Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W ÓJT SZASTARKI MULARCZYK

Utworzony przez maurycjo, 25 grudnia 2010 r. o 12:01
W artykule Gazety Powiatowej nowy wójt gminy Szastarka Tomasz Mularczyk(napisany chyba przez siebie samego) skarży się że jego poprzednik Dudek narobił długów.Startując do tego stanowiska myślę że był świadomy stanu finansów gminy ponieważ miał swoich szpiegów w urzędzie w postaci pani Mari Wrony która już w poprzednich wyborach tego dowiodła.Pan Mularczyk nie myślał ze stanowisko wójta to bycie członkiem zarządu powiatu i praca nie polega na pozowaniu do zdjęć na budowach i otwarciach dróg do których nawet nie przyłożył ręki.To jeśli wiedział że jest tak zle to dlaczego startował na to stanowisko.Jeśli naprawdę chce czegoś dokonać należy zakasać rękawy i działać a nie skłócać społeczeństwo.Znając działanie powiatu w którym tak prężnie działał to nie wiele się można spodziewać bo podstawowym priorytetem działania powiatu to sprzedać co się da.Przykładem jest np.ciągła chęć likwidacji obwodu drogowego a co idzie o drogi to widać działanie powiatu na drodze Polichna Zakrzówek Lublin.Wykonanie inwestycji przez powiat Lublin a powiat Kraśnik.Panie Wójcie nie pisać wywiadów ze sobą tylko do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maurycjo napisał:
W artykule Gazety Powiatowej nowy wójt gminy Szastarka Tomasz Mularczyk(napisany chyba przez siebie samego) skarży się że jego poprzednik Dudek narobił długów.Startując do tego stanowiska myślę że był świadomy stanu finansów gminy ponieważ miał swoich szpiegów w urzędzie w postaci pani Mari Wrony która już w poprzednich wyborach tego dowiodła.Pan Mularczyk nie myślał ze stanowisko wójta to bycie członkiem zarządu powiatu i praca nie polega na pozowaniu do zdjęć na budowach i otwarciach dróg do których nawet nie przyłożył ręki.To jeśli wiedział że jest tak zle to dlaczego startował na to stanowisko.Jeśli naprawdę chce czegoś dokonać należy zakasać rękawy i działać a nie skłócać społeczeństwo.Znając działanie powiatu w którym tak prężnie działał to nie wiele się można spodziewać bo podstawowym priorytetem działania powiatu to sprzedać co się da.Przykładem jest np.ciągła chęć likwidacji obwodu drogowego a co idzie o drogi to widać działanie powiatu na drodze Polichna Zakrzówek Lublin.Wykonanie inwestycji przez powiat Lublin a powiat Kraśnik.Panie Wójcie nie pisać wywiadów ze sobą tylko do pracy
Żeby zabrać głos na jakiś temat trzeba miec o nim pojęcie. 1. Skąd niby Mularczyk miał dokładnie znać sytuację finansową gminy, kiedy sami radni pytani, jakie jest zadłużenie, nie potrafili tego powiedzić. 2.Nigdy nie byłem członkiem zarzadu powiatu i nie wiem ile jest tam roboty. Coś mie się wydaje, że ty też nim nigdy nie byłeś ? 3.Nie wiem ile i co sprzedał powiat, ale Dudek sprzedał: stary budynek gminy, aptekę, budynek bloku mieszkalnego w Polichnie i jeszcze parę innych nieruchomości. Powiem tak, gmina nie ma już nic do sprzedania. Dudek planował sprzedać swoją gminną "wizytówkę" - GS, ALE TEGO NIE MÓGŁ ZROBIĆ, BO NIE POTRAFIŁ PRZEJĄĆ BUDYNKÓW. 4. Rzeczywiście trzeba zakasać rękawy w tej gminie i pozby c się części starej ekipy, bo z nimi nie da się nic zobić. O zadłużeniu trzeba mówić, bo ludzie mają prawo wiedzieć, co Dudek nawywijał. 5. Obwód drogowy cały czas istnieje i jego kierownik Biżek nadal będzie mógł się wykazać świetną działalnością. 6. Z wywiadu wiem, jaka jest sytuacja finansowa w gminie. To jest szok, że ktoś pozwilił Dudkowi doprowadzić do takiego stanu gminę. Ja się pytam, gdzie byli radni i za co brali dietę ? To że wojt był prawdziwy Dudek, to ja wiem, ale po co była ta rada ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wójcie goń Pan dinozaury z gminy. Czas na porządki. Dinozaury na emeryture, młodym trzeba dać szansę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadłużenie gminy było znane Panu Mularczykowi jeszcze latem gdy Pan dudek ogłaszał przetarg na kolejny kredytw wysokości ponad 2 mln zł gdyż było to napisane na stronie gminnej, była również opinia RIO z Lublina, że na koniec 2010 roku gmina będzie zadłużona na 6 i pół mln zł było wszystko dokładnie opisane na stronie gminnej tam gdzie są przetargi ogłaszane, tak więc nie może być mowy o jakimkolwiek zaskoczeniu, tylko teraz problem trzeba naświetlić bo trzeba ludziom mydlić oczy tak rząd gdy są problemy to pojawia się temat aborcji lub krzyża, tak samo i tu, bo nie ma się pojęcia jak rządzić, to trzeba odwracać uwagę społeczeństwa jaki ja jestem biedny, najlepiej jak w starostwie nic sie nie robiło tylko do zdjęć się pozowało, trzeba było zapisać sie do agencji modeli i pozować, podziwialibyśmy rudy łep na kalendarzach, gazetach itpprawda jest również taka gdzie byli radni, tylko że radny ma taką domene ,,łapa w górę - stówa w kieszeń", teraz trzeba wziąć się do roboty a nie udawać pokrzywdzonego przez los
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działalność Mularczyka można podsumowac co zrobił dla gminy Szastarka jako radny powiatowy, nie zrobił nic oprócz wstydu gdy na przejściu dla pieszych przejechał kobietę z dzieckiem, obecnie samochód stawia pod oknem swych ofiar czy załatwił sprawę jak należało, nie interesuje go to, a teraz mandat radnego powiatowego oddał kobiecie z Kraśnika, tak wykiwał swoich wyborców. Zaczyna działać jak Dudek na swoją rękę, nie licząc sie ze swoim społeczeństwem, obecnie gmina Szastarka nie ma swojego radnego w powiecie, bo Pan Zuń jako z PIS może jedynie otworzyć lub zamknąć okno lub pozostałym zrobić herbatkę lub kawkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościo napisał:
działalność Mularczyka można podsumowac co zrobił dla gminy Szastarka jako radny powiatowy, nie zrobił nic oprócz wstydu gdy na przejściu dla pieszych przejechał kobietę z dzieckiem, obecnie samochód stawia pod oknem swych ofiar czy załatwił sprawę jak należało, nie interesuje go to, a teraz mandat radnego powiatowego oddał kobiecie z Kraśnika, tak wykiwał swoich wyborców. Zaczyna działać jak Dudek na swoją rękę, nie licząc sie ze swoim społeczeństwem, obecnie gmina Szastarka nie ma swojego radnego w powiecie, bo Pan Zuń jako z PIS może jedynie otworzyć lub zamknąć okno lub pozostałym zrobić herbatkę lub kawkę.
Coś mi się wydaje Mirek, że już niebawem bedziesz miał bardzo dużo czasu dla siebie. A może już wylali cię na zbity pysk z urzędu miasta ? Z drugiej strony bezrobocie, to dla ciebie nie nowina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba was pogięło. Jakie to ma znaczenie, czy Mularczyk wiedział o bankructwie gminy, czy nie wiedział. Nie ma nawet znaczenie kto byłby nowym wójtem. Chodzi o fakt, że tak zadłużona gmina skapcanieje do końca. I tu jest problem. Wziąć kredyty spotrafi każdy głupi, ale póżniej je spłacić, to nie takie proste. Mularczy będzie spłacał długi po pacanie zamiast robić inwestycje. Ten były duduś, to jak nasz rząd tylko kredyty potrafił dobrze zaciągać. A reszta gó..o go obchodziła. Niech spłACAJĄ przyszłe pokolenia najlepiej. i jeszcze Dudek podobno chce wielką roczną odprawę za to bagno które zostawił ? Szlag człowieka może trafić. i co tu się dziwić, że tam na górze robią takie numery, kiedy tu w gminie nie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład idzie z góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam A ja i tak wierzę w możliwości Pana Mularczyka. Możliwe jest jak poprzednicy pisali że pozował na zdjęciach, jego sprawa. Niestety nasza gmina jest zadłużona, tak jak każda zresztą, tylko tutaj wreszcie szary człowiek dowiedział się o sumie zadłużenia i złapał się za głowę, niestety. Myślę że Pan Mularczyk startując w wyborach zdawał sobie sprawę iż gmina jest zadłużona lecz nie spodziewał się że aż TAK BARDZO!!!!!!!! DAJMY MU PO PROSTU SZANSĘ, jest młodym ambitnym człowiekiem, który myślę że jeśli uzyska od nas wsparcie to podoła wyzwaniu!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zrobi!!! Zresztą gdzie się miał nauczyć rządzić. Pewnie ciągle będzie narzekał na poprzednika. Przynajmniej bedzie na kogo zrzucić winę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie będzie się teraz fotografował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od razu widać że nie ma pojęcia o rządzeniu, bo tylko narzeka jaka mu bieda. ciekawe czy podzieli się swoją wypłatą z innymi, jakoś nie słychać takiej deklaracji, a mógłby podzielić się z osobami, które przejechał samochodem ale nie stać go na taki gest, tylko narzeka na poprzednika, nie mają zielonego pojęcia jak dalej prowadzić, nie jest tak źle jak jest to określane, ale ludziom trzeba mydlić oczy, brak jakiegokolwiek planu działania , przewodniczący tylko głupowato śmieje się bo też nie ma pojęcia jak kierować tym wszystkim po prostu zebrała się grupa kretynów i oni naprawdę pogrzebią naszą gminę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie Dudek, to był klawy chłop. W każdej wsi pobudował remizę i zaraz zaczynał ją rozbudowywać. W Moczydłach wybudował pięknośći remizę, tyle tylko, że ona już nie należy do OSP i nie można w niej zrobić żadnej imprezy. Stoi obiekt i jest bezużyteczny. To nic, że to będzie niszczało i trzeba bedzie do tego dokładać, ale wybudował i tyle. Gospodarz znaczy się pełną gębą. W Majdanie dziesięc lat temu wybudował wielkie gmaszyszko szkoły. Stan surowy zamknięty stoi dziesięć lat. To nic że niszczeje i nic się tam nie dzieje, ale jest. Znaczy się dobry gospodarz. To nic, że kilkaset metrów dalej w zarzybionym i obskurnym budynku w tej samej wiosce jest szkoła, w której jest garstka dzieci. Znaczy się po gospodarsku postąpił. Ale on był klawy chłop. W Szastarce Stacji zaczął rozbudowę remizy, bo jakiemus cymbałowi zachciało się na tym zrobić prywatny interes i chciał pewnie na tym zarabiać. To nic, że dzisiaj mało kto robi wesela w remizach i robią one głównie za pomniki PRL - u. Jeszcze tylko chłopisko nie zdąrzył rozbudować i odnowić remizy w Hucie. Ale mówię wam to był swój chłop. No i jak on się znał na tym rządzeniu, jaką on miał do tego głowę, to tylko podziwiać. Jak dostał 2 mln zł z funduszy unijnych na drogę szastarka - brzozówka, to od razu z nich zrezygnował, no bo on był honorowy chłop. Gdzie to porządnemu chłopu, katolikowi brac pieniądze unijne, przecież to wstyd. Chłop miał łep na karku, to trzeba przyznać. Kto to widział, żeby brać unijną kasiorę, porządny gospodarz bierze kredyty. I tak w pół roku 5 milionów kredytu, to dopiero nie lada sztuka. Dobry to był gospodarz ludziska, oj dobry. Takiego to już Szastarka nie będzie miała. Oj szkoda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łoj jeszcze jedno chciołek powiedzieć. Jakie to wysoko kształcone ludzie się zebrały przy dudku. Tak samo wysoko kształcune jak un.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówią,że mężczyznę poznajemy po tym jak kończy...- nie jak zaczyna.To jaki on tam był dobry? Wcale mi go nie jest szkoda. Tylko czasami po dobrym panie jeszcze lepszy nastanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś tu mydli oczy że 5 mln wzięte w pół roku dosyc już tych kłamstw, trzeba brać się do roboty a nie udawać pokrzywdzonego przez los, nie pasuje zrezygnować to będzie kto inny co poradzi sobie z tym spokojnie, skoro Mularczyk nawet samochodu nie kupi sobie tylko teściowa mu kupiła to figę zrobi w tej gminie, nie ma żadnej koncepcji, będzie wegetacja na mizerne przeżycie, zresztą poczekajmy jak długo będzie jeszcze płakał czy ludziom nie znudzi sie to, w starostwie cieszą się że pozbyli sie wrzoda na du*** bo takiego fachowca nie potrzebują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też myślę, że ktoś tu przegina z tymi kredytami branymi przez Dudka. Ludzie opamiętajcie się ! Co wy mówićie ! To przecież nie było 5 mln zł tylko 4,8 mln. A to zawsze jest różnica, o całe 200 tys. zł. To fakt, że dudi wziął to w ciągu kilku miesięcy zaledwie. Ale dla scisłośc, to o dwieście tysięcy mniej niż mu się przypisuje. Co do samochodu, to gdzie takie dobre są teściowe ? Ja takiej nie mam. Ale jak mu kupiła to widać go lubi. Panie wójcie ja też tak chcę, proszę podać adres teściowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loj panie kochany jakie poprzedni wojt mial zamilowanie do samochodu sluzbowego. Jak on lubil tym samochodzikiem się wozic. Samochodzik prZywozil go do pracy i odwozil, jakie to piekne było. Nie to co tyn Mularczyk swoim samochodem od tesciowej jezdzi. Dudek to mial glowe i sluzbowym jezdzil. Tak trza panie rzadzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ledwie się Mularczyk pojawił, a już pracownika gminnego - alkoholika z roboty wywalił. Wiadomo, że alkoholik to nie alkoholik, tylko po prostu chory człowiek. Wytrzeźwiałby to i do roboty przyszedłby wreszcie. A ten od razu go wyrzucił. Co za czasy nastały w naszej gminie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to figura był ten alkoholik, że od razu naraził sie czyżby pani ta co na dudka nasyłała zadziałała a to pusta baba, byc może ten pił dla zdrowotności a tu nie znają sie na racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 58

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...