Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szczecyn pożegnał Marcina Porębę (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez avon, 9 września 2009 r. o 18:59 Powrót do artykułu
jestescie zalosni na maxa...jak mozna takie zdjecia zamieszczac,jakby ktos nie wiedzial jaki to bol stracic kogos bliskiego.ŻĄDAM BY USUNĄC ZDJĘCIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przesadzaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. w imię czego zginął? - pokoju?! nie baryłki ropy za 1 dolara. Nie dziwie się Panu śp Marcinowi że tam pojechał to nie jego wina, taki zawód, rozkaz, dobre pieniądze, poświęcił życie. tylko w imię czego?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że przy trumnie jest miejsce dla Klichów a brakuje dla Skrzypczaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA; C;GINĄ NAJBIEDNIEJSZY ALBO NAIWNI , CI NAGÓRZE CZYLI W SZTABIE ,ALBO DOWODZĄCY SĄ KRYCI.CHŁOPCY Z POLSKI C KTÓRZY POTRZEBÓJĄ GROSZA NA UTRZYMANIE RODZINY GINĄ NIE W RATOWANIU SWOJEJ OJCZYZNY TYLKO ZA OBCYCH.TO JEST ŻAŁOSNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojechał nie na wczasy a zabijać i okupować inny kraj, za kasę, za kim płakać za okupantem!!??,zabili i jego bo los tak chciał,żal i płacz bo chciał chłopeta zarobić, ale są inne profesje niż zabijanie żeby zarobić kasę,,nie zabijać,,zarobił żalem dla rodziny,ale każdy jest kowalem swojego losu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONI WALCZĄ ZA NASZĄ OJCZYZNĘ TYLKO GDZIE JEST TA NASZA OJCZYZNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mu ziemia lekka bedzie - ale czy bedzie? Straszny to ciezar widziec rodzine bedac po drugiej stronie zycia - straszny to pewnie ciezar widziec po drugiej stronie zycia swoje ofiary... Wieczne odpoczywanie racz mu dac Panie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy wiecie nie walczymy tamo rope bo tam jej nie ma . nie rozumiecie jakie to jest dla nas ciężkie tam jechać nie wiecie co czujemy bo wam wojsko kojarzy się z poborem ale pewnie żaden z was by tam nie pojechał . żal mi was jeśli myślicie że my jedziemy tam zarabiać postawcie się w naszej sytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kielestyn napisał:
ONI WALCZĄ ZA NASZĄ OJCZYZNĘ TYLKO GDZIE JEST TA NASZA OJCZYZNA
TAM GDZIE INTERES RZADU I POLITYKOW. A to sie mija z iteresem kilkudziesieciu milionow polakow, a reszte sami sobie dopowiedzcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żołnierz napisał:
Co wy wiecie nie walczymy tamo rope bo tam jej nie ma . nie rozumiecie jakie to jest dla nas ciężkie tam jechać nie wiecie co czujemy bo wam wojsko kojarzy się z poborem ale pewnie żaden z was by tam nie pojechał . żal mi was jeśli myślicie że my jedziemy tam zarabiać postawcie się w naszej sytuacji
WIEM COŚ NA TEN TEMAT BO BYLEM W 91r SYRIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla każdego żołnierza, dla każdego członka jego rodziny dla każdego z nas tragedią jest, kiedy bliska osoba odchodzi bez pożegnania w tak przykry sposób... Nie dawno straciłam bliską osobę i chodź to nie był żołnierz równie ciężko jest mi się z tym pogodzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to powiedział: "Kto mieczem wojuje ten..." ? Zapytam też ile wdów i sierot tam po nim pozostało, ile tam było takich pogrzebów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam tego dosc dajcie Marcinowi juz spokuj , jak macie glupio pisac to wcale nie piszcie bo jestescie idjotami.p.sDla marcina synia niech Bog ma Cie w swojej opiece!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...