Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Annopolu: Potrącona kobieta nie żyje

Utworzony przez em, 23 grudnia 2011 r. o 17:59 Powrót do artykułu
księżomierz :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś dokładniej co się stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ostatnio rzecznikiem byl p. Arciszewski heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2012 r. o 19:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardziej szkoda tej kobieciny niż tych rambo z afganistanu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda jej Osierociła 3 dzieci i jeszcze tata ich jest bardzo chory Nikt do nich szacunku nie ma !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc napisał:
Swieta Ku*wa hee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2012 r. o 19:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Kobieta została potrącona przez dwa samochody. Najpierw przez jeden, potem przez drugi".....No przecież że nie oba na raz.....Co to za język????.Trzeba być skończonym imbecylem żeby takie brednie wypowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osierociła więcej niż troje dzieci , bodajże czworo, co do szacunku ja mialam, zawsze ceniłam to że trzymała dzieci razem, biedna rodzina to fakt. To bardzo smutne co sie stalo , Mama zgineła tato w szpitalu...cięzki los, ale nikt nie chciał nikogo skrzywdzić, nikt nie chciał aby tak się stało to była chwila, złe warunki, to rpzejscie jest kiepski bo co z tego ze pay od góry oświetlone jak chodniki w ciemności. Kondolencje dla rodziny Pani Grazyny i współczuję Panom którzy ja potrącili oni tez nie maja lekko,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarówno zabita kobieta jak i główny sprawca wypadku są mi bardzo dobrze znani :/ znam obydwie rodziny odkąd pamiętam.Osobiście jest mi bardziej żal kierowcy który spowodował wypadek może i to co napisałam jest brutalne ale to prawda. Wiem że kobieta ta osierociła trójkę dzieci że jej mąż jest bardzo chory ale to była rodzina która żyła delikatnie mówiąc tylko z dnia na dzień bez żadnych życiowych aspiracji bez starań na polepszenie swojej sytuacji materialnej. Niestety rodzina kierowcy może stracić o wiele więcej. Przecież ten człowiek też ma dzieci(młodsze)i to wspaniałe które dążą do celu aby osiągnąć coś w życiu aby być kimś. On sam stara się jak może pracuje aby zapewnić swojej rodzinie,żonie wszystko co najlepsze. Szkoda mi jest ich bardzo bo przez takie nieszczęście ich życie może zamienić się w koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruda napisał:
Zarówno zabita kobieta jak i główny sprawca wypadku są mi bardzo dobrze znani :/ znam obydwie rodziny odkąd pamiętam.Osobiście jest mi bardziej żal kierowcy który spowodował wypadek może i to co napisałam jest brutalne ale to prawda. Wiem że kobieta ta osierociła trójkę dzieci że jej mąż jest bardzo chory ale to była rodzina która żyła delikatnie mówiąc tylko z dnia na dzień bez żadnych życiowych aspiracji bez starań na polepszenie swojej sytuacji materialnej. Niestety rodzina kierowcy może stracić o wiele więcej. Przecież ten człowiek też ma dzieci(młodsze)i to wspaniałe które dążą do celu aby osiągnąć coś w życiu aby być kimś. On sam stara się jak może pracuje aby zapewnić swojej rodzinie,żonie wszystko co najlepsze. Szkoda mi jest ich bardzo bo przez takie nieszczęście ich życie może zamienić się w koszmar.
Tak na okoliczność Świąt, pomódl się kobieto o zdrowie, bo rozum już Ci chyba nie grozi. Albo zrób rodzinie herbatę zamiast wypisywać swoje chore przemyślenia na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruda napisał:
Zarówno zabita kobieta jak i główny sprawca wypadku są mi bardzo dobrze znani :/ znam obydwie rodziny odkąd pamiętam.Osobiście jest mi bardziej żal kierowcy który spowodował wypadek może i to co napisałam jest brutalne ale to prawda. Wiem że kobieta ta osierociła trójkę dzieci że jej mąż jest bardzo chory ale to była rodzina która żyła delikatnie mówiąc tylko z dnia na dzień bez żadnych życiowych aspiracji bez starań na polepszenie swojej sytuacji materialnej. Niestety rodzina kierowcy może stracić o wiele więcej. Przecież ten człowiek też ma dzieci(młodsze)i to wspaniałe które dążą do celu aby osiągnąć coś w życiu aby być kimś. On sam stara się jak może pracuje aby zapewnić swojej rodzinie,żonie wszystko co najlepsze. Szkoda mi jest ich bardzo bo przez takie nieszczęście ich życie może zamienić się w koszmar.
Puknij się babo w głowę!!! Biedni to gorsi od bogatych? "bez żadnych aspiracji życiowych bez starań na polepszenie swojej sytuacji materialnej" - słowa idiotki. A jakie mają możliwości pracy w Annopolu? Weźmiesz ich za granicę i pokierujesz losem?! A może mają założyć gang, albo zostać oszustami jakimiś? Znalazła się baba z aspiracjami!!! Jak się nie ma miedzi, to się na d. siedzi, normalne. Co po aspiracjach!? Mają wyjechać za granicę i żebrać, albo spać pod mostem, jak wielu z aspiracjami???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pmietajcie ze pisac jest ciężej niz mówic i nsłowa Rudej moga byc tez na opak zrozumiajne. Ja tez znam te dwie rodziny. Rodzina D. biedna , ale zawsze jakoś do przodu, matka zawsze z córkami szła do miasta. Nie wnikam czy biuedny czy bnogaty bo biedni ludzie są częscie lepsi od biogatych, ale nie zapominajcie tez o sprawcach wypadku którzy tez to rpzezywaja a napewno pan R. to naprawdę dorby i uczciwy człowiek, niewyobrażam sobie jak on teraz się czuje , ale napewno nie lepiej od rodziny D. Trzeba być czlowiekiem dla człowieka . Bo nie tylko rodzina zabitej jest poszkodowana ale i rodzina R. Nikt nie chcial tegoz robic trudne warunki na drodze, oslepił go samochód a ona weszła na pasy. Pasy to nie ejst królestwo pieszego na które pieszy moze wejsc bez konsekwencji, tak samo kierowca jak i piesyz ma zachować ostroznosc. Przeze mnie tez kiedys zginałby człowiek na pasach własnie a wiecie dlaczego , dlatego ze ja się zatrzymałam a gośc z naprzeciwka nie i ledwo wyhamował. Na pasach trzeba zachowac szczególną ostrożnośc to nie znaczy ze jak jedno auto sie zatrzyma czy przejedzie to mamy wolną drogę ...ehhhhh długo by pisac przykre to wszystko ale nie osądzajcie ludzi+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Iwo! bardzo mądre słowa! Myślę że Ruda dobrze napisała tylko problem polega na tym że niektórzy nie umieją czytać tekstu ze zrozumieniem!!! Bo przecież nikt nie pisał o tym że biedni są gorsi od bogatych! Albo co to za brednie że jak się nie ma miedzi to się na d...e siedzi GŁUPOTA! To co jak się nie ma pieniędzy to się jest skreślonym i nic nie można osiągnąć???!!!!! Nie to najlepiej siedzieć w domu mieć wszystko gdzieś i mówić że w Annopolu nie ma pracy! Praca jest tylko trzeba jej poszukać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiast wypisywać różne bzdety i głupoty to im pomóżcie bo to naprawdę biedni ludzie i niezaradni życiowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~JOLLA2 a ty myslisz ze taka pomoc teraz to cos da, ludzie pomogą dzisiaj a jutro o wszystkim zapomną i to jest normalne w naszym kraju. pomagajmy sobie na wzajem zawsze nie człowiek człowiekowi bedzie czlowiekiem a nie wrogiem, pomagamy tylko jak cos sie stanie a gdzie do tej pory byliu ludzie z pomoca dla tej rodziny? Śmieac sie aby potrafili. Dla mnie to taka ułuda bo jak komus chce pomoagac to pomagam bezinteresownie a nie tylko wtedy jak cos się stanie, ksądz z ambony głosi o pomoc a gdzie był wczesniej, to ze matka zgineła nie oznacza ze dopiero teraz pomocy potrzebuja, oni jej wczesniej tez potrzebowali bop jak zyła babka to było wszystko porzadek, zadbane dzieci, czysto a potem stał sie brud dlaczego? przeciez tam mieszkaja 3 kobiety a w domu syf co jak co ale sprzatac kazdy potrafi bez względu czy trzeba pomocy czy nie. Przepraszma ze poszłam az tak dlaeko ale zaczyna mnie to wszystko wkurzac a moze pomyslce o pomocy psychologa dla rodziny D. i dla rodziny kierowcy bo tam dołek psychiczny tez jest napewno ogromny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieli nie raz okazje pujsc do roboty,ale nie woleli cały dzien przesiedziec na ławecce niz do jakiej kolwiek roboty sie ruszyc,a do tego krasc,dzewa nie bylo woleli cala opone wsadzic do pieca.Caly czas mieli pomoc od ludzi a w szczegulnosci z opieki.jak mozna powiedziec ze byli biedni skoro tak nie bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrycja napisał:
Szkoda jej Osierociła 3 dzieci i jeszcze tata ich jest bardzo chory Nikt do nich szacunku nie ma !
2 dorosłych i mąż chory na alkoholizm... No ale tak czy siak kobiety szkoda i przede wszystkim córki, która widziała, co z mamy zostało po przejechaniu drugiego samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwo święta racja zgadzam się z Tobą w 100%. Tak samo popieram to co napisała lena bo to wszystko szczera prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...