Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nawet jeśli to oni źle zrobili wymuszając pierwszeństwo to pewny jestem,że ciężarówka nie jechała 50km/h tylko więcej, i nie dziwne że nie zdążyłaby zahamować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że najwięcej mają do powiedzenia osoby które nigdy nie jeździły ciężarówką. Nawet gdyby jechał te 50km/h i tak by nie wyhamował, a druga sprawa to ciężarówka nie jest taka mała żeby jej nie było widać. Ludzie ciągle wymuszają bo co tam to tylko ciężarówka, a taka jest prawda że to nie STARy które jeżdżą 40km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden był z Gościeradowa a drugi prawdopodobnie z Bliskowic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden był  z Gościeradowa  a drugi z Bidzin i nie rozkminiajcie już kto zawinił bo to im życia nie wróci. lepiej się pomódlcie za chłopaków bo wiek 16 lat to z pewnością nie jest wiekiem do umierania [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jeśli to oni źle zrobili wymuszając pierwszeństwo to pewny jestem,że ciężarówka nie jechała 50km/h tylko więcej, i nie dziwne że nie zdążyłaby zahamować.
 
Nawet jeśli to oni źle zrobili wymuszając pierwszeństwo to pewny jestem,że ciężarówka nie jechała 50km/h tylko więcej, i nie dziwne że nie zdążyłaby zahamować.
  Powodzenia z zatrzymaniem kilkunastu ton jak coś Ci wjedzie bezpośrednio przed maskę. Wsiądź za kółko, spróbuj, pogadamy wtedy. Praw fizyki nie oszukasz.   Przypuszczam, że kierowca nawet nie miał szans uciec na przeciwny pas, bo a) nie zdążył, B) jechało coś z naprzeciwka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.lubelska.policja.gov.pl/index.php?action=news&action_id=20617  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że wyjeżdżali z zatoczki, a kask i części poleciały w przeciwnym kierunku. Skuter był powleczony od wysokości domu Dawida, obok zatoczki i dalej prawie przed pocztę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłam z nimi do szkoły . :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nestety trafiłam na ten wypadek ...... do końca życia nie zapomnę krzyku kobiety która tam gdzieś była wydaje mi sie że to mogłabyć matka któregoś chłopaka z oddali tylko widziałam jak tego biednego chłopaka renimowano i po mimo tego że to obcy dla mnie ludzie nie mogę o tym przestać myśleć , miałam ogromną nadzieję ze przeżyją .... coś nie wyobrażlanie strasznego  , te bezsensowne debaty na temat winy nic nie zmnienią , bo czy nawet jeśli to wina tych chłopców to ma nam być łatwiej  , to ich wina więc co ? dobrze sie stało ?Uważam to za totalny bezsens ogromnie wyspółczuję kierowcy ciężarówki , ale przedewszytkim nie wyobrażam sobie rozpaczy rodziców . straszne to ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byla babcia jednego z tych chlopcow... Wszystko stali sie na jej oczach... Chlopcy chcieli wjechać w bramę do swojej posesji. Zginęli pod domem. Ta kobieta sama później potrzebowala pomocy!!! Tragedia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byla babcia jednego z tych chlopcow... Wszystko stali sie na jej oczach... Chlopcy chcieli wjechać w bramę do swojej posesji. Zginęli pod domem. Ta kobieta sama później potrzebowala pomocy!!! Tragedia...
  O mój Boże ....... jak Ci ludzie to przeżyją ..........nie potrafię sobie wyobrazić tragedii tych ludzi ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 staszne [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromna tragedia jestem z Goscieradowa i dobrze znam rodzine Dawida...  Wyrazy Wspołczucia dla Nich [*] To młodzi chłopcy cale życie przed nimi ale widać Ktoś tam  wysoko chciał inaczej.       Pokój ich Duszom[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb Dawida w czwartek o 13.30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdarzenie zmusza nas do refleksji nad naszym życiem, co nas czeka,jeżeli tak młodzi ludzie muszą od nas odchodzićspółczuję rodzicom znam ich .POKÓJ ICH DUSZOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O mój Boże ....... jak Ci ludzie to przeżyją ..........nie potrafię sobie wyobrazić tragedii tych ludzi ......
Mój Boźe ? Ksiądz na kazaniu mówi że wszystko dzieje się z woli Boga, więc idę tym tropem i wnioskuję, że to ten Bóg zabił tych chłopaków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że najwięcej mają do powiedzenia osoby które nigdy nie jeździły ciężarówką. Nawet gdyby jechał te 50km/h i tak by nie wyhamował, a druga sprawa to ciężarówka nie jest taka mała żeby jej nie było widać. Ludzie ciągle wymuszają bo co tam to tylko ciężarówka, a taka jest prawda że to nie STARy które jeżdżą 40km/h
widac ze doswiadczony w d*** misia kierowca sie znalazl, nie wiem z jaka predkoscia jechal kierowca ciezarowki (jest tachograf) a druga sprawa to kierowca ciezarowki powinien zachowac szczegolna ostroznosc a nie zeby jak piszesz jolopie jeden skonczony ze nie jest mala i powinno sie ja widziec, i skoncz pieprzyc ze ludzie ciagle wymuszaja, wlez na Yotube i popatrz co ciezarowcy wyczyniaja na drogach, i nie pisz bzdur tylko sie zastanow-wydarzyla sie tragedia, dwie mlode osoby nie zyja, moze troche wspolczucia dla obydwoch rodzin  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Powodzenia z zatrzymaniem kilkunastu ton jak coś Ci wjedzie bezpośrednio przed maskę. Wsiądź za kółko, spróbuj, pogadamy wtedy. Praw fizyki nie oszukasz.   Przypuszczam, że kierowca nawet nie miał szans uciec na przeciwny pas, bo a) nie zdążył, B) jechało coś z naprzeciwka.  
   
Dziwne, że wyjeżdżali z zatoczki, a kask i części poleciały w przeciwnym kierunku. Skuter był powleczony od wysokości domu Dawida, obok zatoczki i dalej prawie przedhm pomyslmy, a moze bylo tak ze chcieli do domu wjechac a rozpedzony samochod ciezarowy w nich uderzyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Powodzenia z zatrzymaniem kilkunastu ton jak coś Ci wjedzie bezpośrednio przed maskę. Wsiądź za kółko, spróbuj, pogadamy wtedy. Praw fizyki nie oszukasz.   Przypuszczam, że kierowca nawet nie miał szans uciec na przeciwny pas, bo a) nie zdążył, B) jechało coś z naprzeciwka.  
a moze to kierowca ich nie zauwazyl bo bardzo mu sie spieszylo i dajej wiesz fizyka... a szanse sa zawsze... nie zdazyl,jechalo cos z naprzeciwka??? widocznie tam byles i wszystko widziales co za ludzie, nawet odrobiny szacunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gówniarze nie umią jeździć i wszystko wychodzi "chce sie motor , to i pierwsze trumnę i potem motor" jest nauka do innych osób ... ale co zrobić szkoda ich nad nimi było życie ale juz sie skonczyło :blush: :( teraz trza iść na pogrzeb i zapalić choć jedną znicz  .  
A to co??? gowniarze??? a to za co??? deb***u poje***y jeden co ma wiek do tej konkretnej tragedii?! kubic jest doswiadczonym kierowca i zobacz jak sie nadzial,kulig, i.t.p. co za zasraniec moze takie bzdury wymyslec!!! a raczej nie myslec jak to pisal byl skuter,chcieli pojezdzic, to juz nie wolno w Polsce jezdzic na skuterze ty wiesniaku jeden, i jaka nauka, co ty pieprzysz, tragedia!!! tir ich walnal i to dla ciebie nauka, co za imbecyl, az szkoda gadac, lepiej pomodl sie, zastanow ,chwila refleksji a nie taki bzdury,moze troche szacunku dla zmarlych tragicznie, a gdyby to twoje dzieci byly??????????? wez sie zastanow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...