Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kraśniku. Dwie osoby w ciężkim stanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2016 o 16:46 Powrót do artykułu
szybka ,nieostrożna jazda tak się właśnie kończy. Oby kierowca i pasażer nie mieli ciężkich obrażeń :((
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Super droga. Strach tam sie wymijac jak sie widzi te rowy i przepusty
0
ROZUMU NIE ZASTĄPIĄ OPONY ZIMOWE.
0
Honda się złożyła jak scyzoryk ,a korozja dopełniła zniszczeń. Ale szrot.........
0
Dobrze że żadnych osób postronnych nie zabił ten rajdowiec w tym pordzewiałym siepie ...
0
Pojazd był po trzech wypadkach dlatego tak się złożył.
0
należy zasypać wszystkie rowy bo są przyczyną wypadków
0
KRAŚNIK,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
0
 brawo przepust!! nauczył kolejnego mistrza, jak należy jechać autem i jednocześnie wybił mu motoryzację ze łba!! Wszystko z korzyścią dla innych użytkowników dróg! Postawić jak najwięcej przepustów przy drogach!!
0
Przykro czyta się jak można być pustym człowiekiem. Te komentarze wskazują jak bardzo jesteście wszyscy żałośni !!! Czasami lepiej przemilczeć, niż pisać coś takiego... Bóg jeden wie co było przyczyną.
0
***s://***olx.pl/oferta/sprzedam-honda-prelude-v-gen-2-0-b-lpg-cid5-idizlgz.html letnie opony z tylu, sliska droga po opadach i wszystko jasne
0
Jakby ktoś siedział z tyłu to....i dlatego powinny wrócić radary, niech je stawiają nawet w kubłach na śmieci (jak np. w Holandii), dzięki temu na drogach będzie debil i przygłup jeździł wolniej albo straci prawko/pójdzie siedzieć za brak płacenia mandatów....
0
Znak stop zlekceważył, pieszego przegonił z przejścia, rowerzystę ochlapał. Przepust się nie dał. Brawa przepustom i drzewom. Większość fotoradarów zniknęła. Dobrze, że pozostałe obiekty w pasie drogowym czuwają.
0
100 (sto) mniej ratuje życie.
0
Co prawda, to prawda. Jeśli ktoś nie dba o bezpieczeństwo własne/pasażera to czy dba o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu? Mało prawdopodobne. Jeśli nie szanujesz życia innych - ja nie szanuję twojego. Nie mam współczucia dla bandytów drogowych.
0
No i biedakom wzrośnie składka OC o 2000%. I bardzo dobrze!
0
Czemu na świecie jest taka znieczulica?  100 ratuje życie????? A skąd ty wiadomo ile jechał? ZŁE WARUNKI NA DRODZE WYGRAŁY!!!! 
0
Znieczulica dla przepisów ruchu drogowego?
0
Skąd wiadomo ile jechał? Nie wiem dokładnie, ale podejrzewam, że nieprzepisowo skoro: -wypadł z drogi -uszkodzenia pojazdu są tak znaczne (nawet przy uderzeniu tyłem) -wypadek zdarzył się na prostym odcinku -bardzo rzadko spotykam się, aby kierujący tego typu pojazdami (tj. o wartości: 2000-10000 PLN) z rejestracjami: LKR, LOP, LRY (czyli młodzieży wiejskiej/podmiejskiej), potrafili się zachować prawidłowo w ruchu drogowym (nie chodzi mi tylko o przestrzeganie ograniczeń prędkości). Nie twierdzę, że LU w droższych samochodach nie popełnia wykroczeń - oczywiście też popełnia, jednak wydaje mi się, że jest wśród niej wyraźnie mniej zachowań patologicznych na drodze.
0
"ZŁE WARUNKI NA DRODZE WYGRAŁY!!!! " - ty też toczysz bitwę na drodze? Z czym: z pogodą, z pieszymi, z rowerzystami, z zawalidrogami, z fotoradarami? A może głupota przegrała?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: