Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki sekcji zwłok zamordowanej Kamili

Utworzony przez Janek, 10 grudnia 2010 r. o 14:31 Powrót do artykułu
Taka młode a juz się puszczała???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka młoda a juz się puszczała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to teraz ważne??pomódl się lepiej za nią a nie wnikaj w takie szczegóły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
Taka młoda, a już się puszczała ???
Taki młody (18 lat), a już morderca-pedofil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:! ale nie wiadomo czy on zabił przyznał się tak ale może ktoś go zmusił!! :/ nie wiadomo więc nie osądzajcie bo może ktoś mu kazał się przyznać przecież w ciągu 30 min nie mógł sam zabić zakopać a potem jeszcze po rodzine pojechać ...zastanówcie się nim go zamkniecie na dozywocie:( a po 2 nie obcował ona sama chciała skoro był jej partnerem .. więc uważajcie co piszecie ludzie (!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepotrzebnie mu popuściła szpary i teraz same kłopoty-mogła poczekać jeszcze ale może być że to on ją namówił na stukanko-niech jej Bóg wybaczy niedoskonałosci i niech spoczywa w pokoju a kolega niech odpoczywa w celi z 3 wyposzczonymi gosciami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STAŁO SIĘ !!! napisał:
:! ale nie wiadomo czy on zabił przyznał się tak ale może ktoś go zmusił!! :/ nie wiadomo więc nie osądzajcie bo może ktoś mu kazał się przyznać przecież w ciągu 30 min nie mógł sam zabić zakopać a potem jeszcze po rodzine pojechać ...zastanówcie się nim go zamkniecie na dozywocie:( a po 2 nie obcował ona sama chciała skoro był jej partnerem .. więc uważajcie co piszecie ludzie (!)
PARTNEREM?? 14 letnia dziewczyna to jeszcze DZIECKO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka moda i sie puszczała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfedsfefwef
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STAŁO SIĘ !!! napisał:
:! ale nie wiadomo czy on zabił przyznał się tak ale może ktoś go zmusił !! nie wiadomo więc nie osądzajcie bo może ktoś mu kazał się przyznać przecież w ciągu 30 min nie mógł sam zabić zakopać a potem jeszcze po rodzinę pojechać
Prawda. To Bin Laden zmusił go do przyznania się. Albo Kaczyński, albo Palikot. A może CIA, albo FBI. Na wsi w powiecie kraśnickim grasują obce służby, które wymuszają zeznania na Bogu ducha winnych wieśmakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STAŁO SIĘ !!! napisał:
:! ale nie wiadomo czy on zabił przyznał się tak ale może ktoś go zmusił!! :/ nie wiadomo więc nie osądzajcie bo może ktoś mu kazał się przyznać przecież w ciągu 30 min nie mógł sam zabić zakopać a potem jeszcze po rodzine pojechać ...zastanówcie się nim go zamkniecie na dozywocie:( a po 2 nie obcował ona sama chciała skoro był jej partnerem .. więc uważajcie co piszecie ludzie (!)
Ktoś go zmusił i jeszcze pokazał gdzie ciało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sensu roztrząsać ile dostanie za tą straszną zbrodnię. Na szczęście nie w kompetencjach tych którzy są najmądrzejsi w internecie i żądają samosądu leży obowiązek osądzenia tego człowieka. Zastanówcie sie co Wy piszecie, gdyby rządziło nami takie prawo, że wyciągnąć go na ulicę i za***ac, to powoli wszyscy byśmy sie powybijali, bo zawsze ktoś miałby jakiś powód do zemsty. Są dużo, powtarzam dużo gorsze kary niż śmierć, nawet w męczarniach, bo mimo wszystko jest to ucieczka, ucieczka od wyrzutów sumienia które w przyszłości nie dadzą u żyć i będą spedzać sen z powiek, a mam nadzieję że tak będzie. Więc na koniec powiem jeszcze raz, to nie śmierć jest rozwiązaniem, śmierć byłaby wybawieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znaliście go, a ja tak. On nie był potworem!... nie wiem co popchnęlo go do takiej zbrodni. Zręsztą dziewczyna też jak w wieku 14 lat mozna już być w ciąży, niech by w domu siedziała z rodzicami a nie puszczała sie z chłopakami! Teraz byłaby cała i zdrowa.. Nie ten to inny okazał by sie mordercą skoro tak lubiła spotykać sie z chłopakami. Kara będzie adekwatna do zbrodni, motywu.. Napewno sprawiedliwa. Mijemy taką nadzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak kretyńskich postów jak w związku ze śmiercią tej dziewczyny - jeszcze nigdy nie czytałem. Zapamiętajcie sobie raz na zawsze, że nawet gdyby 13, 14-latka błagała o seks, to i tak ten kto wykorzystałby takie "błagania" pozostanie w świetle prawa winnym. Bo 14-latka to dziecko, które nie jest jeszcze na takim etapie rozwoju intelektualnego i emocjonalnego aby rozpoznawać konsekwencje swoich decyzji, zachowań i czynów. I to dlatego - czy Wam się to podoba czy nie - odpowiedzialnymi za dzieciaki są osoby starsze, które ową zdolność posiadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to skandal, żeby nie można było określić przyczyny zgonu. czyżby mamusia zabójcy zadziałała? Nie chce mi się w to wierzyć, ale jest to jakieś nieporozumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może oznajmiła mu że jest w ciąży i chłopak dostał szału,przestraszył się konsekwencji.Czyli nie wiedział co robi i nie potrafił pokierować swoim postępowaniem.Czyli jest niepoczytalny i nie może za to odpowiadać.Start w wieku 14 lat nie jest niczym niezwykłym,już 13latki puszczają się na potęgę.Jego wina że gumek przy sobie nie nosił.Gumka to podstawa.Dziewczyny poniżej piętnastki nigdy się nie zabezpieczają.Gumka mogła ich uratować.Jak Palikot dojdzie do władzy gumki będą bezpłatnie rozdawane w każdej aptece,ba-na każdym rogu ulicy.Tak już zapowiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A. napisał:
Tak kretyńskich postów jak w związku ze śmiercią tej dziewczyny - jeszcze nigdy nie czytałem. Zapamiętajcie sobie raz na zawsze, że nawet gdyby 13, 14-latka błagała o seks, to i tak ten kto wykorzystałby takie "błagania" pozostanie w świetle prawa winnym. Bo 14-latka to dziecko, które nie jest jeszcze na takim etapie rozwoju intelektualnego i emocjonalnego aby rozpoznawać konsekwencje swoich decyzji, zachowań i czynów. I to dlatego - czy Wam się to podoba czy nie - odpowiedzialnymi za dzieciaki są osoby starsze, które ową zdolność posiadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
może oznajmiła mu że jest w ciąży i chłopak dostał szału,przestraszył się konsekwencji.Czyli nie wiedział co robi i nie potrafił pokierować swoim postępowaniem.Czyli jest niepoczytalny i nie może za to odpowiadać.Start w wieku 14 lat nie jest niczym niezwykłym,już 13latki puszczają się na potęgę.Jego wina że gumek przy sobie nie nosił.Gumka to podstawa.Dziewczyny poniżej piętnastki nigdy się nie zabezpieczają.Gumka mogła ich uratować.Jak Palikot dojdzie do władzy gumki będą bezpłatnie rozdawane w każdej aptece,ba-na każdym rogu ulicy.Tak już zapowiedział.
mogli zażyć dopalacza i wtedy też nie wiedział co robi.Czyli też jest niewinny bo mózg mu przyjarało i niczego nie pamięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Nie znaliście go, a ja tak. On nie był potworem!... nie wiem co popchnęlo go do takiej zbrodni. Zręsztą dziewczyna też jak w wieku 14 lat mozna już być w ciąży, niech by w domu siedziała z rodzicami a nie puszczała sie z chłopakami! Teraz byłaby cała i zdrowa.. Nie ten to inny okazał by sie mordercą skoro tak lubiła spotykać sie z chłopakami. Kara będzie adekwatna do zbrodni, motywu.. Napewno sprawiedliwa. Mijemy taką nadzieje.
nie był potworem... co niedziela do kościółka oczywiście maszerował, tak jak cała wieś, z wyjątkiem paru Jehowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
dla mnie to skandal, żeby nie można było określić przyczyny zgonu. czyżby mamusia zabójcy zadziałała? Nie chce mi się w to wierzyć, ale jest to jakieś nieporozumienie.
Człowieku ciało leżało miesiąć w bardzo nie głebokim dole, co się dziwić że się rozłożyło do tego stopnia że trudno określić przyczynę zgonu... Weź nie siej takich plotek bo aż mnie krew zalewa jak to czytam, inni to czytają rozpowiadają dalej i tak się tworzy bezsenspowna brednia która może urazić matkę chłopaka, która i tak teraz pewnie strasznie cierpi. Zastanów się czy to logiczne, co ma zwykły pracownik prokuratury czy tam sądu) (TO NIE JEST PROKURATOR!)do zakładu medycyny sądowej, gdzie przeprowadzana była sekcja, co tam może wskórać....??NIC!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...