Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozumiem że w przyczepie jechali członkowie PSL-u ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak i twoja najbliższa rodzina
0
John napisał:
Rozumiem że w przyczepie jechali członkowie PSL-u ?
jak to mówią prawda jest taka: mieliśmy kartofla , mamy buraka
0
Niech te kierowcy busów zmądrzejo wkoncu a nie aby zabrac najwiecej ludzi i jak najszybciej jechac.
0
A gdybyś to był ty.?,co byśzrobił w takiej sytuacjii.?!.Masz 100 % pewność,że to było specjalnie.?!.Po 2 dzięki tym kierowcom możemy sie poruszać mieędzy Kraśnikiem a Lublinem.Każdemu może się zdarzyć,cieszmy się,że nikt nie zginął.
0
ja napisał:
Niech te kierowcy busów zmądrzejo wkoncu a nie aby zabrac najwiecej ludzi i jak najszybciej jechac.
A skąd Ty wiesz czy jechał za szybko albo że wiózł pasażerów ściśniętych jak sardynki? Nie pisz takich głupot jak nie masz pewności.
0
tak prawda ale nie wszyscy są ok.ale większość z nich to ąż strach jezdzić z nimi co oni wyprawiają na drogach.Ale myśle że wolno nie jechał ten kierowca.
0
ja napisał:
tak prawda ale nie wszyscy są ok.ale większość z nich to ąż strach jezdzić z nimi co oni wyprawiają na drogach.Ale myśle że wolno nie jechał ten kierowca.
Okaże się (albo już się okazało)
0
a czy ten ciągnik miał jakieś oświetlenie? idę o zakład że rolnik w swoim diliżańsie nie miał nic, przecież widzę ich co dzień... są panami szos, zająć się tym!
0
Aż dziw człeka bierze, że w tym temacie nie wypowidział się jeszcze EXPERT od środków transportu i katastrof lądowych - user Marysieńka
0
a z jakiej firmy był ten bus?
0
hahahaha bus z kraśnika wjechał w buraki?? cudowne! ciągnie swój do swego a tak na marginesie szkoda tylko że od mieszkańców kraśnika nie pobiera się opłat na granicy lublina, miasto by sobie zarobiło
0
htgjhygjhydj napisał:
a z jakiej firmy był ten bus?
pewnie od p. Kasi z Jumbo ale na 100% nie wiem
0
stop LKRom na ulicach Lubl napisał:
hahahaha bus z kraśnika wjechał w buraki?? cudowne! ciągnie swój do swego a tak na marginesie szkoda tylko że od mieszkańców kraśnika nie pobiera się opłat na granicy lublina, miasto by sobie zarobiło
"Miszczu kierofnicy", jestem pewien, że jak wyjedziesz ze swej zapyziałej LU dziury, to bez nawigacji nawet do kibla nie trafisz.... Mijałem takich nie raz, pełzających po innych większych miastach
0
0
Tak jeździ Lublin: http://www.youtube.com/watch?v=tsgabsgdLeo
0
Cosię wywyższasz tym,że mieszkasz w Lublinie..?!.No gratulacje co bo to wieksze miasto.?.Powiem Ci ,że większość Lubliniaków woli mieszkać tutaj .Poniżać Kraśnika cii nie wolno,bo sam lepszy nie jesteś.
0
Taaaaaaaaaaaaaaaak - centrum kapusty - wprowadź jeszcze wizy
0
Jumbo-najgorsza firma przewozowa jaka istnieje na trasie lublin-kraśnik, panowie pracujący tam nie dość, że niemili to jeszcze wybierani do jazdy w rajdach chyba. Nie da się spokojnie usiąść bo kierowca wciska pedał gazu do maksimum tak samo jest przy wysiadaniu. Ha ostatnio poprosiłam kierowcę dokładnie dziś rano, żeby zatrzymał mi się koło szpitala na kraśnickich na co z wielkim oburzeniem i bardzo wulgarnie odpowiedział mi, że on nie ma tam przystanku. Bardzo dziękuję tej firmie więcej nie pojadę ani ja ani moi znajomi. Pani właściciel chyba nie umie sobie z pracownikami poradzić, wstyd... Kiedy wreszcie jakiś knur z urzędu miasta przestanie trzymać łapę na zatrzymaniu sprawy odnośnie żółtków na trasie lublin-kraśnik przynajmniej bilety były tańsze( lublin- puławy 47km cena biletu 6zł, lublin-Niedrzwica 21 km cena 5,5) ale jak nie wiadomo o co chodzi to na pewno chodzi o pieniądze...nie ma to jak oprócz świńskiej pensji za nic dostaje się jeszcze w łapę...
0
tak w porównaniu relacja lublin -łęczna żółtkiem gdzie jest 23 km cena biletu to 3,5....trochę się tym ludziom z firm przewozowych w dupach poprzewracało 5,5 i żeby jeszcze komfort jazdy był w tej cenie...a nie ludzie jadą jak parówy....
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: