Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urząd Miasta w Kraśniku szuka pracowników

Utworzony przez lusia, 26 sierpnia 2011 r. o 07:55 Powrót do artykułu
Kto się zakłada ze "Konkurs" na Dyrektora CKIP wygra Pani Drumlak, która w dziwnych okolicznościach została w czerwcu zatrudniona w CKIP. Konkurs jest prawdopodobnie ustawiony, a Pani Drumlak była asystentka posła S. Njsmieszniejsze jest to, ze nikt nie jest w stanie zweryfikować doświadczenia Pani Drumlak. Żenada....PIS = PO. Te same kolesiowskie metody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biznesmen napisał:
jako że mam firmę, i biorę udział w przetargach więc podzielę się refleksją co do UM Kraśnik: zero decyzyjności, odwlekanie najprostszych spraw, rozstrzyganie przetargów lub nie po bardzo długim czasie od złożenia ofert, Burmistrz o tym nie decyduje, a Wicek i Radca :-( pod parasolem Posła S. więc macie co chcieliście a wywalić trzeba nowo zatrudnianych, bo nic nie robią, kasę tylko doją
Gdyby rządzili ci o których piszesz, to na pewno nie byłoby problemów z decyzyjnością, więc chyba się mylisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja tak naprawdę to tam nikt nie rządzi, 1. Burmistrz – marionetka 2. Wicek – pompowany balon 3. Radca – niedouczony 4. Poseł Stawiarski – nie przyznaje się że to jego decyzje W sumie to ma racje że do tego bałaganu się nie przyznaje bo to wyborców mu nie przysporzy. Dobrze że są wybory może w końcu Poseł Stawiarski przekona się że tak na prawdę ludzie nie głosowali za nim tylko przeciwko Czubińskiemu, Na kogo teraz biedak zwali winę za przegraną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do wicka to ja z nim studiowałem podyplomowo historię. WYJĄTKOWO OBŁUDNY FACET kariera i sprzeda za nią wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ze mną uczył się informatyki. Zgadzam się wyjątkowo leniwy i obłudny. Fatalna postać. Kto mu dał ten stołek. Czyżby wszyscy normalni z Kraaśnika powyjeżdzali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczny student napisał:
A ze mną uczył się informatyki. Zgadzam się wyjątkowo leniwy i obłudny. Fatalna postać. Kto mu dał ten stołek. Czyżby wszyscy normalni z Kraaśnika powyjeżdzali?
tak, to prawda, w Kraśniku zostali tylko ci, którzy nie ukończyli studiów. Wyjechali najzdolniejsi, bez układów kolesiowskich. W przypadku zostania w Krasniku, z tytułem magistra, dostałabym pracę w sklepie z chińską odzierzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dagmara oszczędź wstydu innym i ucz się ortografii. Mgr niedouczony to tylko do sklepu z chińską odzieŻą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po zdz napisał:
Dagmara oszczędź wstydu innym i ucz się ortografii. Mgr niedouczony to tylko do sklepu z chińską odzieŻą.
No niestety, ale to nie ortografia stanowi o niedouczeniu. A taki niedouczony zapisze sie do wiodącej partii i zrobia z niego wybitnego , niezastąpionego fachowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po zdz napisał:
Dagmara oszczędź wstydu innym i ucz się ortografii. Mgr niedouczony to tylko do sklepu z chińską odzieŻą.
a ty naucz sie odrazu 5 jezykow swiata! zobaczymy kto madrzejszy slonko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=iUakAHqe7PU&feature=youtu.be
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po zdz napisał:
Dagmara oszczędź wstydu innym i ucz się ortografii. Mgr niedouczony to tylko do sklepu z chińską odzieŻą.
siedzi przy korycie i kwiczy jak jej karzą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w sprawie reklamówki posła PO: dlaczego ci, którzy wypowiadają się na jego temat tak jakoś dziwnie się uśmiechają? Czyżby sami nie wierzyli w to co mówią? Tak to wygląda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądze aby koledzy z klubu chcieli wypowiedzieć sie inaczej.Nie byłoby takich spotów gdyby naród był bardziej rozgarnięty i myślał samodzielnie.Weżmy np.taki elektorat federalny.Bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie sądze aby koledzy z klubu chcieli wypowiedzieć sie inaczej.Nie byłoby takich spotów gdyby naród był bardziej rozgarnięty i myślał samodzielnie.Weżmy np.taki elektorat federalny.Bez komentarza.
Czyli ten: raz ironiczny, innym razem bezradny uśmieszek jest na miejscu? Sami nie wierzą w to, co mówią? Przez ostatnie lata przywykli do tego: co innego do kamery, co innego poza nią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czyli ten: raz ironiczny, innym razem bezradny uśmieszek jest na miejscu? Sami nie wierzą w to, co mówią? Przez ostatnie lata przywykli do tego: co innego do kamery, co innego poza nią.
A moze to usmiechanie sie jest częścią wizerunku medialnego, który promuje uśmiechanie sie do kamery. A że brakuje im wprawy, to i dziwnie sie usmiechali. A do kłamstw i niewierzenia tego co sie mówi nie potrzeba ani ironicznego ani tez bezradnego usmieszku. Wystarczy jedynie sztywne powciskanie wyuczonego kitu, tak jak w kampanii przedwyborczej zrobił to obecny pan burmistrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A moze to usmiechanie sie jest częścią wizerunku medialnego, który promuje uśmiechanie sie do kamery. A że brakuje im wprawy, to i dziwnie sie usmiechali. A do kłamstw i niewierzenia tego co sie mówi nie potrzeba ani ironicznego ani tez bezradnego usmieszku. Wystarczy jedynie sztywne powciskanie wyuczonego kitu, tak jak w kampanii przedwyborczej zrobił to obecny pan burmistrz.
Nooo, tobie nienawiść do Włodarczyka przesłoniła resztę rozsądku: tym ludziom brakuje wprawy przed kamerami?!?!?! Przecież nie ma dnia, żeby ich w tv nie było!!!! Wiem, zaprzeczysz, albo wysmarujesz ogromne "dzieło", w którym udowodnisz, że napisałaś coś zupełnie innego, niż można przeczytać. Dlatego daruj sobie, napij się herbaty z melisy i idź na długi spacer. Nie odpisuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nooo, tobie nienawiść do Włodarczyka przesłoniła resztę rozsądku: tym ludziom brakuje wprawy przed kamerami?!?!?! Przecież nie ma dnia, żeby ich w tv nie było!!!! Wiem, zaprzeczysz, albo wysmarujesz ogromne "dzieło", w którym udowodnisz, że napisałaś coś zupełnie innego, niż można przeczytać. Dlatego daruj sobie, napij się herbaty z melisy i idź na długi spacer. Nie odpisuj.
Czy sa codziennie w telewizji czy tez ich nie ma tego nie mogę ani potwierdzić ani tez zaprzeczyc, gdyż nie mam tej telewizji. Ale na pewno nie są gwiazdami tego formatu, żeby w kazdej sytuacji mogli sie czuc i zachowywać w pełni naturalnie. To w zyciu podczas niektórych sytuacjach, w zachowaniu wielu osób mozna podpatrzeć sztucznosci, a co dopiero, gdy biorą udział w nagrywaniu jakiejś reklamówki, przy której wymaga sie od nich pewnych zachowan przed kamerami, a nie wynikają one od nich samych. A do tego ich usmiechy czy tez wyrazy ich twarzy moga byc tylko twoimi subiektywnymi odczuciami, a inni mogą odczytywac je całkiem inaczej. I nie kierowana żadną nienawiscią, bo mój rozsądek nakazuje mi opierać sie na faktach, które znajdują potwierdzenie w rzeczywistosci, że zarówno ludzie grzebiący się w polityce niezaleznie jaką opcje reprezentują przesyceni sa fałszem na na swoje i swoich partii potrzeby i to niezaleznie od mimiki. A obecnie mamy mozliwosc ogladania i wysłuchiwania wyjątkowej parady oszustów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasna sprawa . Wszędzie układy wykończą każdego nawet Burmistrza. Polecał bym więcej w mediach mu występować i przedstawić co do tej pory osiągnął i z czym walczy Obiecał że osobiście zajmie się STREFĄ GOSPODARCZĄ i ja mu uwierzyłem jak tego nie zrobi to niech wraca do szpitala leczyć ludzi Bo ja na pewno nie będę na niego głosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzdrowi chorych i sam zachorował, na zależność od kliki rozdającej karty w Kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a'propos spotu posła Wilka. Piszecie tu, że to kolesie partyjni go popierają. A co w takim układzie z Ryszardem Kaliszem. Przecież to żaden partyjny kolega, wręcz przeciwnie chyba raczej opozycja. Coś w tym musi być. I wierzcie mi nawet" partyjni kolesie", jak ich nazywacie, nie o każdym pośle mogliby powiedzieć tyle dobrego co o Wilku. W tym też chyba coś jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...