Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stróża: Przewrócony tir utrudnia ruch

Utworzony przez jon, 17 maja 2010 r. o 08:07 Powrót do artykułu
dlaczego tir-y się przewracają ? szybkość !!! jeżeli grzeje się ponad stówą, to w Struży można się wyłożyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po to mam radyjko CB żeby jeździć 50 km/h ! Jeśli "dróżka czyściutka" to czasem noje Volvo FH12 również dochodzi do setki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To drózka nie była czyściutka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadmierna prędkość, na dodatek padał przez cały czas deszcz w nocy, była śliska jezdnia.. i jeszcze ten zakręt w Stróży. Wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lada moment oddadzą obwodnice , miejmy nadzieję że to zapobiegnie podobnym przypadkom , i co najważniejsze odciąży rynek w dzielnicy starej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki "lada moment". Dopiero późną jesienią i nie omija ona Stróży, tylko "rynek" w Kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mam radyjko i wiem ze czysto mowia to sie jedzie wazne by glina ponktuw nie dal i tyle a to jest ryzyko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...