Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Straż miejska dostała fotoradar

Utworzony przez halo, 14 stycznia 2009 r. o 17:36 Powrót do artykułu
Straż miejska ma prawo do używania fotoradaru?? już było o tym głośno. Czy będzie i znowu... W googlach można odnaleść artykuły na ten temat oto jeden z nich... http://www.e-lama.pl/artykuly/7139/Nie-wsz...osc-sa-legalne/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo będzie reelekcja burmistrza. Dudki od kierowców przydadzą się na kampanię wyborczą. Grunt to zawczasu się zabezpieczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać strażakom fotoradar to jak dać małpie brzytwę. Teraz się bezmózgowcy dowartościowywać i tak już co poniektórym się we łbach poprzewracało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno byc zdecydowanie wiecej takich urzadzen poniewaz polactwu dac samochod to jak malpie brzytwe. W cywilizowanych krajach jakos mozna jezdzic zgodnie z przepisami a im blizej Ukrainy tym wieksza dzicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urządzenie powinno trafić do policji a nie tych pseudopolicjantów słabo rozgarniętych i rzeczywiści zaczną się dowartosciowywać za wszelką cenę - BĘDĄ UDRĘKĄ KRAŚNIKA - ZOBACZYCIE , policja to kultura i takt czego nie mozna powiedzieć o straszakach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się martwicie! Nim oni nauczą się obsługi tego fotoradaru to my już będziemy śmigać po obwodnicy naszego miasta:) A jak znam życie i ich rozgarnięcie to szybko to zepsują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raf napisał:
Powinno byc zdecydowanie wiecej takich urzadzen poniewaz polactwu dac samochod to jak malpie brzytwe. W cywilizowanych krajach jakos mozna jezdzic zgodnie z przepisami a im blizej Ukrainy tym wieksza dzicz.
Jak znam życie to będą robić zdjęcia nawet traktorom lub samochodom jeżdżącym 30 km/h. straż miejska powinna pilnować porządku a nie jak sie biją pod kioskiem to podwijają ogon i udają ze nie widzą. Teraz nie będą nic robić oprócz zdjęć kierowcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak tarzeba tempa żółwia aby zdążyć za POmysłami naszych urzędników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym kazał ostemplować rowerzystów!!! Oni też mogą rozwinąć prędkość zakazaną....przecież w wielu miejscach są głupie znaki ograniczenia do 30-40 km/h -np przy "czerwoniakach". Tylko jak wyglądałby dzielny stóż magistrackiego prawa lub kurier - rowerzysta z metką na czole i .... - przecież z tyłu też musi być numer??? I co im stuknąć??? LKRnPCZ - gdzie n-to numer kolejny zucha. Ciekawe, kto wygrałby przetarg na metkowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym fotoradarem to jest BARDZO DOBRY POMYSŁ!!!! Przecież jak ludzie pędzą te 60 km/godz to nie nadążają przeczytać , jakie złote myśli prezentuje na banerach burmistrz miasta. A jak będą jeździć z przepisową w Kraśniku prędkością, tj. 30km/godz, to nawet ciut mniejsze plakaty na wiatach przystankowych przeczytają i docenią. Wybory przecież niedługo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pla napisał:
Z tym fotoradarem to jest BARDZO DOBRY POMYSŁ!!!! Przecież jak ludzie pędzą te 60 km/godz to nie nadążają przeczytać , jakie złote myśli prezentuje na banerach burmistrz miasta. A jak będą jeździć z przepisową w Kraśniku prędkością, tj. 30km/godz, to nawet ciut mniejsze plakaty na wiatach przystankowych przeczytają i docenią. Wybory przecież niedługo!!!
Niech nam żyje burmistrz miasta piót czabinskij! Niech żyje! Niech żyje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedźcie Matkom tych wszystkich chłopców, którzy zginęli na kraśnickich drogach w ciągu ostatnich lat, że nie warto jeździć powoli, że psy i czarnuchy się czepiają. Zabrać na dwie godziny wszystkie fotoradary znieść ograniczenia prędkości a wszystkim autorom bzdurnych wpisów przeciwnych zakupowi kolejnego fotoradaru nakazać w tym czasie aby kierowali pojazdem albo chociaż przechodzili przez przejście. Szczęścia życzę. A wszystkich wątpiących w inteligencję strażników, pocieszę, że fotoradar działa automatycznie i takich lodów jak na suszarce nim nie wykręci i może to niektórych boli, że nie rozróżnia lekarza od pacjenta a VIP-a od męta. Jestem za mam trzech synów i chciałbym doczekać wnuków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żółw napisał:
Powiedźcie Matkom tych wszystkich chłopców, którzy zginęli na kraśnickich drogach w ciągu ostatnich lat, że nie warto jeździć powoli, że psy i czarnuchy się czepiają. Zabrać na dwie godziny wszystkie fotoradary znieść ograniczenia prędkości a wszystkim autorom bzdurnych wpisów przeciwnych zakupowi kolejnego fotoradaru nakazać w tym czasie aby kierowali pojazdem albo chociaż przechodzili przez przejście. Szczęścia życzę. A wszystkich wątpiących w inteligencję strażników, pocieszę, że fotoradar działa automatycznie i takich lodów jak na suszarce nim nie wykręci i może to niektórych boli, że nie rozróżnia lekarza od pacjenta a VIP-a od męta. Jestem za mam trzech synów i chciałbym doczekać wnuków.
wszystkich trzech chyba w straży miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
wszystkich trzech chyba w straży miejskiej
Łot i zrozumiał deb*** co się do niego prawi. Powiedz mi ośle ilu to strażników miejskich skończyło życie rozbijając się o drzewa albo w innych karambolach przez nich spowodowanych? A z dwojga złego wolał bym mieć w domu strażnika niż nieboszczyka na cmentarzu!!!! Pewnie nie masz dzieci!!! albo na razie jeżdżą rowerkami na czterech kółkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żółw napisał:
Łot i zrozumiał deb*** co się do niego prawi. Powiedz mi ośle ilu to strażników miejskich skończyło życie rozbijając się o drzewa albo w innych karambolach przez nich spowodowanych? A z dwojga złego wolał bym mieć w domu strażnika niż nieboszczyka na cmentarzu!!!! Pewnie nie masz dzieci!!! albo na razie jeżdżą rowerkami na czterech kółkach.
Gdyby im chodziło o bezpieczeństwo, to byłaby jedna przenośna kamera i kilkanaście pustych masztów w miejscach niebezpiecznych!!! Proste- ale nie dla wszystkich. Kupili sprzęt bo kasa pusta i trzeba ją jakoś napełnić. Poza tym mamuśka - po co Ci zdjęcie pędzącego syna, gdy on już jest na cmentarzu. Kamera miła go zatrzymać, strażnik miejski lub policjant??? Synków uczyć odpowiedzialności i pokazywać skutki wypadków - są odpowiednie filmy. Robią wrażenie - widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żółw napisał:
Łot i zrozumiał deb*** co się do niego prawi. Powiedz mi ośle ilu to strażników miejskich skończyło życie rozbijając się o drzewa albo w innych karambolach przez nich spowodowanych? A z dwojga złego wolał bym mieć w domu strażnika niż nieboszczyka na cmentarzu!!!! Pewnie nie masz dzieci!!! albo na razie jeżdżą rowerkami na czterech kółkach.
Mam dzieci one mają mózg i wiedzą jak jeździć a po za tym policja jest od radarów a nie kruki. Życzę szczęścia i mandatów a w niedługim czasie zabrania prawo jazdy o ile takowe posiadasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żółw napisał:
Łot i zrozumiał deb*** co się do niego prawi. Powiedz mi ośle ilu to strażników miejskich skończyło życie rozbijając się o drzewa albo w innych karambolach przez nich spowodowanych? A z dwojga złego wolał bym mieć w domu strażnika niż nieboszczyka na cmentarzu!!!! Pewnie nie masz dzieci!!! albo na razie jeżdżą rowerkami na czterech kółkach.
Zółw określ swoją płeć, w jednym piszesz ze chciałabym... a w drugim wolałbym......... jesteś OBOJNIAKIEM. Chodziło mi o to deb....lu, ze bronisz strażaków choć oni nie są od tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Zółw określ swoją płeć, w jednym piszesz ze chciałabym... a w drugim wolałbym......... jesteś OBOJNIAKIEM. Chodziło mi o to deb....lu, ze bronisz strażaków choć oni nie są od tego.
Analfabeto gościu zacytuj mi moją wypowiedź w której pada słowo "chciałabym". Zdrówka życzę!!! A tak poza tym na forum sie dyskutuje a nie spółkuje więc płeć nie jest istotna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy strażak miejski ma być donosicielem... donosi zdjęcia z fotoradaru policji, bo sam nie ma prawa wystawić za to mandatu??? W naszym społeczeństwie utrwalił się określony stosunek do donosicieli. Nie dziwcie więc się pogardliwym wpisom. Panowie - to nie wasza robota!!! Przeprowadzić babcię na przejściu dla pieszych, pogonić łacha-gdy nie posprzątał- jak piesek kupkę zrobił, upomnieć za złe parkowanie, przypilnować kieszonkowców, pogonić wandali, zadbać o porządek.... Huk roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał a ile ci zapłacili za przekręcenie nazwiska? A swoją droga to szkoda że tylko jeden "śmietnik" macie może było by trochę bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...