Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NIE DZIWI MNIE TEN WYPADEK, ODCINEK 19 Z KRAŚNIKA DO MODLIBORZYC TO PORAŻKA TOTAL!!JAK TAK WYGLĄDA TRASA KTÓRA ŁĄCZY LUBLIN Z RZESZOWEM,WAŻNA DLA RUCHU TRANZYTOWEGO,TO JA GRATULUJĘ GŁĄBOM Z GDDKiA I POLITYKOM=CHAMOM!!!ZRESZTĄ TRASY Z LUBLINA I DO WARSZAWY I DO ZAMOŚCIA TO PORAŻKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co Ci chodzi, przecież odcinek między Kraśnikiem a Modliborzycami jest świetnej jakości jak na polskie drogi. Jest to najlepszy odcinek na całej trasie Lublin - Janów Lubelski. Najgorszy jest natomiast pomiędzy Lublinem a Niedrzwicą - tam to jest dopiero porażka. Trasa Kraśnik-Modliborzyce? Dla mnie elegancko :] Może miejscami są niebezpieczne zakręty, ale przecież oznakowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYKL napisał:
ZRESZTĄ TRASY Z LUBLINA I DO WARSZAWY I DO ZAMOŚCIA TO PORAŻKA!!!
Co masz do trasy z Lublina do Zamościa? Jest bardzo dobra! Nowa obwodnica Piask, dalej nawierzchnia w dobrym stanie, wszystko elegancko. Narzekasz na roboty na odcinku do Piask? Jak się chce mieć dobrą drogę ekspresową (żeby nie było takich komentarzy jak Twój), to trzeba się trochę pomęczyć w trakcie robót. A jeśli Ci to przeszkadza, to możesz to ominąć, tylko nie wiem czy będziesz zadowolony z jakości dróg po których będziesz jechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla jasności, to do wypadku doszło przed 7. Ktoś został źle poinformowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...