Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczne wypadki na drogach. Dwie osoby nie żyją

Utworzony przez ja, 10 grudnia 2009 r. o 08:11 Powrót do artykułu
a czemu w kraśniku? Znowu buractwo redaktorów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yyyyyyyyyy...A jaki to ma związek z Kraśnikiem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po jaki h** te drzewa rosną przy drogach.... ten młodzian być może mógłby żyć, gdyby nie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zna Ktoś imię i skąd był chłopak co zginłl w Krężnicy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzeń napisał:
Yyyyyyyyyy...A jaki to ma związek z Kraśnikiem???
Zeby sie jełopy na nich zabijały !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oko napisał:
Nie wiem po jaki h** te drzewa rosną przy drogach.... ten młodzian być może mógłby żyć, gdyby nie to.
Na wielu krajach na zachodzie przy główniejszych drogach nie ma drzew. U nas kiedyś były tylko przy traktach prowadzących w pobliżu dworów. Dopiero po II wojnie światowej zaczęto masowo nasadzenia. Po co są? Chyba żeby ktoś z Twojej, mojej czy innej rodziny stracili życie, bo przed wiatrem nie chroną, przed zaspami tym bardziej. Najlepszym rozwiązaniem byłyby drobne krzewy w około 1-2 metrowej odległości od jezdni, albo nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję umieszczać taką fotkę- CMENTARZ a na jego ogrodzeniu napis- ZWOLNIJ,MY MOŻEMY POCZEKAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po II a w latach 20-tych.W Brukseli jest projekt o odległości nasadzeń drzew w stosunku do prędkości dozwolonej na danej drodze.Jest na prawdę mądra.Tylko boję się że Polska znów wywalczy jakiś 100-letni okres przejściowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie drzewa zabijają ludzi tylko ich brak wyobraźni i głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
To nie drzewa zabijają ludzi tylko ich brak wyobraźni i głupota.
Tylko że nawet jak ktoś jedzie bez wyobraźni to drzewo mu tego nie wybaczy A tak poleciałby w pole i by żył. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
To nie drzewa zabijają ludzi tylko ich brak wyobraźni i głupota.
Nie tylko brak wyobraźni i głupota jest przyczyną wypadków. Czasami nawet tak błaha rzecz jak przebita opona może sprawić że tracisz kontrolę nad pojazdem i wpadasz na drzewo. Również często ludzie zasypiają za kierownicą. Gdyby nie drzewa udałoby się uniknąć dużej liczby tragedii na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiemy jak jeżdżą TIR-y,busy i przedstawiciele handlowi ,więc ludzie będą ginąć dopóki nie zmieni się mentalność tych kierowców. Niestety CB radio nie zastąpi myślenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zna Ktoś imię i skąd był chłopak co zginłl w Krężnicy ?
Syn jednej z lekarek, z Poniatowej:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat TIRy to nie jeżdżą szybciej niż te 100km/h, nie pchają się na trzeciego, nie wyprzedają pod górkę, itd. jadą bardzo przewidywanie i spokojnie, nie przyśpieszają przy wyprzedzaniu, nie hamują bez powodu, itd..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiem, mój kolega. Adam na zawsze w pamięci Będzie nam Ciebie brakowało ZIom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tylko że nawet jak ktoś jedzie bez wyobraźni to drzewo mu tego nie wybaczy A tak poleciałby w pole i by żył. [*]
albo zabił 5 dzieci bawiących się na podwórku bo nie zatrzymał sie wcześniej na drzewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do wypadku w stróży... masakra wspolczuje rodzinom ofiar. do tej pory droga jest zablokowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już wiem, mój kolega. Adam na zawsze w pamięci Będzie nam Ciebie brakowało ZIom !
A mozesz podać nazwisko???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mnie to ruszyło bo jeszcze wczoraj w nocy siedzieliśmy z nim w lubelskim Fashion. Znaliśmy się z widzenia ale on zagadał bo pochodzimy z jednej miejscowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawid napisał:
Bardzo mnie to ruszyło bo jeszcze wczoraj w nocy siedzieliśmy z nim w lubelskim Fashion. Znaliśmy się z widzenia ale on zagadał bo pochodzimy z jednej miejscowości.
Tzn dzisiejszej nocy byles z Adamem w Fashin ? To może dlatego o 4 wracał do Poniatowej do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...