Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To ma być pieśń, która wzmocni więź mieszkańców z miastem. Czekają na hymn

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2017 r. o 16:39 Powrót do artykułu
nagroda 1zł brutto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie za wysoka ta nagroda. Mam obawy, że z tego powodu profesjonaliści się za to nie wezmą. Wielka szkoda. Może wynagrodzi ona pracę uczniom miejscowych szkół, ale też przecież nie w tym rzecz, by odwalić imprezę. Radzę się dobrze zastanowić, jeśli po konkursie ma pozostać coś trwałego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pragnę zwrócić uwagę wszystkim potencjalnym twórcom tekstu aby znalazły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pragnę zwrócić uwagę wszystkim potencjalnym twórcom tekstu aby znalazły się w nim słowa dziękczynne dla posła Stawiarka oraz wspomnienie o śp. Prezydencie. Teksty nie zawierające takich strof nie przejdą etapu formalnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spad-frustrat z zamierzchłych czasów, kiedy panowała PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zastanowić się nad obniżką cen wody i śmieci ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tylko przeczytałem tytuł, to już wiedziałem że o dzielnice Urzędowa chodzi. Myślę że najlepiej pasowałby któryś z nokturnów Chopina, a słowa, pasuje jak nic apel smoleński 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysłodawca tego marnotrawstwa pieniędzy podatników powinien natychmiast wylądować tam gdzie jego miejsce - ,aby wrócił do realnego świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zamiast hymnów i patronów zadbać o miejskie szalety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna opozycja okopała się na poziomie szaletu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jakie beda slowa ale mam juz tytul.."ODA DO KONDORA" smiech kpina I zal...wam sie.naprawde w glowac pier****efekt dobrej zmiany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna opozycja zatrzymała się na...szalecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ten burmistrz wyremontuje szalety miejskie ? przed dyżurem czy po ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opozycja tam siedzi, to może ona weźmie się do roboty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyklęty powstañ ludu ziemi. Świry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ten burmistrz wyremontuje szalety miejskie ? przed dyżurem czy po ? Burmistrzowi dobrze płacą? Dostał podwyżkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popytaj, popytaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję mieszkańcom obejrzenie XXXIV sesji Rady Miasta, a zobaczycie jakich mamy radnych. Myślałem, że niektórzy już wcześniej osiągnęli poziom dna, ale jak widać "rozwijają się" i już poziom dna mają sporo ponad sobą!!  Radnych, którzy tak jadą na WOSP zachęcam do napisania stosownych oświadczeń, że ani oni (jako seniorzy) ani ich dzieci i wnuki nie będą korzystać ze sprzętu zakupionego przez tę fundację. Pamiętajcie człowieczki - los bywa przewrotny i szybciej niż myślicie będzie wam on potrzebny. Idźcie wtedy do Torunia, tam jest gość co wam pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opamiętaj się oszołomie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porąbany pomysł z tym hymnem. A co do szaletów, to nikt nie dba, żeby miasto nie było zasr...ne i obsikane, a stodoły mieszkańcy zostawili na wsiach, no i krzaki jeszcze w parku nie urosły, jest problem, bo ani kibli nie ma w mieście, ani ławek, żeby mohery mogły przysiąść i odpocząć. Młodzieży w tym mieście już prawie nie ma, a biznesowcy walczą o kolumbarium i spalarnię. Fajna perspektywa dla jeszcze wegetujących w tym wielkim mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...