Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodarczyk się pospieszył!

Utworzony przez Antypis, 1 grudnia 2011 r. o 20:47
Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł a nie pozyskiwaniu fachowców. Włodarczyk pośpiesznie dokonał zmiany na stanowisku swojego zastępcy.Od wczoraj mógłby to stanowisko zaproponować Zdzisławowi Kręcinie. Przy doświadczeniu "Zdzisia" wypady na meczyki obecnego Vicka mają się tak jak szkolne wprawki fortepianowe do koncertów Paderewskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pośpiechem czy bez pośpiechu, z kolesiostwa i nadania partyjnego identyczna fachowość płynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy artykuł na temt dokanań burmistrza włodarzyka http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,10753080,PiS_sprzata_w_Krasniku__CBA__strach__koledzy_w_spolkach.html?as=1&startsz=x
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pospieszył się nie nadaje się do władzy jest marionetką i na dodatek kłamie, powinien poczekać jeszcze 10 lat i dopiero wtedy spróbować sprawować władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Tak pospieszył się nie nadaje się do władzy jest marionetką i na dodatek kłamie, powinien poczekać jeszcze 10 lat i dopiero wtedy spróbować sprawować władzę.
sorry Gregory ale nie każdy rodzi się przywódcą - P.CZ też na początku sobie nie radził został wypchnięty z grona kolegów nauczycieli i później było " oświecenie " - dział historii naszych nauczycieli którzy z pierdziołka dorwali stołka a później utopili wielkiego czu we fontannie (szkoda że nie młodości ) dajmy i lekarzowi uzdrowić te mieścinę ale myślę że to jest już reanimacja nieboszczyka - z tego co wiem , widzę obserwuję to macki korupcji są bardzo długie - " ja Tobie Ty mi a jeszcze moja rodzina " taki jest ten grajdoł - O BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ u władzy jest jedna wielka familia - i to nie BAYER i nie FULL - BO WSZYSCY PRZY WŁADZY TO JEDNA RODZINA PĘDZIMY PO KASE I NIKT NAS NIE POWSTRZYMA .... POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sorry Gregory ale nie każdy rodzi się przywódcą - P.CZ też na początku sobie nie radził został wypchnięty z grona kolegów nauczycieli i później było " oświecenie " - dział historii naszych nauczycieli którzy z pierdziołka dorwali stołka a później utopili wielkiego czu we fontannie (szkoda że nie młodości ) dajmy i lekarzowi uzdrowić te mieścinę ale myślę że to jest już reanimacja nieboszczyka - z tego co wiem , widzę obserwuję to macki korupcji są bardzo długie - " ja Tobie Ty mi a jeszcze moja rodzina " taki jest ten grajdoł - O BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ u władzy jest jedna wielka familia - i to nie BAYER i nie FULL - BO WSZYSCY PRZY WŁADZY TO JEDNA RODZINA PĘDZIMY PO KASE I NIKT NAS NIE POWSTRZYMA .... POZDRAWIAM
Przecież teraz też władzę sprawuje nauczyciel historii.Chyba nie ma takich naiwnych,którzy sądzą,że to nasz naczelny kłamca ma cokolwiek do gadania.Zrobi wszystko co historyk każe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...