Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodarczyk: Rezygnuję, mam dość fikcji

Utworzony przez Gość, 21 października 2008 r. o 07:20 Powrót do artykułu
A może Panie Marcinkowski poda jakiś przykład, co Pan zainspirował, jaką kontrolę, co udało się wykryć? W sumie, coś musiał dziennikarzowi odpowiedzieć, partia szkoli swoich ludzi... Minęło właśnie 5. lat od tzw. "Afery Mandatowej" w Kraśniku. Zachęcam DW do podsumowania jej efektów. Szczegóły są tu: http://dziamber.wordpress.com/2008/10/14/afera-mandatowa/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jeżeli opozycja wymięka to marnie jej zależy na moim mieście. A ja ciągle na nich liczyłem. Głosowałem na pana panie Włodarczyk z nadzieją, że coś pan zmienisz w tym mieście. Ale widzę, że się zawiodę. No cóż, w nastepnych wyborach poszukam chyba kogoś innego i innej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
No jeżeli opozycja wymięka to marnie jej zależy na moim mieście. A ja ciągle na nich liczyłem. Głosowałem na pana panie Włodarczyk z nadzieją, że coś pan zmienisz w tym mieście. Ale widzę, że się zawiodę. No cóż, w nastepnych wyborach poszukam chyba kogoś innego i innej partii.
A z jakiej partii? Chachacha... Z SLD - to przecież koalicjant PO w naszym mieście! Trzy partie wprowadzają w Kraśniku swoich ludzi do rady miasta. PO, PiS i SLD. To się już nie zmieni. Co do wymiękania, być w fikcyjnym ciele kontrolnym to tak samo jakby w nim nie być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PO, PiS i SLD. To się już nie zmieni.[/quote] Nostradamus jest na forum? [quote name='Gość' post='61090' date='21.10.2008, 08:56']Co do wymiękania, być w fikcyjnym ciele kontrolnym to tak samo jakby w nim nie być.
Jezeli sie jest w jakims ciele, to mozna probowac cos w nim robic. Ale najlepiej jest uciekać, majac miasto i jego mieszkańców w d....e Nie trzeba przychodzic na komisje, jest wiecej czasu by poknuć przeciwko czubinskiemu. Wszyscy politycy są jednakowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może on zamierza jak IWAN przejść na stronę Burmistrza, tylko nie wie jak o tym powiedzieć? Ale na poważnie . Jeżeli wódz opozycji obraża sie i zabiera zabawki z piaskownicy , to cieszę się , że ja głosowałem na ekipę Czubińskiego. A ci co głosowali na Stawiarków, niech się w przyszłości zastanowia , czy tym panom nie chodzi tylko o własne stołki? Pan doktor stał się opozycjonistą dopiero wtedy, kiedy z żoną stracili dyrektorskie stołki. Wczesniej jakoś wszystko było dla niego OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
A może on zamierza jak IWAN przejść na stronę Burmistrza, tylko nie wie jak o tym powiedzieć? Ale na poważnie . Jeżeli wódz opozycji obraża sie i zabiera zabawki z piaskownicy , to cieszę się , że ja głosowałem na ekipę Czubińskiego. A ci co głosowali na Stawiarków, niech się w przyszłości zastanowia , czy tym panom nie chodzi tylko o własne stołki? Pan doktor stał się opozycjonistą dopiero wtedy, kiedy z żoną stracili dyrektorskie stołki. Wczesniej jakoś wszystko było dla niego OK.
Nie żartuj, Iwana już nikt nie jest w stanie "wyprzedzić"... http://dziamber.wordpress.com/2008/09/27/k...cja-polityczna/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie Pan Włodarczyk słusznie zrezygnował z działania w komisji rewizyjnej w której nie jest w stanie nic zrobić .W przeciwieństwie do Marcinkowskiego nie będzie pobierał zapłaty i nie będzie statystą w gierkach Czubińskiego. Dodam ,że Pan Marcinkowski jako radny zainicjował podwyżkę dla swojego szefa burmistrza do maksymalnie ustawowo dozwolonej kwoty .Jest członkiem klubu "Lubie Kraśnik"który założył Czubiński i który do wyborów prowadził kampanię za nasze pieniądze ślizgając sie na granicy prawa. Jest zastępcą dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy.Jest członkiem PO i bliskim zawodowo i prywatnie Czubińskiemu.Więc jak myślicie czy taki kupiony i zależny zrobi coś swojemu szefowi i przyjacielowi? Jego hasła wyborcze to: Wspieranie lokalnej przedsiębiorczości w celu tworzenia miejsc pracy; Wspomaganie inicjatyw młodzieży; Pozyskiwanie i wykorzystywanie środków finansowych z UE. http://www.krasnik.pl/index.php?id=173 W Kraśniku wazne stanowiska i funkcje obsadzane są ludźmi którzy pełnią tylko i wyłącznie rolę tzw.słupów.Im oczywiści wydaje się ,że coś znaczą i nawet są dumni z tego.Ale prawda jest inna .Wy jesteście niezastąpieni ze względu na waszą uległość i gietkość umysłu.Jako statyści jesteście rzeczywiscie niezastąpieni. Są też tacy którzy całe życie mają kasę w oczach a honor w du*** i swiadomię uczestniczą w teleturnieju Czubińskiego licząc tylko i wyłącznie na zyski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co znaczy nie będzie pobierał zapłaty? Przecież mają ryczałt. W przypadku nieusprawiedliwionej nieobecności z ryczałtu potrącane jest iles procent. Teraz jak zrezygnuje, to nie będzie tracił czasu , a pieniądze weźmie takie same.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
A ci co głosowali na Stawiarków, niech się w przyszłości zastanowia , czy tym panom nie chodzi tylko o własne stołki? Pan doktor stał się opozycjonistą dopiero wtedy, kiedy z żoną stracili dyrektorskie stołki. Wczesniej jakoś wszystko było dla niego OK.
Gosciu, podpisz sie. Co masz od Czuba, że tak piszesz. Gdzie pracujesz i twoja rodzina. Reszta wpisu może i prawdziwa ale Twoja obłudo godna podkreślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Włodarczyk , niech się pan nie poddaje tej bandzie! Niech pan nagłośni wszystkie sprawy, może ludzie przejżą na oczy. Nie wolno zostawić całkiem wolnej ręki jednej grupie kolesiów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...