Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmawiałem dzisiaj z jednym z pasażerów Tico. Kierowca wcześniej przepuścił 2 samochody. W momencie uderzenia nissana w tico zegary tego pierwszego zatrzymały się na 150km/h i droga hamowania wynosiła około 30 m. Tico miał na zegarze 40km/h. Więc cokolwiek wydaje mi się że koleś z nissana lekko zapierdzielał koło 180-190/h. W takich warunkach Tico nie miało żadnych szans ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niestety to nie kierowca nissana jest sprawcą wypadku tylko bezmózgowiec za kierownicą Tico który nie zastosował się do oznakowania na skrzyżowaniu.
Niestety winny jest tylko i wyłącznie kierowca nissana. Biedni chłopcy tyle się wycierpią, choć nie mieli żadnego wpływu na ten wypadek. Oni mogli tylko zostać w domu, a ich jedynym błędem jest to, że nie zostali. Gość z nissana złamał przepisy, tam jest ograniczenie do 50-ciu kilometrów na godzinę i gdyby tyle jechał wszyscy byli by cali i zdrowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek napisał:
Rozmawiałem dzisiaj z jednym z pasażerów Tico. Kierowca wcześniej przepuścił 2 samochody. W momencie uderzenia nissana w tico zegary tego pierwszego zatrzymały się na 150km/h i droga hamowania wynosiła około 30 m. Tico miał na zegarze 40km/h. Więc cokolwiek wydaje mi się że koleś z nissana lekko zapierdzielał koło 180-190/h. W takich warunkach Tico nie miało żadnych szans ...
Jeśli jest tak jak mówisz, to dożywotnio powinni mu zabrać prawo jazdy. Często jeżdżę tamtędy, to skrzyżowanie jest naprawdę koszmarne. Nocą wyjeżdżam tylko wtedy, gdy od strony Lublina nie widzę świateł, bo nigdy nie wiadomo, z jaka prędkością się zbliża auto zza wzniesienia. Widoczności zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli jest tak jak mówisz, to dożywotnio powinni mu zabrać prawo jazdy. Często jeżdżę tamtędy, to skrzyżowanie jest naprawdę koszmarne. Nocą wyjeżdżam tylko wtedy, gdy od strony Lublina nie widzę świateł, bo nigdy nie wiadomo, z jaka prędkością się zbliża auto zza wzniesienia. Widoczności zero.
jak srasz w gacie przed każdym skrzyżowaniem, zwłaszcza na którym musisz skręcić w lewo, to zapirda..j w prawo aż znajdziesz dogone miejsce dla ciebie i twojego szybkiego jak błyskawica wozu, hahaha! ps. a może ty chłopie z janowskiego powiatu jesteś?, poldek sunie 40-tką do lublina, kufajka, czapka na same oczy, rece spocone na kierownicy, wzrok skupiony, o lustrekach zapomina ( bo to obejmuje wyposażenie komfort)i goni tak trzymając sie przerywanej lewym kołem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tico
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechałem tico i nic nie pamiętam ale wiem że tamten jechał zbyt szybko a nie dostał nawet mandatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem najgorzej zmasakrowany nie zapomne tego nigdy ale wyszłem z tego na szczeście tylko szkoda ze co ni którzy nie poniesli za to konsekwecji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu pijany policjant ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci nie mają immunitetu, więc szukaj dalej....i to nie wśród tych, którzy zarabiają w porywach 2 tys.zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...