Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Współczuję. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana jadącego ciężarówką lub jego rodzinę bardzo proszę o kontakt jasik_m@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dwoje dzieci i jeźdze z nimi często i nie szkoda mi takich debili on wjechał w tira a mógł w nas i co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie chamujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna znałaś go ze wyzywasz od debili ??? Skoro mówisz ze masz dzieci to wyobraź sobie co jego rodzice teraz czują jak by to twoje dziecko na miejscu Kuby było to by go nikt nie wyzywał od debili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"anna" jesteś osobą pozbawioną rozumu i serca. Nazwać Kubę debilem???? To był świetny chłopiec! Oby Twojemu dziecku się nic takiego nie wydarzyło bo wtedy ktoś o Twoim rozumie nazwie go debilem? Ciekawe jak będzie Ci się czytało taki komentarz??????? Będzie miło????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Anno jest Pani chyba niepoważna. Kuba był wspaniałym chłopcem, zawsze uśmiechnięty, każdemu mówił dzien dobry, cześć, zaglądał. To jest tragedia jakich mało, rodzice stracili syna. Nikt nie potrafi poczuć tego co czuje mama- pani Iwona, ja tez jestem mama i nie wyobrażam sobie zeby teraz stało sie cos mojemu dziecku. Kuba spoczywaj w pokoju[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siema wszystkim znałem Kubę bardziej niż wy wszyscy i powiem wam ze to nie bez powodu się stało a wie tylko ta osoba dlaczego z która gadał przez telefon i ta osoba tylko wie czemu tak się stało to nie był przypadek to było samobójstwo rozmawiałem z Kuba 5 minut przed wypadkiem ale ta tajemnice zabiorę do grobu jak i on.spoczywaj w spokoju kubus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siema wszystkim znałem Kubę bardziej niż wy wszyscy i powiem wam ze to nie bez powodu się stało a wie tylko ta osoba dlaczego z która gadał przez telefon i ta osoba tylko wie czemu tak się stało to nie był przypadek to było samobójstwo rozmawiałem z Kuba 5 minut przed wypadkiem ale ta tajemnice zabiorę do grobu jak i on.spoczywaj w spokoju kubus
Nie pisz takich totalnych bzdur! Wiesz jakim trzeba być człowiekiem, żeby narazić życie innych ludzi dla swojego egoizmu? Myślę, że Kuba taki nie był. Samobóstwo to można zaplanować na 1000 innych sposobów, albo chociażby na pustej drodze! Takim niby jesteś kumplem, że go oczerniasz po śmierci na forum? Ludzie, zero wyczucia! Takie rewelacje zachowujcie dla siebie, ludzka śmierć to tragedia, a nie pole do popisów na forum!    
Mam dwoje dzieci i jeźdze z nimi często i nie szkoda mi takich debili on wjechał w tira a mógł w nas i co
Nie masz pojęcia co było przyczyną wypadku, jedynie czytasz to, co pisze dziennikarz, bez wiedzy czy to prawda czy nie, a nazywasz chłopaka debilem... To świadczy jedynie o Twojej ignorancji! Cudowny przykład dajesz swoim dzieciom, "mamusiu" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalam Kube on nie byl az taki glupi zeby samobojstwo popelniac a ty zastanow sie co piszesz bo ta osoba z ktora rozmawial przez tel moze sie bardzo zle poczuc takie ploty to na boisko szkolne a nie na forum.... Spoczywaj w spokoju Kuba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka mała rada dla co niektórych. Pamiętajcie, że w internecie nie jesteście anonimowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siema wszystkim znałem Kubę bardziej niż wy wszyscy i powiem wam ze to nie bez powodu się stało a wie tylko ta osoba dlaczego z która gadał przez telefon i ta osoba tylko wie czemu tak się stało to nie był przypadek to było samobójstwo rozmawiałem z Kuba 5 minut przed wypadkiem ale ta tajemnice zabiorę do grobu jak i on.spoczywaj w spokoju kubus
  Już się możesz spodziewać wezwania na przesłuchanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wie wigilie ktoś jak to się wigilie stało co gdzie i jak było przyczyna ktoś tam cis mówił ze szalał czy coś ale to jak każdy młody człowiek wiem bo sam to robiłem to mi się wydaje ze porostu jakaś przyczyna musiała być ze on zjechał na przeciwny pas podejrzewam ze pierwsza przyczyna była predkosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"anna" jesteś osobą pozbawioną rozumu i serca. Nazwać Kubę debilem???? To był świetny chłopiec! Oby Twojemu dziecku się nic takiego nie wydarzyło bo wtedy ktoś o Twoim rozumie nazwie go debilem? Ciekawe jak będzie Ci się czytało taki komentarz??????? Będzie miło????????????
Świetny chłopiec, który kompletnie nie uważał na drodze, jeździł bezmyślnie. Znałem go, ale taka jest prawda, Kuba nie uważał podczas jazdy samochodem, to, że nie ma Go już z nami nie zmienia tego, że podczas jazdy samochodem często narażał życie innych uczestników ruchu drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam Kubę przez ładnych parę lat i nie wierzę że to było samobójstwo nie dawno z nim rozmawiałam i nie widziałam żeby chciał odebrać sobie życie... On kochał żyć i jak każdy młody chciał się wyszumiec!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem chcial wymijac na odcinku przy duzej prędkości i nie zdazyl zjechac i jebnal go tir Bo kto taki by naraz zycie drugiego kierowcy ? Nie myslal bys ze jedziesz i chcesz pierd.olnac i mozesz zabic drugiego czlowieka odbierajac ojca dzieciom i meza zonie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla brata rodziców i bliskich. [*] taki młody .... Boże ludzie uważajcie na siebie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem przy tym wypadku. Jechalem na wakacje do Okuninki.. Tragiczne widoki naprawde wzbudzily wtedy refleksje... :c Nie wiedzialem ze byl taki mlody..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie nazywasz bo nie kojarzę cię 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...