Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i wychodzi na to, że te 60% to naiwniacy. Chcieliście lekarza na burmistrza, PiSiory walone, to teraz zobaczycie, że on wcale nie "uzdrowi miasta", co obiecywał, tylko je zniszczy podobnie, jak PiS niszczy Polskę!!! PiS do gnoju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pb23 napisał:
No i wychodzi na to, że te 60% to naiwniacy. Chcieliście lekarza na burmistrza, PiSiory walone, to teraz zobaczycie, że on wcale nie "uzdrowi miasta", co obiecywał, tylko je zniszczy podobnie, jak PiS niszczy Polskę!!! PiS do gnoju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pb23 napisał:
No i wychodzi na to, że te 60% to naiwniacy. Chcieliście lekarza na burmistrza, PiSiory walone, to teraz zobaczycie, że on wcale nie "uzdrowi miasta", co obiecywał, tylko je zniszczy podobnie, jak PiS niszczy Polskę!!! PiS do gnoju!!!
Na razie to niszczy polskę ta banda z PO, spece od miłości w polityce. Gęba pełna frazesów a podatki i wydatki administracji publicznej w górę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pb23 napisał:
No i wychodzi na to, że te 60% to naiwniacy. Chcieliście lekarza na burmistrza, PiSiory walone, to teraz zobaczycie, że on wcale nie "uzdrowi miasta", co obiecywał, tylko je zniszczy podobnie, jak PiS niszczy Polskę!!! PiS do gnoju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież MW będzie pionkiem wszyscy to wiedzą..... dobre - marny lekarz, marny Burmistrz :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manuel napisał:
przecież MW będzie pionkiem wszyscy to wiedzą..... dobre - marny lekarz, marny Burmistrz :-)
Może będzie pionkiem, a może i nie. Do tej pory wszyscy byliśmy pionkami Czu., więc? Żaden argument, a gdybać będziesz po 4 latach dopiero .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO, LATA GRDYKA,ŻE PRZEGRAŁEŚ RAZEM ZE SWOIM BURMISTRZEM.TO WAM SIĘ NALEŻAŁO JUŻ DAWNO.DO GNOJU PÓJDZIESZ TERAZ TY I TWÓJ BURMISTRZ.NIE UMIECIE NAWET PRZEGRYWAĆ Z HONOREM,DO KOGO MACIE PRETENSJE?MIEJCIE JE DO SIEBIE.SWOIM POSTEPOWANIEM ZAPRACOWALIŚCIE SOBIE.TAK TO BYWA W ŻYCIU:RAZ NA WOZIE,RAZ POD WOZEM.PROPONUJĘ NA USPOKOJENIE HERBATKĘ Z MELISY.POZDRAWIAM MIMO WSZYSTKO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak śmiejecie się z Włodarczyka że to PiS-owiec i że należy do partii moherów... to ja się pytam gdzie jest podane że Pan Włodarczyk należy do PiS-u. A po drugie zastanawia mnie dlaczego pan Czubiński w przeddzień wyborów wydał obiad na 300 dla "seniorów" ( już nie pytam z jakich funduszów był finansowany ten obiad) oraz czemu mają służyć tak zwane dni seniora ( nie mając nic do starszych ludzi bo oni też mają prawo do zabawy) na których ów burmistrz całował po rączkach starsze osoby....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manuel napisał:
przecież MW będzie pionkiem wszyscy to wiedzą..... dobre - marny lekarz, marny Burmistrz :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiemy jaki był wielki CZU,WIĘC O CO BIEGA???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@mlody, Dni Seniora to akurat trafiony pomysł i impreza sama w sobie jest OK, a to że "przyklejał" się do niego Czu, to nie jest nic dziwnego przecież . Ale obiadek dla 300 osób i na dodatek nie rozliczony, to jest dopiero świństwo niestety ;]. Ja do tej pory nie wiem z z czyich pieniędzy to było sfinansowane, nawet dziennikarz DW się tego dowiedzieć nie zdołał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolennikom Wielkiego Czu puszczają już nerwy i wyzywają wszystkich, którym nie podobał się ich "Jedyny Najwspanalszy Wódz - PCz" od PiSiorów, moherów i innych najgorszych. Ja nie jestem PiSiorem, ani moherem, mam wykształcenie wyższe magisterskie, nie jestem politycznym frustratem, tylko patrzę na to co się dzieje wokół mnie, głosowałem na Włodarczyka i nie wybieram się do gnoju. Wielki Czu nie podobał się w ogóle nie dlatego, że nic nie robił, bo robił, ale zrobił też z miasta swoją prywatną piaskownicę, ze swoimi osobistymi zabawkami, które dobierał i wymieniał, jak chciał i kiedy chciał. Tutaj np.pracę dostawali tylko znajomi i krewni znajomych, w tym mieście, żeby dostać pracę jako sprzątaczka trzeba było znać co najmniej kierownika wydziału w nierządzie miasta. Nie można ludzi bezustannie traktować jak szmaty, zastraszaći manipulować. Przykre jest, że dalej drodzy zwolennicy PCz tego nie widzicie :-( P.S. Może w końcu dowiemy się kto zapłacił za przedwyborcze spotkanie z emerytami, z różyczkami, kotlecikami i szampanem w Gimnazjum u Piotra Mazurka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Pan Włodarczyk powinien jasno przedstawić opinii publicznej stan naszego miasta jaki objął z dniem w którym obejmie urząd burmistrza, żeby później nikt mu nie zarzucał że to właśnie podczas jego rządów kraśnik zadłużył się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jutro (tzn. dzisiaj) pójść do pracy do urzędu? Przecież on nas tam wszystkich powybija ze złości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędnik napisał:
Jak jutro (tzn. dzisiaj) pójść do pracy do urzędu? Przecież on nas tam wszystkich powybija ze złości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędnik napisał:
Jak jutro (tzn. dzisiaj) pójść do pracy do urzędu? Przecież on nas tam wszystkich powybija ze złości.
niestety może tak być, znane są napady frustracji i obrażania się na wszystkich... a teraz to będzie mega furia współczuję Wam ludzie i proponuję uruchamiać nagrywanie w komóreczkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO będzie was mniej, z poważaniem:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO ZŁYM PANIE JESZCZE GORSZY NASTANIE!!! Prawda jest taka, że Czubiński nic istotnego dla Kraśnika nie zrobił. Niestety po Włodarczyku też bym się wiele nie spodziewał. Rożnica między nimi jest taka, że Czubiński zajmował się rozrywką... a Włodarczyk pewnie się zajmie pensjami lekarzy i ordynatorów w szpitalu. Wynik będziecie tego mieli taki: zamiast aquaparku będziecie mieli nowe wille starych kolegów nowego burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędnik napisał:
Jak jutro (tzn. dzisiaj) pójść do pracy do urzędu? Przecież on nas tam wszystkich powybija ze złości.
A dlaczego przeciwnicy Włodarczyka podciągają go pod Czubińskiego... Nie każdy musi być jak dotychczasowy burmistrz... dajmy szanse wykazać się Włodarczykowi i za 4 lata będziemy go oceniać... najważniejsze ze w kraśniku doszlo do zmiany (takiej małej rewolucji) ktora w jakims czasie napewno doprowadzi do tego ze bedzie lepiej w naszym mieście. Aby istniec to trzeba sie rozwijac a nie stac w miejscu i ciagle wysluchiwac ze najwsapanialszy jest tylko Piotrus i nie ma od niego leszego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorki za cytat ale tjego tam nie powinno byc hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...