Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy Pan Kos już po odwyku ???????  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pisać ten artukuł, bo niektóre zdania my nie rozumieć? 1. "Szpital powiatowy w Kraśniku będzie nowy blok operacyjny." 2. "W czasie trwania remontu pacjenci szpitala są operowania na bloku na III piętrze."  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiele artykułów tutaj wymaga poprawek (często zglądam na tą str) dlaczego prace nie są sprawdzane zanim tu trafią?  :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego szpitala już nic nie uratuje. UMIERALNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SYF A LEKARZE TRAGICZNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak remont to remont, ale jest tez i gwóżdz programu ..." Pokój dla lekarzy....." rozbawilo mnie to, pokój zeby rodzina miala gdzie łapówke dac lekarzowi. ..................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego szpitala już nic nie uratuje. UMIERALNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SYF A LEKARZE TRAGICZNI.
Lekarze są rzeczywiście fatalni, ale nie potrafią się przyznać do braku umiejętności i skierować pacjenta do innego lekarza. Przykład: chirurg po kilkakrotnym nieudanym badaniu daje pacjentowi .... nie, nie skierowanie, a telefon do prywatnego gabinetu w Lublinie!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie to nie szpital,umieralnia,chamstwo i brak słow....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z poprzednikami-remont tego szpitala nie uratuje, dopóki będzie tam panowało takie podejście do pacjentów, jakie jest obecnie:chamstwo, arogancja, cynizm - zarówno wśród lekarzy, jak i pielęgniarek.  Szkoda tylko ludzi, którzy tam lądują .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienił się dyrektor więc może coś drgnie na lepsze. Szkoda tylko, że on jest lekarzem, bo wiadomo, że będzie zawsze trzymał stronę tej grupy zawodowej. Powinien tak zmienić podejście personelu do pacjenów, aby szpital kraśnicki nie kojarzył się tylko z chamstwem i niekompetencją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś trafiłem na izbę przyjęć z bólem głowy po wypadku ,zeszła do mnie pani pseudo lekarz Sagan bez prześwietlenia stwierdziła ,ze mi nic nie jest .Wyladowalem w Lublinie gdzie odrazu zrobiono mi tomograf i okazało sie ,ze mam krwiaka .Tam naprawdę nie powinni siedzieć gamonie na dyżurach bo zamiast ratować zycie to do piachu posylaja człowieka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowoczesny sprzęt medyczny to podstawa, każdy blok operacyjny powinien być wyposażony w wysokiej jakości sprzęt, niestety w Polsce nadal nasze sale pozostawiają wiele do życzenia pod względem technologicznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś trafiłem na izbę przyjęć z bólem głowy po wypadku ,zeszła do mnie pani pseudo lekarz Sagan bez prześwietlenia stwierdziła ,ze mi nic nie jest .Wyladowalem w Lublinie gdzie odrazu zrobiono mi tomograf i okazało sie ,ze mam krwiaka .Tam naprawdę nie powinni siedzieć gamonie na dyżurach bo zamiast ratować zycie to do piachu posylaja człowieka .
Saganowa jest znana z tego, że  mimo skarg pacjentów na jej traktowanie oraz leczenie nadal "dobija" pacjentów z wewnętrznego - zostaje trauma do końca życia i ludzie boją się zadzwonić po karetkę byle nigdy więcej do niej nie trafić. Blok operacyjny nic tu nie zmieni 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN SZPITAL TO JEDNĄ WIELKA UMIERALNIA ODSYŁAJĄ LUDZI STARSZYCH I CHORYCH DO DOMÓW BEZ ŻADNEJ OPIEKI ZOSTAWIAJĄ NAWET MAŁE DZIECI LUDZIE TEN SZPITAL TRZEBA ZAMKNĄĆ TAM TRZEBA WYSŁAĆ PROKURATORA JAKIEGOŚ TAK BYĆ NIE MOŻE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE NIE NARZEKAJCIE W LUBLINIE NIE JEST LEPIEJ. W KRŚNIKU SĄ NAPRAWDĘ DOBRE WARUNKI, A PIELĘGNIARKI SĄ BARDZO MIŁE, ONE NAPRAWDĘ NAJBARDZIEJ ZASŁUGUJĄ NA WYRÓŻNIENIE I LEPSZE WYNAGRODZENIE.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE NIE NARZEKAJCIE W LUBLINIE NIE JEST LEPIEJ. W KRŚNIKU SĄ NAPRAWDĘ DOBRE WARUNKI, A PIELĘGNIARKI SĄ BARDZO MIŁE, ONE NAPRAWDĘ NAJBARDZIEJ ZASŁUGUJĄ NA WYRÓŻNIENIE I LEPSZE WYNAGRODZENIE.
Pieniądze niczego nie zmienią. To kwestia podejścia do chorego... Niektórym paniom płacą zdecydowanie za dużo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrazenia z opobytu w szpitalu w krasnikiu starym lekarze wiecznie zabiegani. teoretycznie w godzinach 11-15 codziennie mają obowiazek udzielac informacji o pacjentach ale wszystko to robia w biegu i mowia ogolniki.  pielegniarki i sprzataczki  niestety w wiekszosci znieczulica i olewanie.  w sali intensywnego nadzoru udarowego  teoretycznie pielęgniarka powinna siedziec non stop. w praktyce wychodzi kilka razy na pół godziny i dłuzej.   powinna tez  pacjentow obracac na łózkach co 3 godziny, zeb zapobiec odlezynom - nie jest to robione. pacjentka, ktora w nocy zmoczyla pampersa, usluszala od pielegniarki, ze w nocy one nie maja obowiazku zmieniac pampersow  i w efekcie do rana lezala we wlasnych sikach.  a potem wielkie zdziwienie, ze dostała zapalenia cewki moczowej. powiem tak - ten oddział nie jest na tyle duzo, zeby personel medyczny  nie miał czasu dokladnie sie zajac wszystkjimi pacjentami.  po prostu im sie nie chce, albo nie czuja nad soba bata (czyli  ordynatora).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...