Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki sekcji zwłok zamordowanej Kamili

Utworzony przez Janek, 10 grudnia 2010 r. o 14:31 Powrót do artykułu
Jaka była ta dziewczynka - nie wiem, ale jemu to z oczu tak dziwnie patrzyło... To, że ma 18 lat nie znaczy, że już myśli jak dorosły, ale nawet dzieci w wieku 8 lat wiedzą, że nie można zabijać... A co do sekcji to poczekajmy aż podadzą to do wiadomości, bo narazie to na pewno nie podali tego do wiadomości publicznej ze względu na śledztwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest winny powinien zgnic w więzieniu gnojek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś moja babcia powiedziała: "jak by suka nie dała to by pies nie wziął...". Mądra kobieta z niej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
wiecie co??? już mnie to wku***a jak czytam te komentarze!! nie jestem po jego stronie, nie bronie go ale ku*** jak można oskarżać go o pedofilie jak głupia małoletnia szmata dała się wypier***ić to co mieć pretensje do chłopaka?? weźcie się ogarnijcie!!! gdyby nie chciała to by mu nie dała a ona była zwykłą młodą kurewką która myślała że skoro daje się wyruchać to jest ładna fajna i wogóle cole crazy girl... żal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
wiecie co??? już mnie to wku***a jak czytam te komentarze!! nie jestem po jego stronie, nie bronie go ale ku*** jak można oskarżać go o pedofilie jak głupia małoletnia szmata dała się wypier***ić to co mieć pretensje do chłopaka?? weźcie się ogarnijcie!!! gdyby nie chciała to by mu nie dała a ona była zwykłą młodą kurewką która myślała że skoro daje się wyruchać to jest ładna fajna i wogóle cole crazy girl... żal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego odrazu szmata ?Jak mi wiadomo to on jest dorosły i zadaj sobie pytanie co robił z dzieckiem 14 letnim?Jak mu się chciało to powinien sobie wsadzić ku***a w drzwi a nie z dzieckiem sexs uprawiać.Mam nadzieję ,że go w celi wymłucą dobrze bo takie kanalie nie powinny chodzić po świecie!A od k.. to w swojej rodzinie poszukaj .Z pewnością dużo się znajdzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno na światło dzienne wyszły nowe okoliczności, Karol nie będzie odpowiadał za morderstwo, zarzuty zostaną cofnięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D napisał:
Podobno na światło dzienne wyszły nowe okoliczności, Karol nie będzie odpowiadał za morderstwo, zarzuty zostaną cofnięte.
"Karol" ? czyżby zatroskana rodzinka się odezwała? "Nowe okoliczności"? - niezłe jaja się robią. Powinni go wypuścić, może jeszcze zdąży kogoś zabić i jeszcze napisze maturę! To taki "biedny" i "niewinny" chłopak. A najlepiej niech winę zrzuca na śp. Kamilę. Jej juz nic nie zaszkodzi. To tylko skrót tego, jak działa nasz wymiar tzw. "sprawiedliwości"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt ze ZABIŁ nie ma usprawiedliwienia ludzie macie dzieci SMIERC ZA SMIERC K------WA MOZE DOSTAC 25 LAT MAX JAKO MŁODOCIANY ZABoJCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 GDZIE JEST POLSKIE PRAWO DO KOREI GO DO KIMA DOZYWOCIE TO ZA MAŁO SZKODA NASZYCH PODATKÓW NA UTRZYMANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prrzecież to dziecko za samo obcowanie z nieletnią to dozywocie +morderctwo z premedytacją . matka kurator DO PAKI GO !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni...Takie to wszystko trudne! Trzeba oddzielić grzesznika od grzechu. Nikogo nam nie wolno potępiać (abyśmy sami nie byli potępieni).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvp.pl/lublin/reportaze/zdarzenia-magazyn-reporterow/wideo/20-grudnia-2010/3607653
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość67 napisał:
"Karol" ? czyżby zatroskana rodzinka się odezwała? "Nowe okoliczności"? - niezłe jaja się robią. Powinni go wypuścić, może jeszcze zdąży kogoś zabić i jeszcze napisze maturę! To taki "biedny" i "niewinny" chłopak. A najlepiej niech winę zrzuca na śp. Kamilę. Jej juz nic nie zaszkodzi. To tylko skrót tego, jak działa nasz wymiar tzw. "sprawiedliwości"!
Jeżeli Gówno wiesz o sprawie i za wiare podajesz to co usłyszysz w telewizji, i przeczytasz w internecie, racz ZAMKNĄĆ RYJ bo nie masz nawet pojęcia o tym co się wydarzyło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D napisał:
Jeżeli Gówno wiesz o sprawie i za wiare podajesz to co usłyszysz w telewizji, i przeczytasz w internecie, racz ZAMKNĄĆ RYJ bo nie masz nawet pojęcia o tym co się wydarzyło...
A ty co ? Byłeś na miejscu zbrodni, kiedy Karolek mordował ? Jakie ty masz pojęcie o tym co i jak się wydarzyło ? Tylko Karolek wie w jaki sposób zamordował. I teraz opowie o tym w Sądzie skamlając o 8 lat więzienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie o to chodzi ze nie wiem i nie pie***le tak jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażacie mnie wypisując tu takie rzeczy,jestem obiektywna bo nie znałam ofiary ani tego chłopaka,ludzie po pierwsze zmarłej należy się szacunek i modlitwa bo nic już jej nie pomoże,współczucie dla rodziny ,bo żadna matka nie chciałaby ,aby jej dziecko zostało zamordowane,sama sobie życia nie odebrała więc ktoś to zrobił i ktoś musi za to ponieść karę NIKT NIE MA PRAWA MORDOWAĆ DRUGIEGO CZŁOWIEKA!!! Czytając niektóre wpisy wstydzę się i jest mi okropnie smutno ,że moi rodacy-Polacy maja w sobie tyle nienawiści,prostactwa, nieobiektywności ,opanujcie się, nie wyrażajcie pochopnych sądów,tu doszło do morderstwa ,nie żyje młoda osoba która dopiero poznawała świat a ten świat i złudna dorosłość w co ją wprowadziły jeśli to prawda ,że była w ciąży,czy młode pokolenie ta śmierć czegoś nauczy- pewnie nie bo uważają się że oni wszystko wiedzą najlepiej,ten świat zmierza do przepaści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...