Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomograf nie bada, więc zniknie

Utworzony przez Gość, 10 lutego 2009 o 06:28 Powrót do artykułu
A to ciekawe, przecież audytor miał odmienne zdanie na temat lokalizacji urządzenia. Czyli co, 41 tysięcy zostało wyrzucone w błoto? http://www.jaroslawstawiarski.pl/index.php...d=545&idm=1 http://www.krasnik.info.pl/index.php?act=n...iecej&id=14 Czy artykuł jest reakcją na wpisy i krytykę, która w dniu wczorajszym ukazała się na dwóch lokalnych stronach?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Krawiec sabotowałeś dobrą inicjatywę Tomedu, nie chciałeś badać pacjentów kazałeś to robić Tomedowi - czy byłeś w tym czasie przy zdrowych zmysłach, ciekawe czy będziesz kazał badać pacjentów po zainstalowaniu nowego Tomografu firmie wybranej w przetargu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pismo w związku z artykułem Wacławka do Krawca. W związku z pismem z dnia 06.02.2009r. w którym Pan Dyrektor Krawiec wzywa do demontażu Tomografu oraz fakturą z dnia 02.02.2009r. żądającą zapłaty za „najem pomieszczeń w/g umowy z dnia 12.10.2006r. za okres najmu od 1 do 28.02.2009r. zgodnie z zapisami w poz. 4 pkt. 4 i §9 pkt. 4 proszę o wyznaczenie komisji która dokona odbioru pomieszczeń których wypowiedzenie dzierżawy zostało przez Pana Dyrektora jednostronnie dokonane pismem z dnia 06.10.2008r. Z powodu dokonania wypowiedzenia dzierżawy przed rokiem 2016 (jak określono w umowie z dnia 12.10.2006r.) bez uzasadnienia z pominięciem zapisów w paragrafie 13 „Ewentualne spory mogące wynikać z realizacji niniejszej umowy, strony poddają pod rozstrzygnięcie sądu właściwego miejscowo dla siedziby wydzierżawiającego.” komisyjny odbiór – przekazanie i poświadczenie stanu technicznego pracowni jest konieczne. Proszę o wyznaczenie składu komisji i podanie do wiadomości TOMEDowi. Termin rozpoczęcia pracy komisji proponuje po upływie czasu najmu w/g faktury z dnia 02.02.2009r. t.j. 28 lutego. Nadmieniam że groźby naruszenia substancji ruchomej oraz nieruchomej zawarte w piśmie z dnia 06.02.2009r. (fax) oraz w prasie które Pan Dyrektor ponawia zostały zgłoszone do Prokuratury Okręgowej w Lublinie sprawa KO 1356/08. Prokuratura Okręgowa pismem z dnia 17.12.2008r. zobowiązała Prokuraturę Rejonową w Kraśniku do rozpoznania sprawy zakupu nowego tomografu i jego instalacji w dzierżawionych pomieszczeniach przez TOMED. o przetargu tym Pan Krawiec wypowiada się w artykule Dziennika Wschodniego dezinformując społeczeństwo jakoby na przeszkodzie badań Tomografem stała firma TOMED. Do dnia dzisiejszego Prokuratura Rejonowa w Kraśniku nie wywiązała się z obowiązku udzielenia odpowiedzi TOMEDowi jak poleciła rozpoznać Prokuratura Okręgowa w Lublinie pismem z dnia 17.12.2008r. Po dokonaniu komisyjnego ustalenia stanu technicznego pomieszczeń pracowni tomograficznej, TOMED dokona deinstalację tomografu instalowanego według umowy z dnia 12.10.2006r. (pomiędzy SPZOZ Kraśnik, a firmą TOMED Zaopatrzenie Medyczne z Lublina).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tomograf – dlaczego przeszkadzali mnie używać. Krawiec nie podjął badań Tomografem w lutym 2008r. bo chce tylko przeszkolenia personelu w Węgrowie. Wilczek – PSSE Kraśnik nie dał zgody na uruchomienie pracowni bo brak w niej „brudownika” mówił w TV-Kraśnik. Śliwka – P.S.N.B Kraśnik – zakazał prac adaptacji (robót budowlanych) w miesiącu wrześniu 2008r., - prace te zostały zakończone w miesiącu lutym 2008r. Wojtak – Pan Starosta odcina się od umowy, którą podpisał Krawiec. Krawiec – cały czas otrzymuje w swoich działaniach wsparcie IV władzy, które głoszą że Tomograf nie bada. Kto ma go obsłużyć – jak nie ma przeszkolonych ludzi w SPZOZ Kraśnik. Ludzie Policji, Prokuratury i Sądu Rejonowego nie widzą przestępstwa i powodów do wyjaśnienia sabotażu użytkowania Tomografu oraz zarekwirowania całego mienia w pracowni. POparcie swoich wygłupów od w/w ludzi, które przekazujesz Krawiec społeczeństwu polegające na tym, że głosisz „Tomograf nie bada” można z parafrazować „siła złego na jednego.”. Od kiedy dostałeś pieniądze ze sprzedaży ciepłowni zachowujesz się Krawiec według powiedzenia „Jak dziad odżyje to cię torbą zabije” przyjemności Krawiec z podpisania nowej umowy i .…….
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dnia 10.02.2009r redaktor Fabian Plapis na łamach Dziennika Wschodniego zamieścił informacje pod tytułem „Tomograf nie bada, więc zniknie”. Z zamieszczonej wypowiedzi Dyrektora Krawca wynika, że Dyrektor musiał dokonać zakupu nowego tomografu komputerowego, gdyż pacjenci muszą być badani na miejscu, nie robiła tego lubelska firma. Informacja „nie robiła tego lubelska firma” jest nieuprawniona i narusza dobre imię firmy TOMED – Lublin, gdyż wynika z niej, że TOMED nie wykonywał badań tomografem. Firma TOMED – Lublin nie zobowiązała się prawnie do wykonywania badań tomografem ani w inny sposób, gdyż powinność ta leży po stronie Dyrekcji Szpitala, co jest bezsporne. Wszelkie wypowiedzi Dyrektora Krawca zamieszczone w Dzienniku Wschodnim, że TOMED nie bada są jego wygłupem, czego redaktor Plapis nie sprawdził, choćby przez sprawdzenie czy istnieje umowa na wykonywanie badań pomiędzy stronami, co nakazuje rzetelność przy stawianiu tego rodzaju zarzutów publicznie. Firma TOMED oświadcza, że nie powzięła zobowiązań wobec SP ZOZ Kraśnik w zakresie świadczenia badań tomografem choć Dyrektor Krawiec próbował na naszej firmie to wymóc, są na to dokumenty potwierdzające – pismo SP ZOZ Kraśnik z dnia 18.09.2008r. Jedyny błąd, który TOMED popełnił to pomógł dyr. Krawcowi, który prowadził nieudaną zbiórkę pieniędzy na zakup tomografu, odpowiadając na przetarg, z którego się wywiązał, co dokumentuje zdjęcie przy wzmiankowanym artykule z osobą bezradnego zastępcy dyrektora Pana Poleszaka. Redaktor Plapis wysługując się Dyrektorowi Krawcowi naruszył dobre imię firmy TOMED. Proszę o zamieszczenie podanych przeze mnie informacji jako sprostowania w Dzienniku Wschodnim o zasięgu jak artykuł „Tomograf nie bada, więc zniknie”.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W odniesieniu do licznych publikacji prasowych o zakupie i potrzebie instalacji nowego tomografu firmy General Electric w SP ZOZ Kraśnik w pomieszczeniach 112,113 i 114, które dzierżawi firma TOMED – Lublin wykazując zrozumienie podejmiemy czynności deinstalacji na dzień 04.03.2009r.- protokół w załączeniu. W protokole z dnia 19.02.2009r pkt. 6 – w rozdziale „ Komisja w składzie jak niżej postanawia”. Dyrekcja SP ZOZ Kraśnik (komisja – Dyr. Poleszak) wykreśliła zapis w pkt.1 „Wykorzystać w/w stan pracowni do instalacji nowego tomografu”. Według pkt 2 przedstawiciele Dyrekcji SP ZOZ Kraśnik wyrazili zgodę na deinstalację materiałów zainstalowanych w pomieszczeniach 112,113,114. Jest to zgoda (kierowanie sprawy protokół pkt.6) na kompletną rujnację pomieszczeń, co w czasie kryzysu nie jest ekonomiczne, dlatego prościej i rozsądniej jest dokonać zapłaty firmie TOMED za to, co pozostawi i co będzie służyć Szpitalowi. Przedstawiciele firmy TOMED są zdania, że nowy tomograf należy zainstalować w pomieszczeniach 112,113,114 bez naruszania ich wykończenia a przeznaczone środki finansowe w SIWZ oferty General Electric na adaptację zwrócić firmie TOMED Lublin jako część należnego długu. Nasza propozycja przyśpieszy możliwość instalacji zakupionego tomografu (GE) i tym samym skróci okres oczekiwania na rozpoczęcie jego pracy. Prosimy o podjęcie rozmów w tej sprawie i nie powielanie nieodpowiedzialnego postępowania Dyrekcji SP ZOZ i Dyrektora Krawca.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: