Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pora wywalić tego cwaniaczka na emeryturę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i bardzo dobrze.Woda w Kraśniku jest droga i niesmaczna.Napisałem do byłego Fijałki o tym fakcie to mi proponował,żebym sobie sprawdził u nich w laboratorium i zapłacił prawie 560zł.Wody nie mamy za darmo,żeby jeszcze płacić za sprawdzenie jej przydatności do spozycia.
0
Jak rozumiem pan prezes siedział dniami i nocami i wypełniał wniosek o dofinansowanie i żaden pracownik palcem nie kiwną cz może chodzi o kolesi wydających decyzje o dpfinansowaniu.
0
Pani radna Knyś może pani zastąpi tak wysoko opłacanego fachowca, jest pani wybitną specjalistką od wodociągów. Może zastąpi prezesa wybitny spejalista od amortyzacji radny Iwan. Wszystkie kraśnickie gnomy z PO i Łupię Krasnik robiły wszystko aby zdeprecjonować działania Fijałki. Jednym z wielkich krytyków był również Czerw ksywa "ścieki po 20 zł". Wydaje się, że prezes miał dośc trych mędrków z Kraśnika.
0
Wody nie mamy za darmo,żeby jeszcze płacić za sprawdzenie jej przydatności do spozycia.
Właśnie, że mamy - woda płynie ciekami podziemnymi, i jest zupełnie za darmo, bo się jej nie produkuje, tylko (ekspansywnie) eksploatuje. Natomiast różne cwaniaczki (np. KPWiK) próbują położyć na nią swe łapy, i za rzekomą dystrybucję każą sobie słono płacić ! Ludzie - nie dajcie się ogłupiać - zakładajcie sobie swoje prywatne ujęcia wody (studnie głębinowe, zwykłe z pompami i hydroforami) - czerpcie za darmo to, co jest niczyje i darmowe, i nie dajcie się kiwac różnym cwaniaczkom ! 
0
pora wywalić tego cwaniaczka na emeryturę
Temu niby cwaniaczkowi NIE DORASTASZ DO PIĘT! Takich jak TY 30 TEŻ MU NIE DORÓWNA!
0
Tadeuszu! Za co?
0
Takiego fachowca zwalniać to głupota .Lepiej zatrudnić niegrzecznego wulgarnego  nawet pijącego delikatnie ale FACHOWIEC a nie  mierny nieudaczny ale tańczy jak gra orkiestra z Kraśnika
0
Właśnie, że mamy - woda płynie ciekami podziemnymi, i jest zupełnie za darmo, bo się jej nie produkuje, tylko (ekspansywnie) eksploatuje. Natomiast różne cwaniaczki (np. KPWiK) próbują położyć na nią swe łapy, i za rzekomą dystrybucję każą sobie słono płacić ! Ludzie - nie dajcie się ogłupiać - zakładajcie sobie swoje prywatne ujęcia wody (studnie głębinowe, zwykłe z pompami i hydroforami) - czerpcie za darmo to, co jest niczyje i darmowe, i nie dajcie się kiwac różnym cwaniaczkom ! 
  Skoro mamy za darmo, to czemu nie postawisz studni przy bloku (bez doprowadzenia wody do mieszkań, bo rury kosztują, trzeba je wymieniać, ścieki odporwadzać) i nie żyjesz sobie jak pan i władca myjąc się w lodowatej wodzie, ewentualnie ją podgrzewając w czajniku/ garnku. Przecież woda za darmo dla wszystkich. A i oczyszczalnia też by ci się przydała, chyba że sam jakoś dasz sobie rade z oczyszczaniem twoich nieczystości...
0
A tak chłopu dobrze z oczu patrzy!! :blush:
0
Za to, że Pan Tadeusz miał ambicję na coś większego w Kraśniku... w sensie stanowiska ;) Kontrwywiad burmistrza to potwierdził i stało się. :ph34r: :P
0
wariat ten Tadzio i to z papierami i wiosna przyszła i mu odbiło. w Lublinie kolesie to kryli a w Krasniku juz nie .....
0
a prezesem zostanie synalek senatora?
0
nic mi o tym nie wiadomo... na razie
0
I po co mu było pchać się na wieś??? W takich mieścinach , jeszcze nikt nie pierdnie  a już cała wieś wie. W takich srodowiskach rządzi plota, śwagier, wujo, pociot itp.. A tu zjawia sie taki obcy i zaczyna mieszać.. no i stało się...
0
Jeśli to się potwierdzi, to nie mam pytań. Czubiński bis, z tymi stolcami w mieście.     ps. A może zatrudnić człowieka od wszystkiego i wszystkich stołków niejakiego Mulawę? :D
0
Jeśli to się potwierdzi, to nie mam pytań. Czubiński bis, z tymi stolcami w mieście.     ps. A może zatrudnić człowieka od wszystkiego i wszystkich stołków niejakiego Mulawę? :D
No, nie tylko Mulawa na 3 stołkach siedzi. Jest jeszcze inny zaradny blondyn.
0
Toż to największy oszołom, kręt, męda i pajac z nierobów ! Czytaj niedorajda, próżniak i nic nie robienie to dewiza tow.ryszawego nic nie potrafiącego oprócz durnego gadania
0
No, nie tylko Mulawa na 3 stołkach siedzi. Jest jeszcze inny zaradny blondyn.
0
KPWiK ma nowego prezesa, został nim Ireneusz Jach.  
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: