Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
[quote name="emeryt:)" post="999852" timestamp="1423846239"]Łoj, głupiś ty, głupiiii...silisz się na jakąś mądrość, a nawet zdania porządnie sklecić nie potrafisz.... O jakimkolwiek merytorycznym sensie wypowiedzi nawet pomarzyć nie ma co...[/quoHBOo. Och emerycie jakże merytoryczną jest twoja odpowiedź! Jeśli jesteś z Kraśnika to wiesz co 30 lat temu robiła większość tych co teraz maszerują z hasłem Polsko obudź się. A co do pzperowskiej przeszłości pisowskich władz to w jakiej partii działali rodzice obecnych Krasickich włodarzy? Są zdjęcia, archiwa,jest ludzka pamięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w starym kraśniku kiedy taki nowy targ stanie?proponuję  nad zalewem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoj, głupiś ty, głupiiii...silisz się na jakąś mądrość, a nawet zdania porządnie sklecić nie potrafisz.... O jakimkolwiek merytorycznym sensie wypowiedzi nawet pomarzyć nie ma co...
Nie wiem o co ci chodzi?przecież dobrze napisał koleś.ja ci napisze jeszcze raz'większość PIS-owców,to sa dzieci komunistów pod przykrywką!!I taka jest prawda!!!a my jako społeczeństwo ich wybieramy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co ci chodzi?przecież dobrze napisał koleś.ja ci napisze jeszcze raz'większość PIS-owców,to sa dzieci komunistów pod przykrywką!!I taka jest prawda!!!a my jako społeczeństwo ich wybieramy!!!
A ja powiem jeszcze bardziej prawdziwie i dosadnie: wszyscy PiSowcy (ale przedstawiciele innych ugrupowań POdobno też, ale o tym cicho sza) są dziećmi swoich matek i ojców! Powiem więcej: do ich powstania przyczynił się ojciec płci męskiej i matka płci żeńskiej! A przecież teraz to pase' , niemodne, zaściankowe i ciemnogrodzkie!!!!! No, co innego, jakby jakiś taki działacz miał rodziców tej samej płci... Ale oni nie! Tak tradycyjnie! I już! Taka jest prawda! I zdjęcia z tymi niemodnymi rodzicami są jako dowód! I my takich wybieramy!!! A przecież są beeeee!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem o co chodzi w tym artykule. Ja byłem i w sobotę i w niedzielę na tym targu w Kraśniku i nie było gdzie palce włożyć. Problem tkwi chyba w bezradności obecnych władz co do likwidacji starego targowiska. Obecnie jest bałagan i działają oba stare i nowe targowisko. Stare dla tego, że miasto nie chce pewnie wypłacić odszkodowań za postawione przez sprzedawców baraki, a na nowym targowisku baraków pewnie stawiać nie można. Bezradność czy nierząd???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...