Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Woda za droga, zarobki zbyt duże? Zbierają podpisy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2017 r. o 07:53 Powrót do artykułu
fajnie to teraz Panie i Panowie z Nowoczesnej obniżcie swoje wlasne pensje..pokażcie że jesteście tacy zaje..ści..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracują w spółkach miejskich? jesli tak to w jakich? Ile zarabiają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie święte miasto, wycieli park - zrobili firurki święte, chcieli zrobić dach na kościele z publicznych pieniędzy, burmistrz chce oddać kostkę kościołowi za darmo, zawierzyli miasto maryjce i takie problemy ? To musi być robota złego szamana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A burmistrz Włodarczyk to co niby prowadzi w czasie swego panowania systematycznie przekazując na kościoły po 200 tysięcy z przyzwoleniem rady miasta z większością pisowską? Do tego remont skarpy przy kościele rektoralnym za 433 tyś i do tego jeszcze chce oddać kostkę z rozebranej ulicy. A ile jeszcze jest nieujawnionych prezentów kościelnych? Czy ktoś posiada dokłądną wiedzę - bo ja tylko słyszałem że Włodarczyk ufundował jakieś kielichy,monstrancje do kościoła od dachu - tylko nie wiem czy to prawda i z jakich funduszy to poszło. Może tak Panie burmistrzu zdobywać wyborców innymi czynami i z innych grup społecznych a nie tylko wśród katiolików i osób starszych .... To samo się tyczy rady miasta - może zamiast zawierzać, pielgrzymokwać albo zajmować się hymnem miasta czy szaletami to może czas ruszyć głową i pomyśleć o inwestycjach, o rozwoju miasta, o zatrzymaniu w mieście młodych ludzi bo w końcu nie będzie komu podać wam szklanki wody na starość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Kurek to chyba nie wie, że 1m sześcienny wody to 1 000 litrów. Za dwie 1,5 litrowe butelki wody niegazowanej w sklepie Kurek płaci tyle samo co w Kraśniku za 1.000 litrów podobnej jakości wody. Nie liczy Kurek również odprowadzonych w tej cenie jego ścieków. Ot nowoczesne myślenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje zakręci Kurkowi kurek za trzy dni zrozumie, jak liczyć dostawę wody i odprowadzanie swoich odchodów. Chłopina szybko zmieni zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to i tak jest w innych miastach, tylko cena wody i scieków jest u  nich nizsza niz u nas i pobory prezesów tez. Czyli można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu komunistyczny aktyw partyjny chce decydować za ludzi i o ludziach. bo nie ma to jak w***yć na stołek towarzysza przewodniczącego i karmić się za społeczne pieniądze... marzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadostwo skamle ze za drogo, a co można kupić w cenie 11 zł za tonę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pisze to ten co nie karmi się za publiczne pieniądze i nie decyduje o ludziach i za ludzi. Istna błuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby nie być dziadostwem i nie skam;lec dostajesz dietkę za lizanie chudej d**y burnistrza i tej wiekszej siedzącej w warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje wszysystkim mieszkańcom zakręcic kurki, odniesie to lepszy skutek. Wtedy będzie można podniesc ppensję nie tylko prezesa  na 500tys, a jeszcze z setkę swoich zatrudnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
znowu komunistyczny aktyw partyjny chce decydować za ludzi i o ludziach. bo nie ma to jak w***yć na stołek towarzysza przewodniczącego i karmić się za społeczne pieniądze... marzenia...
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na Urzędowskiej wyłączona jest woda? Pralka na sucho mi kręci żrąc prąd aż w koncu sie zepsuje. Dlaczego nikt nie informuje o wyłączeniu wody, żeby mozna było sie przygotowac na te okolicznosc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodzwonić do nich sie nawet nie można, a pan w słuchawce mówi, że połaczenie nie może byc zrealizowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grube pieniądze się płaci za wode i ścieki, a oni takie numery ludziom wywijają. To jest najzwyklejsze skur****ństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kogo się składa skarge na spólkę miejska taką jak wodociągi? A niestety moga zrozumieć awarię, ale w pobliżu nie widzę żadnej. Ale w wyłączone telefony nie uwierze. To jest chamskie celowe działanie robienia na złosc mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą skamleć jak wejdzie w życie nowe prawo wodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co go tworzą nie odczują, bo dadza sobie odpowiednie nawet ze sporym zapasem podwyżki. Ale tacy jak ja, którzy mają niepełnosprawnych pampersowanych leżących, przy których pranie jest codziennoscia odczuja i to bardzo. I dla ciebie mogę byc skamlacym dziadem, ale ty dla mnie jestes najzwyklejszym skur****nem i dla wielu innych tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRA AKCJA.TRZEBA JESZCZE ZABRAĆ SIĘ ZA WYNAGRODZENIA W URZĘDZIE MIEJSKIM,ORAZ STAROSTWIE.NA WSTĘPIE POWINNA BYĆ REDUKCJA ZATRUDNIENIA NA WSZYSTKICH SZCZEBLACH ADMINISTRACYJNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...