Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczne wypadki na drogach. Dwie osoby nie żyją

Utworzony przez ja, 10 grudnia 2009 r. o 08:11 Powrót do artykułu
W Fashion byliśmy właśnie ostatniej nocy tej co zginął. Znaczy nie przyszliśmy razem ale spotkaliśmy się na miejscu i pogadaliśmy u nas przy stoliku bo Poniatowa w sumie nie jest wielka i każdy z widzenia się zna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawid napisał:
W Fashion byliśmy właśnie ostatniej nocy tej co zginął. Znaczy nie przyszliśmy razem ale spotkaliśmy się na miejscu i pogadaliśmy u nas przy stoliku bo Poniatowa w sumie nie jest wielka i każdy z widzenia się zna.
Aha dzięki za info, bo wlaśne dziwiłem się czego tak rano wracał do Poniatowej a miał ok poludnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adaś [*] na zawsze w nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie osoby nie żyją,czy jedna osoba nie żyje???? Ależ przepływ wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewa przy drogach - śmierć albo kalectwo Dwa tygodnie temu razem z moim chłopakiem też mieliśmy wpadek, mimo że jechaliśmy wolno wpadliśmy w poślizg w rów i w drzewo... pęknięty nos, przekrzywiona przegroda nosowa obdarty naskórek nosa, złamana ręka potłuczone mocno żebra uraz głowy, samochód kompletnie zniszczony na szczęście żyjemy to najważniejsze ale większość drzew przy drodze niesie smierć gdyby ich nie było przy drogach więcej osób by przeżyło... gdyby... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naucz sie czytac ze zrozumieniem jak nie umiesz nie komentuj, jedna osoba jest chlopak z wypadku w krężnicy okrągłej zginal na miejscu druga osoba to kierowca jednego z TIRow, juz rozumiesz czy nadal nie wiesz o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie dziwi, że BMW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krężnica okrągła - i by dojechał...ale jakoś nikt nie podał ze jechał pijany!! takich baranów nie żal!! a wiem co pisze bo jeden taki zabił na przejsciu moja dziewczyne....sad.gif szybciej pijaki, slupy i drzewa wasze!! czekam na kolejnych deb***i, pijcie i jedzcie, no dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...