Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uderzył w fotoradar i dachował

Utworzony przez PJ, 14 sierpnia 2013 r. o 12:09 Powrót do artykułu
Kiedy postawili ten sprzęt ? W poniedziałek jechałem i nie widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to są właśnie dobrodziejstwa fotoradarów, ludzie zaczynają nagle hamować,gdy go zobaczą i robią dziwne rzeczy, tylko wiecej szkody niż porzytku przynoszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki kolego za wypalenie tego badziewia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie w Pułankowicach tylko w RUDNIKU na 349 i ten radar powinien stać tu od kilku lat może wyjeżdzający zza górki by uważali i ŻYŁO BY PRZYNAJMNIEJ DZIESIĘCIORO LUDZI zastanówcie się co piszecie. Jak czulibyście się wy gdyby ktoś z waszych bliskich zgin w tym miesjcu. Nie żal mi tego kierowcy w końcu przyszła pora na selekcje naturalną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszą to CI którzy mieszkają na codzień poza tą miejscowością... nie wiecie jak cieżko jest wyjechać od strony Krasnegostawu czy trż przejść na drugą stronę... poprawiło się to kiedy staneła tu Fotka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha śmiać mi się chce haha jak mogło się poprawić ?? wyjazd od krasnego stawu?? haha przecież teraz każdy zwalnia przed radarem i jadą sznurkiem i teraz to dopiero ciężko wyjechać jeżdże codziennie po kilka razy i wiem czy się zrobiło lepiej czy też  NIE!!!!! a jest DUZE NIEEE !!! żal....!!!!! mi WAS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha śmiać mi się chce haha jak mogło się poprawić ?? wyjazd od krasnego stawu?? haha przecież teraz każdy zwalnia przed radarem i jadą sznurkiem i teraz to dopiero ciężko wyjechać jeżdże codziennie po kilka razy i wiem czy się zrobiło lepiej czy też  NIE!!!!! a jest DUZE NIEEE !!! żal....!!!!! mi WAS!!!
  Ale pieprzysz ! Teraz jeśli nawet widzisz auto wyłaniające się zza wzniesienia, to śmiało możesz skręcać w kierunku Kraśnika. Wcześniej, to patrzyłeś w prawo i nie jechało nic, pusto, wyjeżdżasz na środek, a tu palant dopada cię z prędkoscią 120 km/h i trąbi. Jak nie było fotoradaru, to miałem przygotowany taki  kulturalny komunikat na brystolu "Jedź max 60 km/h i nie trąb" i pokazywałem piratowi przez boczną szybę. Fotoradar w tym miejscu to zbawienie... jeszcze za ziemskiego żywota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ale pieprzysz ! Teraz jeśli nawet widzisz auto wyłaniające się zza wzniesienia, to śmiało możesz skręcać w kierunku Kraśnika. Wcześniej, to patrzyłeś w prawo i nie jechało nic, pusto, wyjeżdżasz na środek, a tu palant dopada cię z prędkoscią 120 km/h i trąbi. Jak nie było fotoradaru, to miałem przygotowany taki  kulturalny komunikat na brystolu "Jedź max 60 km/h i nie trąb" i pokazywałem piratowi przez boczną szybę. Fotoradar w tym miejscu to zbawienie... jeszcze za ziemskiego żywota.  
Sam nie raz uciekałem na środek by uniknąć staranowania 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...