Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Annopolu: Potrącona kobieta nie żyje

Utworzony przez em, 23 grudnia 2011 r. o 17:59 Powrót do artykułu
O. napisał:
2 dorosłych i mąż chory na alkoholizm... No ale tak czy siak kobiety szkoda i przede wszystkim córki, która widziała, co z mamy zostało po przejechaniu drugiego samochodu.
Moi drodzy nie wiadomo co komu pisanana jaka choroba a Tobie ,,O,,nieżyczę takiej choroby jak ma ojciec tych dzieci bo naprawdę Ty jesteś ,,OOOOOOOOOOO,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2012 r. o 19:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2012 r. o 19:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakończmy te dyskusje, ktos kto zna te rodzine ma swoje zdanie swoja opinię, napewno jedno jets pewne zgineła młoda kobieta która mogła jeszcze zyc, tak musiało być, nie wiadomo co nam pisane. Bardzo wspólczuję rodzinie D. bo smierc bliskiej osoby to straszne przezycie. Wpółczuje również Panu R. i trzymam kciuki za chłopaka zeby sie pozbierał a wiem ze nie ebdzie mu łatwo i nie jest , w każdym razie trzymaj sie chłopie musisz to rpzetrwać, zdaję sobie sprawę ze kara jaką bys nie otrzymał bedzie niczym bo tego co zostanie w głowie nie da się wymazać. Życze obu rodzinom wytrwałosci i siły. A Pani Grazyna niech spoczywa w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nick napisał:
Tak Iwo! bardzo mądre słowa! Myślę że Ruda dobrze napisała tylko problem polega na tym że niektórzy nie umieją czytać tekstu ze zrozumieniem!!! Bo przecież nikt nie pisał o tym że biedni są gorsi od bogatych! Albo co to za brednie że jak się nie ma miedzi to się na d...e siedzi GŁUPOTA! To co jak się nie ma pieniędzy to się jest skreślonym i nic nie można osiągnąć???!!!!! Nie to najlepiej siedzieć w domu mieć wszystko gdzieś i mówić że w Annopolu nie ma pracy! Praca jest tylko trzeba jej poszukać!
Chyba ty masz problemy jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem; Ruda napisała: " Niestety rodzina kierowcy może stracić o wiele więcej. Przecież ten człowiek też ma dzieci(młodsze)i to wspaniałe które dążą do celu aby osiągnąć coś w życiu aby być kimś.". Jakim trzeba być ograniczonym i podłym człowiekiem aby coś takiego wymyślić? Co, na miłość boską, można stacić więcej niż życie? Życie jest okrutne i dzisiaj ma się pieniądze, "aspiracje", możliwości, a jutro można wylądować na ulicy. Nie życzę Rudej, Nick'owi, Iwo'wi i Lenie aby ich to spotkało, życzę im jedynie, by następnym razem kiedy będą chcieli napisać coś podobnego zastanowili się, czy to ma sens. Lenie w Nowym Roku życzę jeszcze, aby kupiła sobie słownik poprawnej polszczyzny (w myśl stwierdzenia, że na naukę nigdy nie jest za późno). A Rudej życzę, aby nigdy nie musiała doświadczyć utraty życia przez kogoś bliskiego w takich okolicznościach, ale jeśli się tak stanie, niech sprawcą będzie ktoś lepiej od niej sytuaowany i z wyższymi aspiracjami, to wtedy ona bez problemu poradzi sobie ze stratą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2012 r. o 19:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2012 r. o 19:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruda napisał:
Zarówno zabita kobieta jak i główny sprawca wypadku są mi bardzo dobrze znani :/ znam obydwie rodziny odkąd pamiętam.Osobiście jest mi bardziej żal kierowcy który spowodował wypadek może i to co napisałam jest brutalne ale to prawda. Wiem że kobieta ta osierociła trójkę dzieci że jej mąż jest bardzo chory ale to była rodzina która żyła delikatnie mówiąc tylko z dnia na dzień bez żadnych życiowych aspiracji bez starań na polepszenie swojej sytuacji materialnej. Niestety rodzina kierowcy może stracić o wiele więcej. Przecież ten człowiek też ma dzieci(młodsze)i to wspaniałe które dążą do celu aby osiągnąć coś w życiu aby być kimś. On sam stara się jak może pracuje aby zapewnić swojej rodzinie,żonie wszystko co najlepsze. Szkoda mi jest ich bardzo bo przez takie nieszczęście ich życie może zamienić się w koszmar.
kobieto co ty wypisujesz , zastanów się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wy piszecie bo jesteście bogaci :] Myślicie , że co ! Nic nie wiecie , w du*** byliście i gówno widzieliście ! Popieram Jole możecie im pomóc !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...