Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyjazd do Smoleńska jednak (nie)sponsorowany

Utworzony przez radiomaryjny z Pomorza, 3 kwietnia 2012 r. o 20:34 Powrót do artykułu
Proponuję lubelacy, żeby taka kanalia jak Sakiewicz i banda pisdzielska z kurduplem na czele nie jeżdzili na waszych karkach, zastanówcie się i pogońcie to pisdzielskie goowno, przypuszczam, że kurdupel nie wie dobrze gdzie leży piękna lubelszczyzna, ta kanalia uważa tych ze Szczecina, Warszawy i łodzi/vide szczyl Hofman/ pogońcie tą sektę związaną ze złodziejem ksywa "ojciec"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem powinno się już zrezygnować z tak dużych i uroczystych obchodów rocznic u sovietów w Smoleńsku ! Po wydarzeniach z 2010 roku myślę ,że bezpieczniej jest organizować takie uroczystości ale w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja lubię "Dziennik Wschodni" i jego rzetelność w oddawaniu faktów. Oto "pajacyk" :
"10.04 organizujemy wyjazd do Warszawy. Koszt po uzyskaniu dofinansowania od urzędu miasta to ok. 30 zł” – SMS-a, takiej treści wysłała do swoich znajomych Ewa Kędra-Załoga. Informacja dotarła również do nas. Chodzi o wyjazd na obchody drugiej rocznicy katastrofy smoleńskiej. – Były plany takiego dofinansowania, ale nie wiem, czy do tego dojdzie – mówi w rozmowie z nami Ewa Kędra-Załoga, przewodnicząca kraśnickiego Klubu "Gazety Polskiej”. Po czym odkłada słuchawkę. Co na to świdniccy radni? – Nie bardzo chce mi się wierzyć, że miasto może dofinansowywać taki prywatny wyjazd – mówi Zbigniew Bartysiak z PiS. – Taka decyzja nie byłaby godna pochwały – dodaje Paweł Świderski z PO. Władze Kraśnika nie ukrywają zdziwienia. – Nie było takiego wniosku – mówi Jarosław Stawiarski, zastępca burmistrza Kraśnika. – Może ktoś o to pytał, a może to było jedynie czyjeś pobożne życzenie? – zastanawia się.
To, że prezyden B. Obama ma trudności z lokalizacją Polski, (a Warszawy w szczególności) mogę jakoś z trudem zrozumieć. To, że zryty łeb z Piask, tow. marysieńka ma kłopoty na forum z rozróżnianiem topografii Kraśnika, i nie odróżnia ulic to norma (bo czegoż tu wymagać od prostej baby ?). Ale żeby lubelscy dziennikarze "DW" nie odróżniali Kraśnika od Świdnika ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radiomaryjny z Pomorza napisał:
Proponuję lubelacy, żeby taka kanalia jak Sakiewicz i banda pisdzielska z kurduplem na czele nie jeżdzili na waszych karkach, zastanówcie się i pogońcie to pisdzielskie goowno, przypuszczam, że kurdupel nie wie dobrze gdzie leży piękna lubelszczyzna, ta kanalia uważa tych ze Szczecina, Warszawy i łodzi/vide szczyl Hofman/ pogońcie tą sektę związaną ze złodziejem ksywa "ojciec"
A ja proponuje,aby dawna wykształcona obsługa PGR-ów z pomorza, nie pisała swoich "madrości" na tym forum i skupiła się na studiowaniu właściwości obornika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto by pomyślał, ze z ciebie taki ideał, któremu nie zdarzyło sie nigdy przejęzyczyc. A to są normalne skutki nieuwagi, pośpiechu czy roztrzepania. Ale chociaz przy okazji mieliśmy okazje sie dowiedziec jak miasto sra publicznymi pieniędzmi na wycieczki krajoznawcze dla emerytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
John napisał:
Moim zdaniem powinno się już zrezygnować z tak dużych i uroczystych obchodów rocznic u sovietów w Smoleńsku ! [/quote] Panie znawco. Obchody były zawsze w Katyniu a nie w Smoleńsku. [quote name='John' timestamp='1333480163' post='617747'] Po wydarzeniach z 2010 roku myślę ,że bezpieczniej jest organizować takie uroczystości ale w Polsce.
Tchórz bez honoru, ze spuszczoną głowa i podkulonym ogonem. Ps. Artykuł dotyczy wyjazdu do Warszawy. Dla mnie to sprawa honorowa i Ja tam jadę. Nie będzie mi żaden ruski i pseudo Polak wciskał ciemnoty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pewnie, kazdy, kto chce może jechac, byle za swoje. Tylko kto to będzie w stanie sprawdzic. Przeciez będzie mozna podciągnąć pod krajoznawcza wycieczkę emerytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radiomaryjny z Pomorza napisał:
Proponuję lubelacy, żeby taka kanalia jak Sakiewicz i banda pisdzielska z kurduplem na czele nie jeżdzili na waszych karkach, zastanówcie się i pogońcie to pisdzielskie goowno, przypuszczam, że kurdupel nie wie dobrze gdzie leży piękna lubelszczyzna, ta kanalia uważa tych ze Szczecina, Warszawy i łodzi/vide szczyl Hofman/ pogońcie tą sektę związaną ze złodziejem ksywa "ojciec"
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A pewnie, kazdy, kto chce może jechac, byle za swoje. Tylko kto to będzie w stanie sprawdzic. Przeciez będzie mozna podciągnąć pod krajoznawcza wycieczkę emerytów.
To ja tak towarzysko i turystycznie piszę się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto już dofinansowało Klub Gazety Polskiej w Kraśniku http://bip.krasnik.eu/uploads/zarzadzeniaburmistrza/0ca8f454bebcf57f7a134ae731f4efa6.PDF I to z funduszu antyalkoholowego. Nie wiem co spotkanie z jakimś dziennikarzem ma wspólnego z walką a alkoholizmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Br napisał:
Miasto już dofinansowało Klub Gazety Polskiej w Kraśniku http://bip.krasnik.eu/uploads/zarzadzeniaburmistrza/0ca8f454bebcf57f7a134ae731f4efa6.PDF I to z funduszu antyalkoholowego. Nie wiem co spotkanie z jakimś dziennikarzem ma wspólnego z walką a alkoholizmem.
A może tam również są osoby uzależnione potrzebujące wsparcia finansowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Br napisał:
Miasto już dofinansowało Klub Gazety Polskiej w Kraśniku http://bip.krasnik.eu/uploads/zarzadzeniaburmistrza/0ca8f454bebcf57f7a134ae731f4efa6.PDF I to z funduszu antyalkoholowego. Nie wiem co spotkanie z jakimś dziennikarzem ma wspólnego z walką a alkoholizmem.
Juz kiedys przy innej okazji pisałam, że pod pretekstem przeciwdziałania alkoholizmowi ten fundusz słuzy do rozdawania publicznych pieniędzy na prawo i lewo na przyjemnosci. Pomocny jest władzy do kupowania sobie poparcia wsród róznych grup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Juz kiedys przy innej okazji pisałam, że pod pretekstem przeciwdziałania alkoholizmowi ten fundusz słuzy do rozdawania publicznych pieniędzy na prawo i lewo na przyjemnosci. Pomocny jest władzy do kupowania sobie poparcia wsród róznych grup.
Po raz kolejny w chamski i prostacki sposób krzywdzisz kolejną grupę kraśniczan - tym razem wolontariuszy skupionych w stowarzyszeniach i organizacjach charytatywnych, przypisując im czerpanie korzyści majątkowych w zamian za rzekome poparcie władzy. Tradycyjnie też - zryty łeb nie doczyta zacytowanego linku, nie zrozumie, za to usiłuje konfabulować i manipulać innymi, którzy czytają temat. Ale po kolei: 1. Z zalinkowanego dokumentu wynika, iż UM ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie działalności instytucji, stowarzyszeń i osób fizycznych, służących rozwiązywaniu problemów alkoholowych i narkomanii. 2. Zakwalifikowano cztery wnioski (projekty), i przyznano dotacje (w kolejności od największych kwot) dla: - Centrum Wolontariatu: Projekt "Świetlicowe wspólne kolędowanie" w wys. 800 zł. - Powiatowego Stowarzyszenia Diabetyków "Wyceiczka do Lublina" w wys. 600 zł. - Centrum Wolontariatu "Improwizacja teatralna - udział w spektaklu" w wys. 400 zł. - Ewa Kędra-Załoga klub GP w Kraśniku "Zorganizowanie spotkania z dziennikarzem Wojciechem Sumlińskim" w wys. 350 zł. Wychodzi na to, iż Centrum Wolontariatu dostało dotację w wys. 1200 zł, Powiatowe Stowarzyszenie Diabetyków 600 zł, a klub GP w Kraśniku 350 zł. Nawet zakładając, że owe spotkanie z pisarzem to zwykła ściema, rodzi się pytanie: ilu osobom można dotować podróż do Rosji za 350 zł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się rozpędziłeś. Czy ja gdziekolwiek napisałam, ze ten fundusz słuzy do dotowania wycieczki do Rosji? Napisałam jedynie ogólnie o przyjemnosciach, nie wnikajac w żadne szczegóły. A co do Wolontariatu, to zawsze mi sie kojarzył z darmową pracą społeczną i trudno mi sobie wyobrazić, zeby organizując wspólne kolędowanie potrzebowac az na to 800zł, a głupie przedstawienie teatralne pochłonęło 400zł. Płaciło sie dzieciom za występ, czy to zapłata dla wolontariuszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z artykułu dowiadujemy się, że Pan Zbigniew Bartysiak jest świdnickim radnym!!! Jeżeli równie rzetelnie napisany jest cały artykuł to na informacje w nim zawarte trzeba brać dużą poprawkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna mała pomyłka nie musi świadczyc o braku wiarygodnosci pozostałej tresci, a tym bardziej, gdy trudno pomylić tresc smsa, którego ma sie w komórce. Ot,po prostu sprawa sie wydała i teraz niektórym chyba jest bardzo łyso.Próbują zakręcić sprawę i całej dziury szukają w jednym przejęzyczeniu, pomimo, że wszystkie pozostałe dane sa zgodne z krasnickimi realiami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jedna mała pomyłka nie musi świadczyc o braku wiarygodnosci pozostałej tresci, a tym bardziej, gdy trudno pomylić tresc smsa, którego ma sie w komórce. Ot,po prostu sprawa sie wydała i teraz niektórym chyba jest bardzo łyso.Próbują zakręcić sprawę i całej dziury szukają w jednym przejęzyczeniu, pomimo, że wszystkie pozostałe dane sa zgodne z krasnickimi realiami.
Qrwa - rzecznik prasowy "DW" się odezwał ! Ty zryty łbie mylisz się ciągle, zmyślasz, przekręcasz, oczerniasz i konfabulujesz, jednak szeregowy user tego forum na próżno będzie czekał na twoją skruchę lub przeprosiny - o - co to, to nie ! Tow. marysieńka jeżeli pieprznie babola na forum (co się jej zdarza notorycznie, i stosunkowo często), to brnie dalej w te swoje pierdoły, robiąc z siebie idiotkę, a gdy już zbraknie jej pomysłów, wtedy wszystko zwala na dybiącą na nią kraśnicką władzę (sic!) Wracając do meritum - dziennikarze cieszą się zaufaniem społecznym ("czwarta władza"), i powinni rzetelnie przekazywać swe wiadomości, ponieważ mają one wpływa na kształtowanie opinii publicznej. Warsztat wymaga, by newsy weryfikować (nie dotyczy "Faktu"), a przed publikacją dokonać korekt błędów, jeśli takowe się pojawią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Qrwa - rzecznik prasowy "DW" się odezwał ! Ty zryty łbie mylisz się ciągle, zmyślasz, przekręcasz, oczerniasz i konfabulujesz, jednak szeregowy user tego forum na próżno będzie czekał na twoją skruchę lub przeprosiny - o - co to, to nie ! Tow. marysieńka jeżeli pieprznie babola na forum (co się jej zdarza notorycznie, i stosunkowo często), to brnie dalej w te swoje pierdoły, robiąc z siebie idiotkę, a gdy już zbraknie jej pomysłów, wtedy wszystko zwala na dybiącą na nią kraśnicką władzę (sic!) Wracając do meritum - dziennikarze cieszą się zaufaniem społecznym ("czwarta władza"), i powinni rzetelnie przekazywać swe wiadomości, ponieważ mają one wpływa na kształtowanie opinii publicznej. Warsztat wymaga, by newsy weryfikować (nie dotyczy "Faktu"), a przed publikacją dokonać korekt błędów, jeśli takowe się pojawią.
Zastanawia mnie , kto tu jest zrytym łbem ?? Tzw. "antymarysieńka" to kapuściany łeb z "hamburka" (jeśli wiesz o co chodzi )i tego należy się trzymać. "kapuściany łbie " pisz lepiej na swoich pisuarskich forach... A jak Ci Marysieńka przeszkadza to jeb..j swoim łbem o ścianę i spier.... jak najdalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to fakt taka jednostka jak antymarysieńka powinien byc dawno zbanowany obrażaniem innych userów i uzywając wylgaryzmów. jego wypowiedzi są wprost żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi napisał:
Zastanawia mnie , kto tu jest zrytym łbem ??
Spójrz w lustro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...