyd! Ale kwestia czasu i on tez dostanie wypowiedzenie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Duzo ludzi by potwierdziło prawdziwy powód zwolnienia przez obecnego Burmistrza ale się boją, bo szukają pracy, boją pokazac twarz, mają zrójnowane życie. Taki los sprawił ten Pan a obiecywal cuda, mowił o zastraszaniu przez poprzednika, a jest sto razy gorszy od niego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda, że wszyscy którzy teraz dziwią się zwolnieniom zapomnieli co były burmistrz robił z pracownikami. Zwalnianie, przenoszenie do jednostek podległych lub innych wydziałów UM było na porządku dziennym. Teraz nagle płacz i zgrzytanie zębów. A dlaczego???Ponieważ zwalniani są ci, którym Czubiński całymi latami napychał kieszeń i to nie tylko pensją, ale nagrodami kilka razy w roku, projektami itp. Wtedy kiedy oni mieli pełne kieszenie, nie przejmowali się tymi co zarabiali grosze (proponuję zajrzeć na "Przejrzyste Miasto Kraśnik") Tylko szkoda, że każdemu z nich wydawało się, że Czu jest niezatapialny. A tu upsssssss........ Statek zatonął, no i niestety załoga razem z nim. Takie jest życie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[quote name='goście goście' timestamp='1307683131' post='487964'] Tak to już jest jak przychodzi nawy burmistrz czy wójt to najpierw się czyści ludzi poprzedmika a później zatrudnia swoich pseudo specjalistów od wszystkiego. W naszej gminie a mowa o Niemcach sprawa ta wygląda trochę inaczej. Wójt Krzysztof Urbaś z PSL z całą stanowczością utwierdza wszystkich mieszkańców, iż jego ugrupowanie polityczne jest partią stołkową.Jak się pojawił to od razu cały ogon kolesiowsko partyjny prowadzi:1. piwrwszy przyszedł Rafał Boczek - ciekawe czy nauczył się juz pisać protokoły z komisji alkocholowej,2. druga Małgorzata Karwicka - została sekretarzem - objęła tę po tym jak poprzedmiego sekretarza przymuszono do odejscia. Poprzedni włodarz zwolnił ją z pracy, taką ma nieposzlakowaną opinię - żałosne.3. zastepcą wójta została Iwona Pulińska - moim zdaniem dziewczyna z łapanki, która nie ma zielonego pojęcia o inwestycjach, przecież poprzednio zajmowała stołek zastępcy kierownika USC4. nastepny przyszedł Paweł Gospodarek - mega kierownik referatu inwestycji. Przyszedł z urzędu marszałkowskiego z departamentu organizacyjnego gdzie robił zamowienia na papier i ołówki. Politolog kierownikiem inewstycji - a to dobre.5.następna przyszła Iwona Prażmo - z urządu w Bychawie - ciekawe czy po podatkach posiada kwalifikacje na kierownika uscale to jeszcze nie koniec..........Wójt ogłosił ostatnio dwa nastepne niby to konkursy i jestem pewna na 99 % iż stanowiska te nędą obsadzone następującymi osobami:1. Anna Wójtowicz - córka Humika z Niemiec myślę, że wszyscy wieczą o kogo chodzi2. Hutek Kinga - jeśli mnie pamięć nie zawodzi córka wiceprzewodniczącego Rady Gminy Niemce Wojciecha Domownika Nepotyzm pełną gębą ale to tylko gra dla naszego wójta.Jesli kogos pominełam to przepraszam.A na koniec zadagka dla wszysktich z naszej gminy Niemce: Kto napisał imię "Dariusz" w nastepujący sposób "Darjósz" Chcąc poprawiać innych sami powinniśmy pisać poprawnie,a widzę wiele błędów w Twoim wpisie. Zapamiętaj!!! alkoHol piszemy przez samo H. Co do Darjósza ma chłopak poczucie humoru.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Głownym powodem zwolnienia jest chyba ten, który w rozwiązaniu umowy podany jest jako pierwszy. I jezeli jest to osobiste zaangazowanie na rzecz jednego z kandydatów, to jak najbardziej jest to powód polityczny. Odgrywanie sie obecnego burmistrza, ze to, że to nie On był popierany, tylko jego przeciwnik politczny. A drugi powód moze byc tylko takim naciąganym uzupełnieniem. Ale władze naszego magistratu same pod sobą do dołki kopią. Po co do powodów, które wynikają z umów i to tylko pracodawce powinno obchdzic ,dołączają do tego względy polityczne. Żeby więcej było? Samo rozwiązanie umowy z powodu nienalezytego wywiązywania sie z jej postanowien, jeśli takie miało miejsce, powinno byc wystarczającą przyczyną. To wywiązywanie sie z warunków umowy powinno być podstawą do zaufania, a nie kogo popierało w wyborach. Tym bardziej mając innego pracodawcę i zleceniodawcę. Przeciez to nie on był osobą zarządzającą mieniem CKiP. I robi roznicę czy wykorzystywał go bez ich wiedzy czy za ich pozwoleniem a może z polecenia słuzbowego. I na razie wygląda mi to na samo wyzbywanie sie niechcianych pracowników bez wzgledu na skutki, a które przyjdzie nam z naszych podatków ponosić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
była pracownica UM napisał:
Szkoda, że wszyscy którzy teraz dziwią się zwolnieniom zapomnieli co były burmistrz robił z pracownikami. Zwalnianie, przenoszenie do jednostek podległych lub innych wydziałów UM było na porządku dziennym. Teraz nagle płacz i zgrzytanie zębów. A dlaczego???Ponieważ zwalniani są ci, którym Czubiński całymi latami napychał kieszeń i to nie tylko pensją, ale nagrodami kilka razy w roku, projektami itp. Wtedy kiedy oni mieli pełne kieszenie, nie przejmowali się tymi co zarabiali grosze (proponuję zajrzeć na "Przejrzyste Miasto Kraśnik") Tylko szkoda, że każdemu z nich wydawało się, że Czu jest niezatapialny. A tu upsssssss........ Statek zatonął, no i niestety załoga razem z nim. Takie jest życie.
Ale Mirosław Włodarczyk mówił w kampanii, że teraz będzie inaczej czyli normalnie. A tu jest tak samo. Jeżeli kiedyś było źle to teraz ma być tak samo? Przecież nie po to ludzie głosowali na Włodarczyka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawa do bezpodstawnego zwalniania ludzi nie miał Czubiński, tak samo nie ma i obecny burmistrz. Nie tak dawno w naszej telewizji leciał film o pracownikach białego domu, którzy pracują w nim latami, bez róznicy który prezydent go zamieszkuje. I żadnemu z nowo wybranych prezydentów, bez róznicy z jakiej opcji politycznej sie wywodzą nawet nie przyszło do głowy, zeby ich pozwalniac, gdyz może nie miec do nich zaufania, bo wczesniej służyli innemu prezydentowi, a jego przeciwnikowi politycznemu. A niezdrowe skutki choroby politycznej ujawniają się tylko u nas, w niespełnionych prowicjonalnych aspiracjach, w których chce się pokazac swoją wazność.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
fachowiec Włodarczyk zatrudnił w CKIP fachowca Różyckiego, a ten zwolnił fachowca Michalczyka. Dobre
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ten facet na zdjęciu to nie jest ten sam u którego znaleziono materiały pedofilskie na komputerze służbowym?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem osobą, która na na zebraniu upomniała się o publiczne pieniądze wydawane przez byłego burmistrza na autopromocję. Tego samego dnia zadecydowano o zwolnieniu mnie z pracy. Oczywiście z należytym wypowiedzeniem i gładkim paragrafem, który ukrył prawdziwy powód. Oczywiście były burmistrz nie zwolnił mnie osobiście - to ludzie zakochani w nim i czerpiący duże korzyści materialne są za to odpowiedzialni. Nagrodą za wyrzucenie oponenta, czyli mnie z pracy, była premia pieniężna dla tych osób. Burmistrz się zmienił, ja na bezrobociu, a ci ludzie nadal pracują za duże pieniądze. Ilu jeszcze takich robi w Kraśniku krzywdę ludziom? I jak długo to będzie trwało?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.