Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Borowie. Zginęła 12-letnia dziewczynka

Utworzony przez movement urksou, 18 kwietnia 2013 o 17:52 Powrót do artykułu
Wyrazy współczucia dla rodziców i kierowcy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dramat wyrazy współczucia dla rodziny, trzymajcie się
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O Boże to nie moze byc prawda. Tyle lat oczekiwane dziecko. Perełk rodzicow. Moja malutka kuzyneczka. Ubolewamy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szczere kondolencje, to ogromna tragedia dla rodziców (")
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli można prosić o nazwisko- mieszkamy poza Polską ale w Borowie mamy liczną rodzinę,Szczere wyrazy współczucia dla najbliższych .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Agata Turkowska
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Agata Turkowska
Skoro danych persnonalnych nie podano w artykule, to pod żadnym pozorem nie ma Pan prawa udostępniać ich publicznie (chyba że jest Pan najbliższą rodziną). Publikując je na forum łamie Pan prawo. Wyczerpuje to znamiona art. 51 ust. 2 ustawy o ochronie danych osobowych: Art. 51. 1. Kto administrując zbiorem danych lub będąc obowiązany do ochrony danych osobowych udostępnia je lub umożliwia dostęp do nich osobom nieupoważnionym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. 2. Jeżeli sprawca działa nieumyślnie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiecie co niektórzy powinnni się dwa razy zastanowić co piszą ...jak wogóle można tak mówić o tej dziewczynie ..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro danych persnonalnych nie podano w artykule, to pod żadnym pozorem nie ma Pan prawa udostępniać ich publicznie (chyba że jest Pan najbliższą rodziną). Publikując je na forum łamie Pan prawo. Wyczerpuje to znamiona art. 51 ust. 2 ustawy o ochronie danych osobowych:Art. 51. 1. Kto administrując zbiorem danych lub będąc obowiązany do ochrony danych osobowych udostępnia je lub umożliwia dostęp do nich osobom nieupoważnionym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. 2. Jeżeli sprawca działa nieumyślnie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
osoby zmarłe niepodlegają ochronie danych osobowych - zachęcam gorąco do lektury przepisów
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: