Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Annopolu. Nie żyje 24-letni motocyklista

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 kwietnia 2017 r. o 09:46 Powrót do artykułu
dawcy organów na start
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prędkość, prędkość, prędkość !!! Motocykliści nie dają szans innym i sobie. Sezon na dawców rozpoczęty !!! Mieszkam przy Racławickich i już widzę brawurę i startowanie spod świateł na jednym kole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego ,że kierowca alfy wymusił pierwszeństwo czy dostanie mandat jak przez jego nieuwagę zginął młody człowiek...Ktoś powie jechał jak wariat! W 2012 roku w Nasutowie małżeństwo jadą na motocyklu w obszarze zabudowanym z przeciwka kierowca mercedesa skręca na posesję i wymusza pierwszeństwo!Oboje osierocaja dwójkę dzieci! Brak słów...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura jakich mało. Jeżdze motocyklem i wcale tak nie jest Tu trzeba wyjaśnić czy kierowca nie zauważył motocykla czy nie spojżał Czy on w tym czasie wyprzedzał. Ale jedno napisze KIEROWCO DAWAJ MIGACZ JAK MASZ ZAMIAR POWTARZAM ZAMIAR SKRECIC a NIE JAK JUZ SKRECASZ OSCZEDZISZ ŻYCIA MOTOCYKLISTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe z jaką prędkością jechał motocyklista? Czy z dozwoloną obowiązującą na tym odcinku drogi ? Czy przekroczył dozwoloną prędkość a co z tym idzie złamał prawo o ruchu drogowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto napisał " dawcy organów na start" to dla mnie jest człowiekiem bez żadnej pasji,  bez perspektyw, bez życia.  Człowieku to był młody chłopak z pasją,  który  umiał bawić się na trzeźwo , a nie jak Ty piwem i chipsami przed telewizorem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja banda wariatow zapraszam na al.Krasnicka co wyprawiaja ci debile szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą pasje niech sobie realizują zgodnie z przepisami i nie narażają zdrowia i życia swojego i innych. W tym wyścigu na drugą stronę to i kierowcy samochodów i motocyklów są winni. Raz motocyklista jedzie brawurowo, a raz kierowca nieuważnie. Jednak jak by motocyklista pomyślał kto jest w tym wyścigu bardziej narażony na ciężkie uszkodzenie ciała to - już pomijając przepisy i wszystko inne tak na zdrowy rozsądek - trochę wolniej i uważniej by jechał. Jeżeli jadę osobówką i mam wybór pchać się na centymetry przed ciężarówkę to logiczne jest, że czekam bo ja i moja rodzina nie mają szans z pojazdem kilkunastokrotnie cięższym i większym. Ale dopóki na drodze będzie panowało przekonanie, że to ja jestem najważniejszy, a reszta ma mi zjeżdżać z drogi to tak się to będzie kończyć. Temat stary jak historia motoryzacji w Polsce, ale niestety cały czas aktualny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby jechał z dowolna prędkością myślę że tej tragedii by nie było. Kazdy kto jeździ motocyklem wie jak reagują hamulce w takiej maszynie i ze zatrzymać się z prędkości ok 50 km/h można praktycznie w miejscu a jak zaiwanial z dwa razy więcej w zabudowanym to skutek jest jaki jest fakt ze kierowca Alfy dupa i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno a może lepiej nie dociekać kto bardziej winny więcej dobrej woli a przede wszystkim szanujmy się na drodze tez !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj na Jana Pawła widząc co robią motocykliści pomyślałem sobie - ciekawe czy dzisiaj przeczytam o jakimś wypadku z udziałem motocykla. Ledwo wszedłem na DW a tu artykuł. Motocykliści myślcie, to co wyprawiacie na ulicach woła o pomstę do nieba!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto napisał " dawcy organów na start" to dla mnie jest człowiekiem bez żadnej pasji,  bez perspektyw, bez życia.  Człowieku to był młody chłopak z pasją,  który  umiał bawić się na trzeźwo , a nie jak Ty piwem i chipsami przed telewizorem
Poznaję po sposobie pisania kim jesteś chłopaku... I ty też powinieneś trochę poluzować rękę na manetce. Traktujesz swoją "pasję" jak by była jedyną słuszną na świecie a wszystkich którzy tego nie robią, albo się na tym nie znają jak ludzi gorszych od ciebie. Zejdź trochę na ziemię. To chasło z dawcami dzięki ludziom takim jak ty co roku jest aktualne, zwłaszcza wiosną. Tankujecie paliwo i olej do swoich maszyn jak tylko zrobi się cieplej, a zapominacie po zimie uzupełnić olej w głowie...! I nie rozumiem po co podkreślasz trzeźwość w sowojej wypowiedzi. Trzeźwość nie zastąpi zdrowiego rozsądku którego wam motocyklistom i quadowcom często (za często) brakuje. A gdyby ten twój kolega spędził tą sobotę jak "człowiek bez żadnej pasji, bez perspektyw, bez życia" i bawił się tego wieczoru "piwem i chipsami" byłby tu teraz z nami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciszej nad tą trumną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę niefortunna wypowiedź kolego motocyklista bo bez życia jak się okazuje to jest twój ziomek z pasją 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ile są wątroby u dawców motocyklistów ??? Dużo piję i może mi się przydać na starość . Po ile sprzedają wątroby od dawców motocyklistów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
azaliż naprawde motocykliści są wszędzie,na drugi świecie też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z tymi komentarzami. Chłopak bym młody miał całe życie przed sobą, a wy piszecie takie głupoty. Sama nie jestem motocyklistą, ale wiele razy widziałam jakie głupoty i z jaką prędkością jeżdżą kierowcy samochód. Zamiast pisać te komentarze zmówcie modlitwę w jego intencji. To jest nie ogromna tragedia dla rodziny tym bardziej że 4 miesiące temu pochowali jego tatę. Nie wyobrażam sobie co musi przeżywać jego mama i siostra jaka to dla nich tragedia. Dajcie już spokój bardzo was proszę i życzę miłej Niedzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głębokie wyrazy współczucia dla Rodziny zmarłego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd był motocyklista i kto to był , wie ktoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem motocyklistą i zawsze jak siadam na motocykl to czepiam sobie łańcuch na szyję . Drugi koniec łańcucha czepiam do ramy motocykla . Jest to taki zwykły łańcuch na którym czepia się psa do budy . W razie wypadku nie zostanę kaleką , nie będę jeździć na wózku inwalidzkim tylko ten łańcuch upierd*li mi głowę . Jadąc 280 km/h upierd*li mi głowę , krew zleci i żadnych  organów  odemnie nie wezmą . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...