Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

We dwóch katowali człowieka. Policjant złapał bandytów

Utworzony przez ~gość~, 21 marca 2010 r. o 12:55 Powrót do artykułu
Brawo kraśnicka policja !!! Dzięki takim funkcjonariuszom,którzy nie przymykają oka na przestępstwa i wykroczenia w Polsce będzie bezpieczniej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Brawo kraśnicka policja !!! Dzięki takim funkcjonariuszom,którzy nie przymykają oka na przestępstwa i wykroczenia w Polsce będzie bezpieczniej !!!
A przecież oni od tego są!! Jak dup. od s....a. Ale samozadowoleniu nigdy dość ( Chwalcie nas, ja was a wy nas.) Ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i są od tego ale sąd stwierdził, że tylko w czasie służby - dlatego szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKI SZACUN ZA SPRAWNE I ODWAŻNE ZADZIAŁANIE. PANOWIE POLICJANCI OD TEGO JESTEŚCIE. A TYCH DWÓCH ZWYRODNIALCÓW ODIZOLOWAĆ NA KILKADZIESIĄT LAT OD SPOŁECZEŃSTWA - Z TEGO ŚMIECIA NIC JUŻ NIE BĘDZIE!! CZASAMI MAM WRAŻENIE, ŻE WŁAŚNIE NA TAKICH LUDZI PRZYDAŁBY SIĘ HITLER!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że ktoś kogoś skopie w Kraśniku lub jest jakiś wypadek. Dziennik nie miałby o czym pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Nigdy nie wiadomo, co napotkamy na swojej drodze. W Kraśniku takie "akcje" mają niestety miejsce dosyć często. I tylko pozostaje się zastanowić, ile procent społeczeństwa zareaguje w jakikolwiek inny sposób niż brakiem jakiejkolwiek reakcji. Obojętność dominuje. A przecież nie każdy musi być silnym i "postawnym", żeby zareagować, np. zadzwonic na 997 czy 112. Gratulacje za odwagę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Pana policjanta!!! Takich ludzi w policji potrzeba - gratuluję postawy! Dość już tych rozbojów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldi napisał:
WIELKI SZACUN ZA SPRAWNE I ODWAŻNE ZADZIAŁANIE. PANOWIE POLICJANCI OD TEGO JESTEŚCIE. A TYCH DWÓCH ZWYRODNIALCÓW ODIZOLOWAĆ NA KILKADZIESIĄT LAT OD SPOŁECZEŃSTWA - Z TEGO ŚMIECIA NIC JUŻ NIE BĘDZIE!! CZASAMI MAM WRAŻENIE, ŻE WŁAŚNIE NA TAKICH LUDZI PRZYDAŁBY SIĘ HITLER!
a ja czasami mam wrażenie że najłatwiej oceniać ludzi których się nie zna. od śmieci wyzywaj osoby o których wiesz coś więcej niż kilka informacji z internetu. nikogo w tej chwili nie bronie bo owszem, nie zrobili nic dobrego ani godnego podziwu, ucierpiał niewinny człowiek. ale wyzywanie ludzi jest również na niskim poziomie. ciekawe czy gdyby zrobił to ktoś z Twoich bliskich lub znajomych tez byś go nazywał 'śmieciem'. [pewnie zaraz napiszesz że nie masz takich znajomych.]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal uważacie ,że JP na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo POLICIANCI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polucja'nci brawo.!!Gdyby tak jeszcze więcej interwencji nie tylko wobec pijanych bandytów ale także super trzeźwych - wtedy szacun niekłamany!! z gratulacjami poczekajmy po wsadzeniu za kraty bandytki, która wychodzi z kraśnickich knajp a później zaczepia ludzi, demoluje przystanki, wygina reklamowe banery i wyrzuca betonowe kosze na śmieci. jedna jaskółka zmian nie czyni. poza tym za to przeca dostają kasę i poszli tam pracować o wiadomym celu. jeśli tak jest to pielęgniarkom dziękujmy, że opiekują się chorymi, mpo za wywożenie śmieci itd. trochę realizmu w wypowiedziach - ale podejrzewam, że większość to tych co pisała same superlatywy w temacie zabrania dowodu rejestracyjnego przez kolegów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
a ja czasami mam wrażenie że najłatwiej oceniać ludzi których się nie zna. od śmieci wyzywaj osoby o których wiesz coś więcej niż kilka informacji z internetu. nikogo w tej chwili nie bronie bo owszem, nie zrobili nic dobrego ani godnego podziwu, ucierpiał niewinny człowiek. ale wyzywanie ludzi jest również na niskim poziomie. ciekawe czy gdyby zrobił to ktoś z Twoich bliskich lub znajomych tez byś go nazywał 'śmieciem'. [pewnie zaraz napiszesz że nie masz takich znajomych.]
fakt może Waldi się trochę zagalopował w nazewnictwie, ale rozmywanie tragedii do której mogło dojść gdyby nie nadjechał policjant przez używanie słów "nic dobrego ani godnego podziwu" jest formą akceptowania na zasadzie np. może to ich jedyny wyskok. Uważam, że nie ma znaczenia kto czyni zło czy chłop, uczeń, student, profesor, prezydent, a nawet członek rodziny, sytuacja taka potwierdza, iż skoro raz odważyli się coś takiego zrobić, mogą to zrobić ponownie i bez względu na pochodzenie, status społeczny powinni być - zaznaczam na wszelki wypadek - izolowani od tej części społeczeństwa, które chce żyć normalnie i spokojnie - DLA DOBRA OGÓŁU. A może dotkliwość i konsekwencja kar u osób ze skłonnościami do czynienia drugiemu krzywdy, byłaby powodem do zastanowienia przed zaistnieniem podobnych sytuacji. Zresztą zobacz w wilku ludziach drzemie zło, czego najlepszym przykładem jest chaos (gwałty, morderstwa) do jakich doszło w Nowym Orleanie po największym tajfunie. Na zgliszczach miasta, gdzie strażnicy porządku (policja, wojsko) było zajęte pomocą innym, znaleźli się ludzie, którzy mimo wszechogarniającej tragedii swoimi czynami powiększali jej rozmiary. Ja chcę zapewne jak Waldi żyć w kraju bezpiecznym w którym z dzieckiem będę mógł pójść na mecz piłki nożnej, czy po iść przez miasto wracając do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...