Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kraśniku: Trzy osoby trafiły do szpitala

Utworzony przez wpisuje imie, 26 sierpnia 2012 o 07:21 Powrót do artykułu
wlasnie teraz widzimy jak działa wymiar sprawiedliwosci, kierowca karany wielokrotnie, pozyczony samochód i pijany. paranoja.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wpisuje imie napisał:
wlasnie teraz widzimy jak działa wymiar sprawiedliwosci, kierowca karany wielokrotnie, pozyczony samochód i pijany. paranoja.....
Czy on był policjantem,czy kimś kto ma imunitet ???
0
Obciąć pijanemu sqrwielowi za kierownicą jaja!! Niech nie przekazuje dalej zyebanych genów!
0
Film z wypadku: http://retrix.pl/WypadekKrasnik.avi
0
Gość napisał:
Obciąć pijanemu sqrwielowi za kierownicą jaja!! Niech nie przekazuje dalej zyebanych genów!
Jak miał imunitet,to mu możesz skoczyć na pukiel.
0
pisze ze Volvo i Renault , a ja wtedy przejeżdzałem niedługo po wypadku i widziałem kompletnie rozbity Opel na lawecie . czyli gdzies jest niescislosc.
0
skąt wy żeście wzieli trzy osoby skoro w volvo ku*** jedna !!!!!
0
skąt ku*** wiesz że porzyczony ?!!
0
Ku..... nie czlowiek? Do nauki glaby jedne, albo wracac do podstawowki i slowniki do lap!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: