Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt: Szkoła w Brzozówce do likwidacji

Utworzony przez elfina, 10 lutego 2011 r. o 13:40 Powrót do artykułu
on napisał:
nie wygłupiaj się , przemyśl sprawę nie można tak tej sprawy zostawić na pastwę losu trzeba ludzi zorganizować i sesję rady gminy 26 lutego zablokować, zwołać ludzi z majdanu i polichny pokazać siłę narodu, bo jeszcze trochę to nie dadzą nam wyjść z domu bo nie będzie gdzie, likwidują policję, pocztę a później mają zamykać kościoły. asfalt i chodniki te zadłużone też mają zwijać i dług spłacać bo władza nie ma pomysła jak długi spłacać skąd wziąć pieniądze na normalne funkcjonowanie czeka nas rumunia albo korea północna
jeżeli chodzi ci o pocztę, policję to blokuj Lublin albo Warszawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jeżeli chodzi ci o pocztę, policję to blokuj Lublin albo Warszawę
a jeśli chodzi o pozostałe sprawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjechałem w wasze strony po wielu latach i czytam różne informacje i jestem przerażony co wy chcecie budować NOWY MEKSYK, jak zburzycie dorobek wielu pokoleń to czym pochwalicie się przyszłym pokoleniom, że nie zbudowalisie nic tylko zniszczyliście to co inni zbudowali, nie dajcie się bierzcie sprawy w swoje ręce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obcy napisał:
przyjechałem w wasze strony po wielu latach i czytam różne informacje i jestem przerażony co wy chcecie budować NOWY MEKSYK, jak zburzycie dorobek wielu pokoleń to czym pochwalicie się przyszłym pokoleniom, że nie zbudowalisie nic tylko zniszczyliście to co inni zbudowali, nie dajcie się bierzcie sprawy w swoje ręce
ciekawe co ty wziąłeś w swoje ręce? Chyba tyle,że stąd wyjechałeś a teraz rzucasz frazesami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może byście zamkneli ten blaszak w szastarce bo troche wstyd. pies ma lepsza bude
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie bida wścika napisał:
a może byście zamkneli ten blaszak w szastarce bo troche wstyd. pies ma lepsza bude
Haha, dobre, popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak powinien zacząć od blaszaka, wypróbować swoje umiejętności, nie znęcac się na małych dzieciach i gadać głupoty, ze maluchy mu kanapki podjadają, najłatwiej wyżyć się na bezbronnych, podobno ma być powołany komitet polityczny tzw. doradców, to lepiej zamknąć szkołę i zatrudnić 4 nierobów i im płacić, a pobobno taki miał być inteligentny, tamten nie potrzebował żadnych doradców, nawet stanowisko wicewójta nie było, a tu rozbudowuje się biurokrację, tak oszczędza się, nawet pani kopycińska w przychodni w kraśniku chwaliła się jakie będzie miała wpływy na rządzenie gminą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ! śnieg na dworze - do roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie dlaczego tak nerwowo, przy odśnieżaniu też potrzeba trochę odpoczynku i reflekcji, nie stresujmy się niedługo oliwa na wierzch wypłynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie radzi sobie ta nowa ekipa w gminie. Nawet szkół nie potrafią zamknąć, ani budżetu uchwalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
Nie radzi sobie ta nowa ekipa w gminie. Nawet szkół nie potrafią zamknąć, ani budżetu uchwalić.
A co szkoły na brzozówce nie zamknęli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
Nie radzi sobie ta nowa ekipa w gminie. Nawet szkół nie potrafią zamknąć, ani budżetu uchwalić.
Minister oświaty z Wojciechowa załatwi wszystko już niedługo.U siebie zrobił porządek to i w Brzozówce poradzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo wybraliście na wójta ? Rudy nieudacznik i intrygant,po politologi-akurat nadaje się do rządzenia wsią.Póżniej "wielki" dziennikarz w lokalnym szmatławcu propagandowym.Dalej to chyba jakiś funkcjonariusz polityczny (od PO) w urzędzie kraśnickim.Bliski współpracownik 'tego' Czubińskiego,którego z ulgą się pozbyli w ostatnich wyborach-tam wyuczył się p r o p a g a n d y i samozachwalania.A teraz WY biedni ludzi wybraliście sobie tego EKSPONATA na gospodarza Gminy. Rozpacz Was czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie czemu nie byliscie tacy wygadani jak szkola miala okazje sie utrzymac,wystarczylo ze pani dyrektor by sie zgodzila zeby w waszej szkole otworzyc szkole specjalna.ale nie bo cytuje:downow mi nie potrzeba.niech pani dyrektor popatrzy na tych uczniow jacy tam sa.niczym sie nie roznia od dzieci uposledzonych.na brzozowce sa same pojebusy za przeproszeniem.pieprza sie w rodzinie.ja jestem za wojtem zeby zamknal szkole.ile to pieniedzy na ogrzewanie,na obiadki,na pensje idzie.a uczniow jest aby paru.a co oni w tej szkole sie ucza?nic...bo pani dyrektor,i nauczyciele to moja ciotka i nie musze sie uczyc.wulgaryzm,obabianie dupy i przemoc jest nr1 w szkole na brzozowce.tego tam idzie sie w piwrszej klasie podstawowki nauczyc.kolejne lata to juz aby praktyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dobra propozycje dla szkoły jak i gminy a mianowicie o to plan: -gmino przeprowadż się do szkoły miejsca wystarczy dla gminy i szkoly to duży budynek -gmino sprzedaj ten blaszak a podreperujesz budżet gminy -złom jest w cenie -gmino w koncu nie bedą się z ciebie nasmiewać ze w blaszaku mieszkasz wstyd -gmino nie bedziesz musiała zapewniac dzieciom dojazdu do innej szkoly na czym stracisz same dobre strony z tego planu -a i sklep daleko i targu nie ma to pracownicy nie beda chodzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
ludzie czemu nie byliscie tacy wygadani jak szkola miala okazje sie utrzymac,wystarczylo ze pani dyrektor by sie zgodzila zeby w waszej szkole otworzyc szkole specjalna.ale nie bo cytuje:downow mi nie potrzeba.niech pani dyrektor popatrzy na tych uczniow jacy tam sa.niczym sie nie roznia od dzieci uposledzonych.na brzozowce sa same pojebusy za przeproszeniem.pieprza sie w rodzinie.ja jestem za wojtem zeby zamknal szkole.ile to pieniedzy na ogrzewanie,na obiadki,na pensje idzie.a uczniow jest aby paru.a co oni w tej szkole sie ucza?nic...bo pani dyrektor,i nauczyciele to moja ciotka i nie musze sie uczyc.wulgaryzm,obabianie dupy i przemoc jest nr1 w szkole na brzozowce.tego tam idzie sie w piwrszej klasie podstawowki nauczyc.kolejne lata to juz aby praktyka
Od upośledzonych to ty się niewiele różnisz sądząc po wypowiedzi i niewiele też wiesz. A z językiem polskim to w szkole było na bakier, czy ciotka cię uczyła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy nauczyciele jesteśmy solą w oku dokładnie wszystkich. Nikt nas nie lubi więc trzymajmy się razem bo tylko tyle nam pozostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Drodzy nauczyciele jesteśmy solą w oku dokładnie wszystkich. Nikt nas nie lubi więc trzymajmy się razem bo tylko tyle nam pozostało.
Zastanawiałeś się dlaczego?Może rzeczywiście macie "troszkę"lepiej od pozostałych pracowników budżetówki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Nie dajcie sie! Nam tez chcieli zlikwidować szkołę ale się nie udało. Poruszylismy wszystkie instytucje łacznie z rzecznikiem praw dziecka. Dzwonilismy i pisalismy gdzie tylko sie dało. Załozyliśmy stowarzyszenie i udało sie! Trzymam kciuki aby i Wam się udało bo nie ma to jak miec dzieci na oku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o IQ powyżej 60 są za wójtem. Proszę się nie przejmować, robić swoje, po godzinach drzwi zamykać i zająć się czymś odprężającym. To pozwoli dłużej wytrzymać jazgot tych krzykaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...