Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Właścicielem gazety  biłgorajskiej na której pojawiło się nagranie jest Pan B. znany wszystkim w mieście Biłgoraj. Ładnie rozkręca kampanie swojej żonie Annie.B która startuje do rady powiatu. Wszystkie pozytywne komentarze dotyczące Pana Mulawy na portalu gazety biłgorajskiej pod tematem tej niby "afery" są kasowane ,a zostają tylko te wychwalające Panią Anne.B. Pięknie państwo B. prowadzą kampanię idąc po trupach do celu. Oby Pan Mulawa wygrał tą walkę.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwazajcie na w bilgoraju na klub blueberry. Tam koledzy posła piotra i dyrektora furlepy nagrywaja wszystkich. lepiej tam nie chodzic. Pana schodzinskiego tez nagrali podobno w starostwie i łeckiego. Ostatni szarża przegranego polityka Piotra Sz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że Anna Borowiec do powiatu, siostra jej męża Agata do sejmiku a tym wszystkim steruje Łukasz Borowiec. Niezłe jaja. Sam byłem świadkiem jak wczoraj znikały pozytywne komentarze o Mulawie na gazecie biłgorajskiej!!  :mellow:  :mellow:  :mellow:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Mulawa miej honor i nie szkódź PiS . Proszę zrezygnować z listy. Inaczej z rodziną nie głosujemy na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając sympatię czy antypatię do PIS to z kontekstu wynika, że Pan Mulwa wyraził własne zdanie. Własne zdanie można mu mieć, jeśli rozmawia prywatnie to można mu się również nim dzielić. Problematyczne może być tylko jeśli współrozmówca poczuł się dotknięty. Wstydzić i bać się prokuratora to może ten co nagrał i rozpowszechnia nagranie. Ludzie, obudźcie się bo Was będą wszędzie i przy każdej okazji nagrywać i wysyłać mailem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba klub blueberry i sport pub będzie teraz sławny bo podsłuchuje wszystkich...których to właścicielem jest P Kmi.ć dla mnie są spalone to jest ziomal pana dyrektora OSiR Michała F i pana Piotra SZ pozakładali podsłuchy skubańce i teraz straszą a rozpowszechnia pan B co to za metody tylko tyle że nic ciekawego nie nagrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamapnia rodziny B sięga dna. A co przy wódce, czy przy kompocie w niedziele jeden z drugim w domu nawet jak ogląda relacje w telewizji to nie powie o jednym czy drugim co go widzi, że to k...wa, albo innych epitetów nie użyje jak komentuje rzeczywistość. Pan Mulawa był prywatnie, i widocznie takie ma zdanie o tych o których mówił, jak ma powody mieć takie zdanie to w prywatnych rozmowach może sobie je wyrażąć, jeżeli rozmówcy słownictwo nie przeszkadza. Nagrywanie tego i rozpowszechanie w celu wypromowania kontrkandydatki do sejmiku powinno dać do myślenia. Nie dla całej rodziny co sobie firmę "wszystko jedno jak, aby wsadzić ryj do koryta" urządziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wyżej dno komentarze znikaja z nowej biłgorajskiej tylko zostają te szkalujące Michał M i promujące panią Borowiec ładnie Borowce prowadza kampanię wyborczą brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koledzy wóda i kobiety to sa rzeczy które lubi MM.gazeta biłgorajska podobno opisała to z wiekszymi szczegółami
Koledzy, wóda i kobiety - to to, co każdy prawdziwy mężczyzna lubi. Choć dzisiaj niepopularne. Dzisiaj to: koledzy, wóda i...koledzy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biłgorajem chcą rządzić gangsterzy i złodzieje z ekipy Bor. oraz P. Sz. Panie Mulawa nadstawna jest z Panem. Wytrwałości ! ! ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te nagrania to czysta prowokacja ze stron osób, które boją się utraty wpływów. To jasne i klarowne - zmieszać oponenta z błotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biłgorajem chcą rządzić gangsterzy i złodzieje z ekipy Bor. oraz P. Sz. Panie Mulawa nadstawna jest z Panem. Wytrwałości ! ! ! 
Ciekawostka: w Nowej Biłgoraj pod artykułem Afera podsłuchowa w Biłgoraju kasują komentarze dotyczące Szeligi i jeszcze jednego kolesia , w przeciągu kilku minut skasowano ok. 10. Moje dwukrotne zapytanie dlaczego pozbyli się tych komentarzy po krótkim ukazaniu się zostało również usunięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te nagrania to prowokacja PSL. Gumofilce - prostytutka polityczna zrobi wszystko dla utrzymania się przy władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wyżej dno komentarze znikaja z nowej biłgorajskiej tylko zostają te szkalujące Michał M i promujące panią Borowiec ładnie Borowce prowadza kampanię wyborczą brawo
potwierdzam, moje pytania dlaczego kasują również zostały wyrzucone z forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam, moje pytania dlaczego kasują również zostały wyrzucone z forum
moje pytanie odnośnie Pana Szeligi też usunięte. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałek kup sobie meliske bo chyba nerwy zaczynają ci puszczać hahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mulawa zniszczy wynik PiS , wypisuje komentarze i wyląduje w prokuraturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne, chyba całą rodzinę zaangażowali do kasowania niewygodnych wpisów, wpis dopiero jest a za chwilę znika - poziom gazecinki zerowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mulawa i tak wygra bo poparcie ludzi. Walczy z ta mafia zamojsko-borowikową. Wytrwałosci życzę choć łatwo nie jest. My z zamościa też pana wspieramy. Chcemy mieć innego posła z PiS niż obecnie. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlaśnie. A czy przypadkiem Pan Poseł Zawiślak nie ma swojego biura poselskiego w prywatnym domu Państwa Borowcow. hmm. To jest zastanawiające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...