Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędów: Pobili gimnazjalistę, bo nie dostali papierosa

Utworzony przez stasiek, 15 marca 2011 r. o 09:29 Powrót do artykułu
Pokolenie Bacy . Jako nielaty dostaną pewnie kuratora na rok i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wez sie doucz zanim cos napiszesz. w swietle prawa karnego 17 latek jest pelnoletni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bitni ci urzędowiacy. Parę lat temu mnie też we trzech skopali, okradli, ledwie uszedłem z życiem. Policja jednego złapała, ten nie wydał kompanów. Chociaż w trakcie zatrzymania otrzymywał sms-y żeby siedział cicho. Wyrok w zawieszeniu. Pozdrawiam RYCERZY z Urzędowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to cebulorze!Nie dziwta się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniaki pewnie pobiły jakiegoś Skejta z gejparku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trza by sie tam wybrać na kilka aut i zrobić porządek na wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym słynnym Urzędowie zawsze huczało od bójek , ale niestety nikt nic nie robił w tej sprawie, zreszta tam są sami wykolejeńcy , a tym nastolatkom tak spuścić lańsko by też cierpieli jak ten pobity przez nich chłopak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Urzędów MIASTO błędów" tak namazali sobie gnojem na chałupie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak fbr przyjedz na kilka aut będzie sie działo co kilka lat temu że Kraśniki Fabryczny przyjechał dojebac kolesia w 20 osob i wszyscy spier***ali xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracaj ZOMO i spuść wpi....l !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie coś do Urzędowa ? tak samo ja się mogę przyczepić do kraśnika bo mi coś tam nie odpowiada .. bójki są w kazdym mieście ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta trójka tych chłopaków którzy pobili tego kolesia to juz mieli dawno skończone 18 także więzienie a nie prokurator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże co teraz się dzieje na tym świecie?? Jak tu wyjść do szkoły jak nie wiesz czy wrócisz żywy?? Urzędów od zawsze to była meliniarnia i tylko szukają zaczepki ale żeby kogoś katować bo nie miał papierosa?? dla mnie choroba powinni się leczyć w zakładzie zamkniętym i do tego kraty w oknach. Chłopcy sobie przej*bali ale to już ich problem Ejj ludzie zastanawiacie się jak teraz mają na ulice wyjść ich rodzice?? Szkoda mi tych rodziców.... ale tych 3 kretynów mi nie szkoda i nie prokurator ale powinni iść do więzienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędowiak napisał:
Tak fbr przyjedz na kilka aut będzie sie działo co kilka lat temu że Kraśniki Fabryczny przyjechał dojebac kolesia w 20 osob i wszyscy spier***ali xD
Idź się chłopie leczyć, najlepiej z tymi trzema deb***ami. Zróbcie sobie we czterech ustawkę, obijcie sobie mordy i szlus. A później oddział zamknięty na długo żeby normalni ludzie mogli przejśc spokojnie do szkoły czy sklepu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Mao Obiektywny~ zgadzam się z Tobą leczenie się przyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17-latkowie to nie mężczyźni, tylko GÓWNIARZE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy gminy Urzędów. I wszystko jasne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co widać z orbity ziemskiej ? Od. Chiński Mur i zagony cebuli w Urzędowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julek napisał:
Co widać z orbity ziemskiej ? Od. Chiński Mur i zagony cebuli w Urzędowie
A wiesz dlaczego dziewczyny z Urzędowa mają zimne dup* ? odp. Bo na schodach siedzą jak cebulę obierają !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
A wiesz dlaczego dziewczyny z Urzędowa mają zimne dup* ? odp. Bo na schodach siedzą jak cebulę obierają !
Jaka jest chińska dzielnica Urzędowa ? Odp. Benczajn ! He he he....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...