Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędów: Pobili gimnazjalistę, bo nie dostali papierosa

Utworzony przez stasiek, 15 marca 2011 r. o 09:29 Powrót do artykułu
nieznajomy napisał:
macie coś do Urzędowa ? tak samo ja się mogę przyczepić do kraśnika bo mi coś tam nie odpowiada .. bójki są w kazdym mieście ;/
Urzędów to takie miasto, że kury po rynku spacerują !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zostać porządnie ukarani i powinno się takie sprawy nagłaśniać. Może przynajmniej niektórych durniów to przestraszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule jest chyba nieścisłość... chłopak był nieprzytomny i dopiero w karetce doszedł do siebie..... tak przynajmniej słyszałem... Ukarać i nagłośnić|!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wy obroncy moralnosci sie tak przyjebali do chlopakow?? w wiekszosci malych miasteczek sa jakies bojki i nikt o tym nie pier***i farmazonow... pewne jest tylko to ze typ za darmo nie dostal, bo za darmo nie bija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich to ciąć i solą sypać!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za przeproszeniem w mordę byście nie chcieli? Jeden chłopak dostał, a wy od razu do całego miasta. Popatrzcie też na nasze sukcesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za przeproszeniem w mordę byście nie chcieli? Jeden chłopak dostał, a wy od razu do całego miasta. Popatrzcie też na nasze sukcesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędów to patologia i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niby jakie wy macie sukcesy gdyby nie Kraśnik który jest blisko ta wieś by wygineła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie mówię o Urzędowie tylko o tych cwaniaczkach takie chwasty niestety wszędzie się trafiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukcesy - rekord guinessa w pieczeniu cebularzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę to tylko żal rodziców bo to porządni ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiać mi sie chce... gdyby nie te cebularze z Urzędowa to co wy byście tam w Kraśniku jedli? najprawdopodobniej łożyska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno jechałem do Chodla na rogu w Urzędowie stał jakiś kretyn w kominiarce jechałem po godzinie z powrotem i dalej w tej kominiarce stał a był słoneczny dzień, mijał go policyjny samochód panowie policjanci z podziwem popatrzyli na niego, może się bali wysiąść . Nic aby do czubków klienta zapakować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
Niedawno jechałem do Chodla na rogu w Urzędowie stał jakiś kretyn w kominiarce jechałem po godzinie z powrotem i dalej w tej kominiarce stał a był słoneczny dzień, mijał go policyjny samochód panowie policjanci z podziwem popatrzyli na niego, może się bali wysiąść . Nic aby do czubków klienta zapakować
Ty "normalny":! A ty nie jesteś "normalny inaczej"??????????????? To juz stac w kominiarce nie wolno i przy każdym stojącym w biały dzień ma sie policyjny samochód obowiązkowo zatrzymać??????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By nie chapali to by nie dostali - proste. Za papierosa by nie dostali napewno cos odjebali lub powiezieli tekst typu "Mam wyje***e" Dużo nieścisłości w tym artykule. A "wy" KRAŚNICKIE CWELE wybjajcie do Urzędowa. Nie "Urzędów MIASTO błędów" tylko "Urzędów miasto pełnych błędów" - czy jakoś tak ale sens jest inny niż w 1 cytacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
Niedawno jechałem do Chodla na rogu w Urzędowie stał jakiś kretyn w kominiarce jechałem po godzinie z powrotem i dalej w tej kominiarce stał a był słoneczny dzień, mijał go policyjny samochód panowie policjanci z podziwem popatrzyli na niego, może się bali wysiąść . Nic aby do czubków klienta zapakować
A po co sie mieli niby zatrzymywać? On lubi sobie stać na rynku czasami i pół dnia, to i sobie kominiarke nakłada bo zimno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędów napisał:
śmiać mi sie chce... gdyby nie te cebularze z Urzędowa to co wy byście tam w Kraśniku jedli? najprawdopodobniej łożyska
cebulorze górą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy popełniał jakieś błędy...A alkohol robi swoje.Nikt z was nigdy nie wypił za dużo a później coś odjeb^ał ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha . . . Ja pier***e jesteście śmieszni ! Cebulów górą wolne żarty to są pojebańce i tyle. A co do tych którzy pobili .............. to już są dojechani niedługo dosięgnie ich ręka sprawiedliwości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...