Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kraśniku. Dwie osoby w ciężkim stanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2016 r. o 16:46 Powrót do artykułu
szybka ,nieostrożna jazda tak się właśnie kończy. Oby kierowca i pasażer nie mieli ciężkich obrażeń :((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super droga. Strach tam sie wymijac jak sie widzi te rowy i przepusty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROZUMU NIE ZASTĄPIĄ OPONY ZIMOWE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Honda się złożyła jak scyzoryk ,a korozja dopełniła zniszczeń. Ale szrot.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że żadnych osób postronnych nie zabił ten rajdowiec w tym pordzewiałym siepie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojazd był po trzech wypadkach dlatego tak się złożył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy zasypać wszystkie rowy bo są przyczyną wypadków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRAŚNIK,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 brawo przepust!! nauczył kolejnego mistrza, jak należy jechać autem i jednocześnie wybił mu motoryzację ze łba!! Wszystko z korzyścią dla innych użytkowników dróg! Postawić jak najwięcej przepustów przy drogach!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro czyta się jak można być pustym człowiekiem. Te komentarze wskazują jak bardzo jesteście wszyscy żałośni !!! Czasami lepiej przemilczeć, niż pisać coś takiego... Bóg jeden wie co było przyczyną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***olx.pl/oferta/sprzedam-honda-prelude-v-gen-2-0-b-lpg-cid5-idizlgz.html letnie opony z tylu, sliska droga po opadach i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby ktoś siedział z tyłu to....i dlatego powinny wrócić radary, niech je stawiają nawet w kubłach na śmieci (jak np. w Holandii), dzięki temu na drogach będzie debil i przygłup jeździł wolniej albo straci prawko/pójdzie siedzieć za brak płacenia mandatów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znak stop zlekceważył, pieszego przegonił z przejścia, rowerzystę ochlapał. Przepust się nie dał. Brawa przepustom i drzewom. Większość fotoradarów zniknęła. Dobrze, że pozostałe obiekty w pasie drogowym czuwają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 (sto) mniej ratuje życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda, to prawda. Jeśli ktoś nie dba o bezpieczeństwo własne/pasażera to czy dba o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu? Mało prawdopodobne. Jeśli nie szanujesz życia innych - ja nie szanuję twojego. Nie mam współczucia dla bandytów drogowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i biedakom wzrośnie składka OC o 2000%. I bardzo dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu na świecie jest taka znieczulica?  100 ratuje życie????? A skąd ty wiadomo ile jechał? ZŁE WARUNKI NA DRODZE WYGRAŁY!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znieczulica dla przepisów ruchu drogowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiadomo ile jechał? Nie wiem dokładnie, ale podejrzewam, że nieprzepisowo skoro: -wypadł z drogi -uszkodzenia pojazdu są tak znaczne (nawet przy uderzeniu tyłem) -wypadek zdarzył się na prostym odcinku -bardzo rzadko spotykam się, aby kierujący tego typu pojazdami (tj. o wartości: 2000-10000 PLN) z rejestracjami: LKR, LOP, LRY (czyli młodzieży wiejskiej/podmiejskiej), potrafili się zachować prawidłowo w ruchu drogowym (nie chodzi mi tylko o przestrzeganie ograniczeń prędkości). Nie twierdzę, że LU w droższych samochodach nie popełnia wykroczeń - oczywiście też popełnia, jednak wydaje mi się, że jest wśród niej wyraźnie mniej zachowań patologicznych na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ZŁE WARUNKI NA DRODZE WYGRAŁY!!!! " - ty też toczysz bitwę na drodze? Z czym: z pogodą, z pieszymi, z rowerzystami, z zawalidrogami, z fotoradarami? A może głupota przegrała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...