Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
www.PsiFotograf.com - zdjęcia z Przytuliska, zapraszam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
200 psów... a może byście lepiej dali pieniądze na dożywienie 200 dzieci z biednych rodzin, a te 200 psów po prostu uśpili? ciekawe co wybierzecie, ludzie. Ludzi, czy psy.
0
Zwierzakom tez trzeba pomagac! Co za pi*** pisze zeby uspic psy!! K..... CIEBIE uspic razem z tymi dziecmi!!!!!!!!!!!!
0
Aga napisał:
Zwierzakom tez trzeba pomagac! Co za pi*** pisze zeby uspic psy!! K..... CIEBIE uspic razem z tymi dziecmi!!!!!!!!!!!!
Przesadziłas. A cóz Ci zawiniły te niewinne dzieciaki, że je mieszasz do tego usypiania?
0
dziwie się ,żę w tym wieku jeszcze są propozycje uśpienia psiaków !!! Zamiast pomóc to uśpić ??? Oszalałaś chyba . Mam nadzieje że nigdy w życiu nie będizesz miała zwierzakó w domu !!! A co do pomocy to teraz zaczną się wesela może zamiast bombonierek czy kwiatów wpiszcie ze chcecie karme dla zwierząt w schronisku i przekażcie to na Annopol na to schronisko ) pozdrawiam
0
oglądałam filmik : http://www.youtube.com/watch?v=DiSVfFECX88&feature=player_embedded te psiaki są takie szczęśliwe tam ) mam nadzieje że nie zamkną schroniska i pomoc się znajdzie Widać że dużo miłości okazują im Ludzie z tego schroniska a najsmutniejsze jest to że Właścicielka ich już nie odwiedzi , będą tęsknić (
0
marta napisał:
dziwie się ,żę w tym wieku jeszcze są propozycje uśpienia psiaków !!! Zamiast pomóc to uśpić ??? Oszalałaś chyba . Mam nadzieje że nigdy w życiu nie będizesz miała zwierzakó w domu !!! A co do pomocy to teraz zaczną się wesela może zamiast bombonierek czy kwiatów wpiszcie ze chcecie karme dla zwierząt w schronisku i przekażcie to na Annopol na to schronisko ) pozdrawiam
W sumie nie wiem do kogo to piszesz, bo pytanie to chyba rodzaj nijaki a nie zenski. I co ma wiek do uspienia psów niechcianych, na których utrzymananie byc moze brakuje srodków? Mnie np. bardziej dziwi, ze w tym wieku mamy ludzi bezdomnych, zapomninych, żyjących na granicy ubóstwa, głodne dzieci. Jezeli nie umiemy sobie poradzic z tymi problemami, to nie przekładajmy zycia ludzkiego nad zycie zwierząt, tylko dlatego, że zwierzeta mają cała armię zbawicieli, a ludzi w swojej bezradnosci często pozostawieni sa sami sobie.
0
A może szkołę nazwać jej imieniem ! Bo wszędzie tylko, o zgrozo, szkoły im.JP II
0
Niech spoczywa w spokoju.............
0
pytanie napisał:
200 psów... a może byście lepiej dali pieniądze na dożywienie 200 dzieci z biednych rodzin, a te 200 psów po prostu uśpili? ciekawe co wybierzecie, ludzie. Ludzi, czy psy.
Dzieci zwykle mają rodziców, którzy wcześniej pomyśleć powinni, czy będą w stanie nakarmić potomstwo i zadbać o nie. Zachrzaniam jak wół, płacę podatki, więc już jestem sponsorem tych, co tylko z opieki społecznej żyją, bo mają dzieci a pracować się nie chce.
0
morton napisał:
Dzieci zwykle mają rodziców, którzy wcześniej pomyśleć powinni, czy będą w stanie nakarmić potomstwo i zadbać o nie. Zachrzaniam jak wół, płacę podatki, więc już jestem sponsorem tych, co tylko z opieki społecznej żyją, bo mają dzieci a pracować się nie chce.
Te psy zwykle miały swoich włascicieli, którzy to powinni nauczyc sie przyjmowac odpowiedzialność za nie i ich potomstwo, jesli dopuszczają do ich rozmnazania sie. I w naszym kraju bywa tez tak, że niejednokrotnie sytuacja tych co żyją z pomocy społecznej bywa lepsza od tych co tyrają i płaca podatki. A dzieci sa najmniej winne, ze mają takich, a nie innych rodziców. Tak jak i ich rodzice nie sa winni, ze w tym kraju brakuje pracy dla nich i pozostaje im tylko radzić sobie jak tylko mogą i umieją.
0
pytanie napisał:
Psy , Ponieważ ludzie mogą sobie poradzić sami tylko są tacy leniwi , że wolą żebrać niż ruszyć dupę do roboty !Pies sobie sam w życiu nie poradzi i między nami a psami właśnie taka jest różnica. To okrutni ludzie wyrzucają te psy a potem liczą na pomoc ze strony człowieka , który stoi po stronie zwierząt !! Gdybym mieszkała bliżej zaopiekowałabym sie tymi psami wraz z przyjaciółmi ale niestety tak nie jest ! Kobieta , która o nie dbała naprawdę miała wielkie serce...a w przyszłości sama będę chciała założyć schronisko...bo traktowanie zwierząt w dzisiejszych czasach jest okrutne !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: