Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo Tadeusz Fijałka!Dziesiatki lat pracy w branży dobrze panu służą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu w FŁT, kiedy w poniekąd nieistniejącym już wydziale kierownicze funkcjie pełniły kompetentne osoby, takie szkolenia również były prowadzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla pani, która udzieliła pierwszej pomocy. Dobrze, że się odważyła, bo pewnie nie wszyscy by to zrobili chociaż powinni. Nagroda jak najbardziej jej się należy. Ale o co chodzi z nagradzaniem drugiej, tajemniczej pani, która zorganizowała szkolenie? Co ona takiego wyjątkowego zrobiła? Może ktoś wyjaśni? Zapewne PCK złożyło propozycję szkolenia, zarząd się zgodził i pewnie przyjechał jakiś instruktor i przeprowadził to szkolenie. Jaki był wkład pracy czy wiedzy tej pani? Czy może ona posprzątała salę czy może pomagała przynieść jakieś materiały szkoleniowe. Co zrobiła konkretnego i za co otrzymała tę nagrodę? Bardzo dziwna sytuacja. Jeśli ktoś wie to poproszę o odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Oferuję możliwość dorobienia, ale potem można zacząć zarabiać niezłe pieniądze. Wystarczy poświęcić trochę czasu. Po szczegółowe informację proszę o odpowiedź miro212@op.pl Pozdrawiam    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacun dla pracownicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł wzbudził we mnie nie tylko niesmak, ale wręcz obrzydzenie. Postawa reanimującej kobiety piękna i chwała jej za to. Takich sytuacji dzieje się wiele codziennie. Ale wykorzystywanie ogromnej tragedii tej młodej dziewczyny, która zasłabła do lansowania się w mediach przez prezesa i usprawiedliwiania swoich decyzji przekracza moim zdaniem granice dobrego smaku. Moim zdaniem wykorzystywanie każdej sytuacji do tego żeby lansować swoją osobę to ogromna przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł wzbudził we mnie nie tylko niesmak, ale wręcz obrzydzenie. Postawa reanimującej kobiety piękna i chwała jej za to. Takich sytuacji dzieje się wiele codziennie. Ale wykorzystywanie ogromnej tragedii tej młodej dziewczyny, która zasłabła do lansowania się w mediach przez prezesa i usprawiedliwiania swoich decyzji przekracza moim zdaniem granice dobrego smaku. Moim zdaniem wykorzystywanie każdej sytuacji do tego żeby lansować swoją osobę to ogromna przesada.
Takie szkolenia są potrzebne. Już widzę oczami wyobraźni, jak pracownik w niebieskim kubraczku informuje ofiarę o potrzebie naprawy przyłacza wodnego na koszt nieszczęśnika... Szlag go może trafić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł wzbudził we mnie nie tylko niesmak, ale wręcz obrzydzenie. Postawa reanimującej kobiety piękna i chwała jej za to. Takich sytuacji dzieje się wiele codziennie. Ale wykorzystywanie ogromnej tragedii tej młodej dziewczyny, która zasłabła do lansowania się w mediach przez prezesa i usprawiedliwiania swoich decyzji przekracza moim zdaniem granice dobrego smaku. Moim zdaniem wykorzystywanie każdej sytuacji do tego żeby lansować swoją osobę to ogromna przesada.
  DOKŁADNIE! Zresztą kto to może teraz potwierdzić na ile ta pomoc była prawidłowa i przydatna i czy rzeczywiście straciła oddech i było zatrzymanie krążenia. Ileż to razy widzimy jak omdlałą kobitkę wynoszą ze mszy w kościele i nikt masażu nie robi, same dochodzą do siebie na świeżym powietrzu. Ten KPWiK lubi lansik wystarczy poszperać w internecie. A kiedy przeczytałem kto to szkolenie zorganizował... i te dubeltowe nagrody... to nawet nie wiem, czy to nie ustawka ???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno jest pewne- jest to zasługa prezesunia Tadeusza. Jak by nie zorganizował szkolenia, to byłaby lipa. A tak....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOKŁADNIE! Zresztą kto to może teraz potwierdzić na ile ta pomoc była prawidłowa i przydatna i czy rzeczywiście straciła oddech i było zatrzymanie krążenia. Ileż to razy widzimy jak omdlałą kobitkę wynoszą ze mszy w kościele i nikt masażu nie robi, same dochodzą do siebie na świeżym powietrzu. Ten KPWiK lubi lansik wystarczy poszperać w internecie. A kiedy przeczytałem kto to szkolenie zorganizował... i te dubeltowe nagrody... to nawet nie wiem, czy to nie ustawka ???  
 
DOKŁADNIE! Zresztą kto to może teraz potwierdzić na ile ta pomoc była prawidłowa i przydatna i czy rzeczywiście straciła oddech i było zatrzymanie krążenia. Ileż to razy widzimy jak omdlałą kobitkę wynoszą ze mszy w kościele i nikt masażu nie robi, same dochodzą do siebie na świeżym powietrzu. Ten KPWiK lubi lansik wystarczy poszperać w internecie. A kiedy przeczytałem kto to szkolenie zorganizował... i te dubeltowe nagrody... to nawet nie wiem, czy to nie ustawka ???  
Witam Byłem, widziałem nie będę opisywał jak to się wszystko odbylo - popytaj obsadę dwóch karetek, które uczestniczyly w dalszej reanimacji i nie pisz bzdur. Brawo Marta !!!!! Robert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Witam Byłem, widziałem nie będę opisywał jak to się wszystko odbylo - popytaj obsadę dwóch karetek, które uczestniczyly w dalszej reanimacji i nie pisz bzdur. Brawo Marta !!!!! Robert  
  To i dwie karetki były? Czemu to takie zdwojone wszystko... był przeciek, że nagrody będą? Jak nie chodzi o lanserów, to nawet jednej karetki ciężko się doprosić  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe w ilu podległych burmistrzowi spółkach, instytucji pzreprowadziła szkolenie placówka w której pracuje żona burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł wzbudził we mnie nie tylko niesmak, ale wręcz obrzydzenie. Postawa reanimującej kobiety piękna i chwała jej za to. Takich sytuacji dzieje się wiele codziennie. Ale wykorzystywanie ogromnej tragedii tej młodej dziewczyny, która zasłabła do lansowania się w mediach przez prezesa i usprawiedliwiania swoich decyzji przekracza moim zdaniem granice dobrego smaku. Moim zdaniem wykorzystywanie każdej sytuacji do tego żeby lansować swoją osobę to ogromna przesada.
Po prostu chodzi o zwrócenie uwagi to że takie szkolenia powinni przechodzić wszyscy bo dzięki temu można uratowac komuś życie.Obrzydzenie to może budzić twój komentarz. Nie wiem czy jest jeszcze jakies miasto w Polsce poza tym Kraśnikiem  że ludzie tak sie nawzajem nienawidzą. Całe szczęście że mieszkam w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu chodzi o zwrócenie uwagi to że takie szkolenia powinni przechodzić wszyscy bo dzięki temu można uratowac komuś życie.Obrzydzenie to może budzić twój komentarz. Nie wiem czy jest jeszcze jakies miasto w Polsce poza tym Kraśnikiem  że ludzie tak sie nawzajem nienawidzą. Całe szczęście że mieszkam w Lublinie.
Ale to jest jedynie osobista, prywatna opinia, każdy ma prawo do własnych odczuć, mamy wolność słowa. Nikogo ona nie obraża. Nikt tutaj nikomu nie zarzucił, że szkolenia są niepotrzebne. Wszyscy doskonale wiedzą, że nigdy za dużo takich szkoleń. Nikt też nie potępił, a wręcz wszyscy chwalą dziewczynę, która udzieliła pomocy. Jedyną wątpliwość wzbudził tutaj sposób w jaki zostało to przedstawione. Dla dziewczyny, która zasłabła i dla jej rodziny to ogromna tragedia. Ja nie wiem czy to jest miejsce i czas na to żeby wykorzystywać to zdarzenie do tego żeby pisać że podjęło się słuszną decyzję czy że szkolenie zorganizowała firma żony burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie wydaje się wam dziwne że jak coś trzeba napisać lansunjącego o Panu TF ( czy to w Lublinie czy w Kraśniku ) to zawsze znajdzie się pod "ręką" uczynna autork-ka "aa" ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe w ilu podległych burmistrzowi spółkach, instytucji pzreprowadziła szkolenie placówka w której pracuje żona burmistrza.
 
Ciekawe w ilu podległych burmistrzowi spółkach, instytucji pzreprowadziła szkolenie placówka w której pracuje żona burmistrza.
a g,,,,no ci do tego pilnuj swojego nochala brzydalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu chodzi o zwrócenie uwagi to że takie szkolenia powinni przechodzić wszyscy bo dzięki temu można uratowac komuś życie.Obrzydzenie to może budzić twój komentarz. Nie wiem czy jest jeszcze jakies miasto w Polsce poza tym Kraśnikiem  że ludzie tak sie nawzajem nienawidzą. Całe szczęście że mieszkam w Lublinie.
 
Czy nie wydaje się wam dziwne że jak coś trzeba napisać lansunjącego o Panu TF ( czy to w Lublinie czy w Kraśniku ) to zawsze znajdzie się pod "ręką" uczynna autork-ka "aa" ???
jeśli chodzi o lansowanie to niewidzę większego lansera od szwajcara kraśnickiego jeżeli nie kumasz to czytaj prasę krasnicką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fijałka na burmistrza ? :rolleyes: :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy piszecie??? Kobieta zemdlała, było z nią naprawdę bardzo źle, do tej pory nie jest dobrze a wy uważacie to za lans kogokolwiek ... Czy to samo powiedzielibyście gdyby pracownica KPWiK ratowała kogoś z waszej rodziny?! Skąd tyle wokół nienawiści, przemawia przez was grzech i obłuda. Przerażające jest to, że pewnie was się mija na ulicy mówi dzień dobry, uśmiecha i nie wie, że jesteście tak podli w środku. TU URATOWANO LUDZKIE ŻYCIE - mamę 2 dzieci. Brawo dla Marty za odwagę, brawo dla p. Fijałki za szkolenie dla pracowników, brawo dla każdego kto nie bluźni przeciw drugiemu człowiekowi (bo coś sobie ma prawo myśleć), nie szuka podtekstów (politycznych i innych), kieruje się dobrem i sercem. A wy hejterzy zastanówcie się czy chcielibyście być tak potraktowani jak przydarzy wam się nieszczęście. Ciekawe co wy powiecie kiedyś tam "na górze" jak Bóg zapyta jakim byłeś człowiekiem?!   Każdy kto niesie pomoc (nieważne z jaką opcją polityczną się utożsamia, nieważne na jakim stołku siedzi) jest stokroć lepszym człowiekiem od tego kto uważa się za prawego a potrafi tylko złorzeczyć.   Trzeba się modlić o zdrowie dla tej młodej kobiety a nie pluć jadem i wykorzystywać to wydarzenie do siania nienawiści i rozgrywania swoich gierek.   Marta BRAWO !!!
Ostatnio edytowany 25 marca 2014 r. o 01:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie wydaje się wam dziwne że jak coś trzeba napisać lansunjącego o Panu TF ( czy to w Lublinie czy w Kraśniku ) to zawsze znajdzie się pod "ręką" uczynna autork-ka "aa" ???
A może po prostu pan T.F. cieszy sie dużym szacunkiem wśród ludzi zarówno w Lublinie jak i w Kraśniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...