Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urząd ostrzega: Tu może być kontrola prędkości

Utworzony przez Karol, 1 czerwca 2012 o 15:53 Powrót do artykułu
Na dowód cytat ze strony SM Nałęczów: " Informacja Do bezpiecznego poruszania się po drodze nie jest nam konieczna informacja gdzie i w jakich godzinach pracuje fotoradar , ale konieczne jest przestrzeganie przepisów prawa o ruchu drogowym. Sprawcy wykroczeń polegających na nieprzestrzeganiu przepisów ruchu drogowego w zakresie dozwolonej prędkości stanowią szczególne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważnym elementem podjętych przez samorząd Gminy Nałęczów działań jest utrwalanie w świadomości użytkowników dróg i potencjalnych sprawców wykroczeń przekonania, co do nieuchronności kary za te wykroczenia. Fotoradar służy działaniom prewencyjnym skierowanym na podnoszenie bezpieczeństwa na terenie uzdrowiskowej gminy Nałęczów." Gdzie tu informacja o kontrolach?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten jakiśtam Rumiński z Nałęczowa kłamie. Łże jak pies,choć pies na pewno w tym przypadku jest porównaniem poszkodowany.W poprzednim miesiącu jechałem przez Nałęczów dwa razy i dwa razy stała straż fotoradarowa.
0
Ktoś to znalazł na stronie?
0
to mi przypomina robienie z ludzi idiotów. po co zamieszczać ten grafik skoro radar niekoniecznie musi stać w tym miejscu. komuś się chyba coś pomyliło. a ten radar to od dawna tylko maszynka do wyciagania pieniędzy a strażnicy miejscy ... szkoda słów....
0
Rumiński moim zdaniem nie kłamie-mieszkam w okolicy Nałęczowa i już dawno nie widziałem radary w tamtej okolicy,na CB też o tym nie słychać a sporo jeżdżę....szczerze to sam się zaczałem zastanawiać czy abu SM w Nałęczowie nie przepiła albo nie zepsuła owego urządzenia.
0
synu rumińskiego,może mieszkasz w okolicy ale jeździsz chyba taczką skoro nie widziałeś ! A może,skorś taki bystry obserwator,przysłać ci mój mandat do zapłaty ? .........a może to ktoś się podszywa i przysłał mi niby z urzędu w Nałęczowie zdjęcia i każe płacić ?
0
No cóż widać że Pan Rumun wstydzi się widocznie że miasto wysyła strażników do najłatwiejszego zarabiania pieniędzy. A kierowcy niech uważają i nie dają się doić ! Fotoradar ustawiany jest na ul. Charz"A",to jest wjazd do Nałęczowa od strony Wąwolnicy,albo inaczej wyjazd z Nałęczowa w stronę Kazimierza/Wąwolnicy. A ten"mieszkaniec okolicy co to niczego nie widział ani na CB nie słyszał" to chyba jest albo strażnikiem albo naganiaczem !
0
A co nas, mieszkańców powiatu kraśnickiego obchodzą problemy odległego od nas powiatu puławskiego ? O fotoradarach w Nałęczowie proszę dyskutukcie sobie tu: http://forum.dzienni...i.pl/pulawy-f9/
0
dobre, obecny Burmistrz i jego Wice krytykowali poprzednika za to, że informuje mieszkańców o fotoradarze, a teraz sami to robią! a głupi naród na nich głosował
0
Jeśli w Kraśniku dalej z taką częstotliwością będzie wystawiany fotoradar to burmistrz rozwiąże problem braku pieniędzy w budżecie miasta i problem zakorkowanej ulicy Urzędowskiej bo kierowcy będą się bali wjeżdżać do tak kontrolwanego miasta gdzie za każdym rogiem stoi fotoradar.
0
Może to i lepiej ? Bo przecież każdy kierowca jest zobowiązany przestrzegać przepisów ruchu drogowego (w tym: ograniczenia prędkości), a coraz większa banda deb***i (bo inczej ich nazwać nie można) robi sobie z naszej ul. Urzędowskiej autostradę (bo nie ma tam zakrętów, jedyne ograniczenia to światła na skrzyżowaniu na Budzyniu), a na CB ciągle słychać: Jak ścieżka pomiędzy Kraśnikami ? Taki kretyn jeden z drugim jest pozbawiony wyobraźni, ponieważ w przeciwnym przypadku wiedział by, że ulicę Urzędowską przechodza w poprzek piesi (niekoniecznie na przejściach), przebiegają dzieci (z i na przystanek MPK), pojazdy rolnicze czy zwierzęta. Dopiero jak wydarzy się nieszczęście, to wszyscy lamentują i zastanawiają się: jak do tego doszło ? Przecież niewinny młodzieniec jechał tylko 120 km/h, i miał wszystko pod kontrolą, a tu mu ktoś wtargnął na jezdnię ....
0
Yog napisał:
synu rumińskiego,może mieszkasz w okolicy ale jeździsz chyba taczką skoro nie widziałeś ! A może,skorś taki bystry obserwator,przysłać ci mój mandat do zapłaty ? .........a może to ktoś się podszywa i przysłał mi niby z urzędu w Nałęczowie zdjęcia i każe płacić ? [/quote] [quote name='Yog' timestamp='1338609863' post='636030'] synu rumińskiego,może mieszkasz w okolicy ale jeździsz chyba taczką skoro nie widziałeś ! A może,skorś taki bystry obserwator,przysłać ci mój mandat do zapłaty ? .........a może to ktoś się podszywa i przysłał mi niby z urzędu w Nałęczowie zdjęcia i każe płacić ?
Zainwestuj w CB radio sieroto
0
synu osła,ty to jesteś deb*** całkowity.co tyle jeździ mieszka w okolicy i wie wszystko.Jak gówno wiesz to po co się odzywasz ???
0
gość napisał:
Dopiero jak wydarzy się nieszczęście, to wszyscy lamentują i zastanawiają się: jak do tego doszło ? Przecież niewinny młodzieniec jechał tylko 120 km/h, i miał wszystko pod kontrolą, a tu mu ktoś wtargnął na jezdnię ....
Niestety to jest prawda. Zgadzam się z Twoim zdaniem. Najczęściej w takich przypadkach nie mniej zdziwiony jest sam "mistrz kierownicy". On przecież nawet przeraźliwie trąbił na pozostałych niepokornych uczestników ruchu, którzy ośmielili się znaleźć na jego drodze, a oni nie usłuchali. Widzę w zachowaniu zwłaszcza młodych kierowców bardzo dużo agresji, która ustępuje miejsca zdrowemu rozsądkowi i logicznemu myśleniu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: