Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wodociągi kraśnickie

Utworzony przez Cegielnik, 31 grudnia 2011 r. o 17:05
Jak to się stało, że taki fachowiec z Lublina jak prezes Dudziak stracił stołek i zaufanie burmistrza pisowskiego. Przecież w Lubartowie miał podobno to zaufanie do końca w szpitalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cegielnik napisał:
Jak to się stało, że taki fachowiec z Lublina jak prezes Dudziak stracił stołek i zaufanie burmistrza pisowskiego. Przecież w Lubartowie miał podobno to zaufanie do końca w szpitalu.
Podobno Cegielnik, skończył zaocznie dwie klasy w szkole specjalnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antygłupota napisał:
Podobno Cegielnik, skończył zaocznie dwie klasy w szkole specjalnej.
To prawda i ręce mam jak bochny chleba, ale co to zmienia w zakresie zmiany prezesa w wodociagach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cegielnik napisał:
Jak to się stało, że taki fachowiec z Lublina jak prezes Dudziak stracił stołek i zaufanie burmistrza pisowskiego. Przecież w Lubartowie miał podobno to zaufanie do końca w szpitalu.
Pojawia sie na horyzoncie ktos wazniejszy do wzęcia , to trzeba mu ustapić miejsca.Przecież to takie normalne. Nie było by nastepcy, to istnieje duże prawdopodobienstwo, że dalej byłby najlepszym , godnym zaufania. A tak to chociaz Kraśnik sie przysłuzy nowemu prezesowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Pojawia sie na horyzoncie ktos wazniejszy do wzęcia , to trzeba mu ustapić miejsca.Przecież to takie normalne. Nie było by nastepcy, to istnieje duże prawdopodobienstwo, że dalej byłby najlepszym , godnym zaufania. A tak to chociaz Kraśnik sie przysłuzy nowemu prezesowi.
Mądrze Marysieńko prawisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cegielnik napisał:
To prawda i ręce mam jak bochny chleba, ale co to zmienia w zakresie zmiany prezesa w wodociagach ?
Przeczytaj jeszcze raz swój poprzedni wpis i zastanów się ile kłamstw w nim zawarłeś, co zmyśliłeś a co jest faktem. Stylistycznie na poziomie ułomka. A teraz coś w twoim stylu. Cegielnik to Marysieńka ,która sama ze sobą dyskutuje. Zdemaskowało Cię słowo „podobno”, które uważasz za rozgrzeszacz swoich kłamstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cegielnik to Marysieńka ,która sama ze sobą dyskutuje.
He,he,he - to nie pierwszyzna. Można przyjąć na 99,9 % prawdopodobieństwa, że każdy user, który przyznaje jej rację, jest .... nią samą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antygłupota napisał:
Przeczytaj jeszcze raz swój poprzedni wpis i zastanów się ile kłamstw w nim zawarłeś, co zmyśliłeś a co jest faktem. Stylistycznie na poziomie ułomka. A teraz coś w twoim stylu. Cegielnik to Marysieńka ,która sama ze sobą dyskutuje. Zdemaskowało Cię słowo „podobno”, które uważasz za rozgrzeszacz swoich kłamstw.
Co "antygłupoto" jest kłamstwem w moim pierwszym wpisie ? Połączenia mnie z Marysieńką, jako to dżentelmen, nie będę nawet komentował. Ani nawet protestował ... Tak na marginesie, synonimem "antygłupoty" jest mądrość. Jeśli jednak głupota jest totalna, zerowa, to i mądrość jest niczym. Doszliśmy więc do zgodnego wniosku, że "antygłupoto" jesteś zerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
He,he,he - to nie pierwszyzna. Można przyjąć na 99,9 % prawdopodobieństwa, że każdy user, który przyznaje jej rację, jest .... nią samą
Łojejku, jeszcze trochę, to będę każdym , kto nie trzyma strony Włodarczykowo-Stawiarkowego układu. I chyba jednak muszę miec dużo racji, skoro musisz uciekac sie do takich dennych wymysłów, zeby chociaz w jakikolwiek sposób odwrócić uwage od tej racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Łojejku, jeszcze trochę, to będę każdym , kto nie trzyma strony Włodarczykowo-Stawiarkowego układu. [/quote] Gdzie tu, w tym temacie napisałem chociaż słówko o jakiejś polityce, ty zryty łbie ? Że cię śledzą i prześladują różni kraśniccy politycy (z różnych opcji), bo jesteś kraśnickim trybunem ludowym, "demaskatorem niegodziwości wszelkiej władzy" ? Pisano ci już kiedyś, żebyś niezwłocznie odwiedziła dr Muchę. [quote name='Marysieńka' timestamp='1325439426' post='577405'] I chyba jednak muszę miec dużo racji, skoro musisz uciekac sie do takich dennych wymysłów, zeby chociaz w jakikolwiek sposób odwrócić uwage od tej racji.
Cofam to, co kiedyś napisałem, przyrównując cię do dzięcioła na metalowym słupie - zwracam honor dzięciołowi - jest on dużo mądrzejszy od ciebie, a już na pewno nie ma betonowego łba, piejącego peany nad własną wszechwiedzą, nieomylnością i racją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Gdzie tu, w tym temacie napisałem chociaż słówko o jakiejś polityce, ty zryty łbie ? Że cię śledzą i prześladują różni kraśniccy politycy (z różnych opcji), bo jesteś kraśnickim trybunem ludowym, "demaskatorem niegodziwości wszelkiej władzy" ? Pisano ci już kiedyś, żebyś niezwłocznie odwiedziła dr Muchę. Cofam to, co kiedyś napisałem, przyrównując cię do dzięcioła na metalowym słupie - zwracam honor dzięciołowi - jest on dużo mądrzejszy od ciebie, a już na pewno nie ma betonowego łba, piejącego peany nad własną wszechwiedzą, nieomylnością i racją
Nie musiałes. Twoje wyobraźnia granic nie zna, to i wyprzedzam twoje doniesienia o mnie.Ale czyz stanowisko prezesa KPWiP nie jest bardzo ścisle powiązane z polityką i naszą lokalną władzą. I ja nie muszę piac peanów pochwalnych,sam doskonale dajesz ich dowód. w przeciwnym wypaku nie ruszało by cię tak, to co piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja nie muszę piac peanów pochwalnych,sam doskonale dajesz ich dowód. w przeciwnym wypaku nie ruszało by cię tak, to co piszę.[/quote] Jesteś niereformowalną, zadufaną w sobie kretynką, a twoje ego wyprzedza twój umysł o lata świetlne. Trzeba być deb***em, żeby w ten sposób zareagować: ktoś (a konkretnie user "antygłupota") zwrócił ci uwagę, że ty i user "Cegielnik" piszecie identycznie, na co ty odpowiadasz: [quote]Łojejku, jeszcze trochę, to będę każdym , kto nie trzyma strony Włodarczykowo-Stawiarkowego układu. I chyba jednak muszę miec dużo racji, skoro musisz uciekac sie do takich dennych wymysłów, zeby chociaz w jakikolwiek sposób odwrócić uwage od tej racji.
Zdanie o twojej "percepcji rzeczywistości" niech sobie wyrobią userzy tego forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Jesteś niereformowalną, zadufaną w sobie kretynką, a twoje ego wyprzedza twój umysł o lata świetlne. Trzeba być deb***em, żeby w ten sposób zareagować: ktoś (a konkretnie user "antygłupota") zwrócił ci uwagę, że ty i user "Cegielnik" piszecie identycznie, na co ty odpowiadasz: Zdanie o twojej "percepcji rzeczywistości" niech sobie wyrobią userzy tego forum
Te wszystkie wpisy "anty..." dobrze charakteryzują obecną władzę w Kraśniku. Są one zawsze przeciw czemuś albo komuś. Muszą też zidentyfikować krytyka, bo każdy protest wymaga zemsty. Tak to wygląda. Po kabotynie mamy zwykłych osłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Jesteś niereformowalną, zadufaną w sobie kretynką, a twoje ego wyprzedza twój umysł o lata świetlne. Trzeba być deb***em, żeby w ten sposób zareagować: ktoś (a konkretnie user "antygłupota") zwrócił ci uwagę, że ty i user "Cegielnik" piszecie identycznie, na co ty odpowiadasz: Zdanie o twojej "percepcji rzeczywistości" niech sobie wyrobią userzy tego forum [/quote] Ja w przeciwienstwie do ciebie czytam uwaznie, rozumiem to co czytam i w odpowiedzi trzymam sie konkretnych treści, które przeczytałam, przy tym staram się też wysuwac prawidłowe wnioski. I user 'antygłupota' nie zauwaza , że piszemy identycznie, ale wprost stwierdza [quote]Cegielnik to Marysieńka ,która sama ze sobą dyskutuje. Zdemaskowało Cię słowo „podobno”, które uważasz za rozgrzeszacz swoich kłamstw.
A zdemaskować miało mnie słowo, którego raczej nie używam, bo jesli już, to posługuję się wyrazem 'prawdopodobnie'. Poza tym, co jest łatwo sprawdzic, ja nie zareagowałam na jego wpis, ale twój o prawdopodobnym procencie przyznawania sobie racji.Tak jakby rzeczywiscie to forum tworzyli sympatycy nowej władzy, a ja to prawie wszyscy pozostali w jej opozycji. I userzy tego forum, to sobie mogą wyrobić zdanie, o twojej wymyślnej głupocie, w której coraz dalej się posuwasz wypisując brednie pozbawione logicznego sensu, w których sam sie gubisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu komunistyczno - roszczeniowa gnido kłamiesz ? User "cegielnik" nawet identycznie cytuje jak ty (nikt na forum zdrowy na umyśle tak nie cytuje) - tego się już nie da zryty łbie wydytować (tak jak ty edytujesz ciągle swoje posty) No i twój IP:179.43.39.132 jest identyczny z "cegielnikiem". Czy ty myślisz, że na forum masz doczynienia z takimi samymi idiotami jak ty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Czemu komunistyczno - roszczeniowa gnido kłamiesz ? User "cegielnik" nawet identycznie cytuje jak ty (nikt na forum zdrowy na umyśle tak nie cytuje) - tego się już nie da zryty łbie wydytować (tak jak ty edytujesz ciągle swoje posty) No i twój IP:179.43.39.132 jest identyczny z "cegielnikiem". Czy ty myślisz, że na forum masz doczynienia z takimi samymi idiotami jak ty ?
Weź sie moze nie ośmieszaj ani ze sztuką identycznego cytowania, ktory jest najprostszym sposobem i to nie ma nic wspólnego z edycją postów, których z resztą cegielnik jako z grupy gosci nie jest w stanie zrobic. A co do IP, to sobie wymyśliłes jakis tam numerek albo spisałes. No bo skąd byś mógł go znac? Chyba że administracja tego forum zdradza go niektórym userom, a co jest niezgodne z prawem. Ale to tez nie to, bo sprawdziłam swoje IP i jest całkiem inne od tego , które podajesz. Wiec może znasz tylko IP Cegielnika, a resztę naciagasz. Ale i w to watpię, nie ryzykowali by ujawnianiem danych osobowych, których to IP jest częścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...