Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mnie ciekawi taka statystyka . Jaki odsetek "dopalaczowców" trafia do szpitala , bo obawiam się ,że producenci tych używek znaleźli sposób na przełamanie monopolu "narkotyków", a przez to uszczuplają znacząco co niektóre kiesy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
oni sobie marnuja zdrowie na wlasne zyczenie a ja nie moge od 3 miesciecy do zdrowia dojsc to jest niesprawiedliwe dopiero .... nie szanowac zdrowia i zycia.... doceniajcie kazdy dzien i kazdy dzien w ktory was nic nie boli...... mam nadzieje ze wyjda z tego bez skutkow ubocznych i zmienia swoja droge ktora wybrali....
0
Czy to jest już drugi epizod w Annopolu w ubiegłym tygodniu.Zdarzenie z udziałem 3 osób w centrum miasta było w czwartek21 kwietnia.
0
  Trafili do szpitala po dopalaczach.
  Wielka szkoda, że nie do kostnicy - gdyż tam jest miejsce takich pomyłek ewolucji!
0
Zażywający mieli świadomość ,że biorą substancję odurzającą.Tak samo powinni być ukarani.Tylko.ze z tksykologii wychodzą dzieci z uszkodzonymi mózgami i wątrobami i później domagają się rent ,opieki od państwa.Bierzesz bierz twój problem tylko później radź sobie sam.
0
Ci co trafili do szpitala powinni zwrócić koszty leczenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
propaganda wszystko nazywa dopalaczami, prawdopodobnie dopalaczami, nieznaną substancją, subs. psychoaktywną , broń Boże -narkotykami... no to Qwa czym?gównem psim.więcej propagandy niż informacji. Kronika kryminalna, szmatławiec sensacyjny, bukowiec ale na pewno nie gazeta.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: