Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Kraśniku już rzeźbią figury papieży. Staną w parku

Utworzony przez JP 202, 24 kwietnia 2014 o 19:06 Powrót do artykułu
"Nie stawiajcie mi pomników tylko módlcie się za mnie" ale kto by się przejmował słowami jakiegoś Wojtyły :)  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Figury zostaną pokazane mieszkańcom miasta w niedzielę w dniu kanonizacji papieży". Papieży??? To ilu ich będzie?
0
bo w końcu JP na 100%
0
"Figury zostaną pokazane mieszkańcom miasta w niedzielę w dniu kanonizacji papieży". Papieży??? To ilu ich będzie?
  Czyżby wyłączyli Ci googla? Będzie ich dwóch.
0
Chore miasto to i chore pomysły.Amen.
0
Proszę przeczytać artykuł z onet "Papieski kicz podbija Polskę"- "Estetyka papieskich pomników przypomina estetykę ogrodowych krasnali - a wiernych coraz mniej". Tak widzą m.in. Kraśnik w Europie!!! O zgrozo!!!
0
Chore miasto to i chore pomysły.Amen.
Tak? A ja się dobrze czuję i wyniki badań też mam dobre:) Wyluzuj Tadeusz:)
0
Proszę przeczytać artykuł z onet "Papieski kicz podbija Polskę"- "Estetyka papieskich pomników przypomina estetykę ogrodowych krasnali - a wiernych coraz mniej". Tak widzą m.in. Kraśnik w Europie!!! O zgrozo!!!
Onet? A któż tam zagląda? Bo i po co?
0
Wycinka zdrowych pięknych drzew dla takiego kiczu jak ktoś tu trafnie określił to nie był dobry pomysl.Wydaje sie że Pan Bóg wszystkim wam odebral rozum.Amen.
0
Tadziu, chyba masz gorączkę? Zrelaksuj się :)
0
    W jedynym słusznym tygodniku niedziela napiszą ciut inaczej: "Estetyka papieskich pomników przypomina estetykę świętych figur - a wiernych dzięki temu jest coraz więcej".
0
Taka ta wiara w tym Kraśniku spłycona, prymitywna i wrzaskliwa.
0
Patrzę na tę fotkę i obraża ona me uczucia religijne, już prawie JP 2 leży utytlany w ziemi, a na nim dziewczyna siedzi okrakiem i dłubie. Trochę szacunku przy tej robocie... to jest szarganie i poniewieranie świętości. Widziałem jak w Wieliczce pod ziemią rzeżbiarz wykonywał figurę papierza. Kłoda soli ustawiona pionowo, a artysta stoi lub klęczy w czasie pracy. Kraśnik to jednak wiocha i takie to wszystko prymitywne...
0
Wycięto 26 drzew z parku żeby je znowu "po  obróbce" postawić w parku - dla mnie bez sensu. Mogły sobie nadal rosnąć, park nazwać imieniem papieża a nie skazywać je na ścięcie - byłoby ładniej i zdrowiej
0
Te pomniki w parkach przynoszą wstyd,Po pomnikach generałów i rosyjskich żołnierzy przyszedł czas na Świętych.Trochę logiki by nie zaszkodziło, Marnotrastwo ,działania pod publiczkę .
0
Onet? A któż tam zagląda? Bo i po co?
Dlaczego nie?!Zaglądam wszędzie...wp,interia,o2,onet,metroMSN itp... znajdziesz tam podobne informacje.Plotek omijam bo mnie nie interesuje. :)
0
Wycięto 26 drzew z parku żeby je znowu "po obróbce" postawić w parku - dla mnie bez sensu. Mogły sobie nadal rosnąć, park nazwać imieniem papieża a nie skazywać je na ścięcie - byłoby ładniej i zdrowiej
Wycięto 26 drzew z parku żeby je znowu "po obróbce" postawić w parku - dla mnie bez sensu. Mogły sobie nadal rosnąć, park nazwać imieniem papieża a nie skazywać je na ścięcie - byłoby ładniej i zdrowiej
-[pisano o ścięciu 231drzew !!!
0
to jakaś profanacja, ta baba rzeźbiarka siadła dupą na papieża.... gdzie jest ksiądz? gdzie służby prezydenta, ona jakby uoprawia sex z drzewem...
0
Ten autor (aa) z dziennika to zapewne jakiś komuch na emeryturze i normalnie się nabija z tego pomysłu i z tych artystów. Oto co napisał:    
Romanowski przyznaje, że to nie pierwszy Ojciec Święty jego autorstwa. – Postaci Jana Pawła II zrobiłem już trzy albo cztery. Wszystkie w betonie – mówi. – Jedną figurę zamówiła prywatna osoba do ogródka. Kolejny, nieco mniejszy papież, stoi przed remizą strażacką.
Ale jaja, co? Takie to przaśne... papież się w niebie normalnie wstydzi jak widzi tę kraśnicką parodię jego nauczania.  
0
Ten autor (aa) z dziennika to zapewne jakiś komuch na emeryturze i normalnie się nabija z tego pomysłu i z tych artystów. Oto co napisał:
Romanowski przyznaje, że to nie pierwszy Ojciec Święty jego autorstwa. – Postaci Jana Pawła II zrobiłem już trzy albo cztery. Wszystkie w betonie – mówi. – Jedną figurę zamówiła prywatna osoba do ogródka. Kolejny, nieco mniejszy papież, stoi przed remizą strażacką.
Ale jaja, co? Takie to przaśne... papież się w niebie normalnie wstydzi jak widzi tę kraśnicką parodię jego nauczania.
  znowuż są obrażane moje uczucia religijne bo ten Romanowski płodzi i ustawia naszego Ojca Świętego jak krasnale ogrodowe Jezuniu Drogi! Koło remizy Papieża Świętego postawili! Przecież wiadomo co tam sie wyprawia wieczorami wszystkie węgły obsikiwane bójki i szarpaniny oraz wóda i seks  
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: