Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Księżomierzu: 29-latka nie żyje

Utworzony przez KONSTANCJA_RRM, 19 lutego 2012 r. o 13:07 Powrót do artykułu
Cały czas mam przed oczami jej usmiechniętą buzię,nigdy nie widziałam jej naburmuszonej, nawet jak była zmęczona nie narzekała, to co robiła naprawde robiła dobrze.Wczesniej jeździłam do fryzjera do Lublina, tak cieszyłam się ,że Basia trafiła w mój gust i zawsze wychodziłam z zakładu odprężona i zadowolona z usługi.....bardzo nam będzie jej brakowało,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klientka napisał:
Cały czas mam przed oczami jej usmiechniętą buzię,nigdy nie widziałam jej naburmuszonej, nawet jak była zmęczona nie narzekała, to co robiła naprawde robiła dobrze.Wczesniej jeździłam do fryzjera do Lublina, tak cieszyłam się ,że Basia trafiła w mój gust i zawsze wychodziłam z zakładu odprężona i zadowolona z usługi.....bardzo nam będzie jej brakowało,,,,
Tak to Prawda,Pasia była wysmienitą fryzjerką,i osobą:)I taka Ją zapamiętamy;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klientka napisał:
Cały czas mam przed oczami jej usmiechniętą buzię,nigdy nie widziałam jej naburmuszonej, nawet jak była zmęczona nie narzekała, to co robiła naprawde robiła dobrze.Wczesniej jeździłam do fryzjera do Lublina, tak cieszyłam się ,że Basia trafiła w mój gust i zawsze wychodziłam z zakładu odprężona i zadowolona z usługi.....bardzo nam będzie jej brakowało,,,,
Temu delikfentowi ciekawemu z ostrowa powinno sie zadac bardzo ciekawych pytań;;;;;;;;;;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co to napisałes tu i do czego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu odeszła za szybko jej mama, teraz ona.. tragedia nie do opisania [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda że Basia była wyjątkową, uśmiechnięta, pełną wdzięku i energii dziewczyną i niech taka pozostanie w naszych sercach. Taką Cię Basiu zapamiętamy...na zawsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem napisał:
po co to napisałes tu i do czego?
Zapytaj ludzi co to za gosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika napisał:
Czy w ogóle myślisz? Czy Ty jesteś człowiekiem? Tak śmieszna jest dla Ciebie czyjaś śmierć, czyjaś rozpacz????? Wypaczone zwierzę. Nawet nie zwierze. One potrafią okazywać uczucia i nie naigrywają się z życia. Naprawdę szkoda mi Ciebie. Może kiedyś dorośniesz. Basiu byłaś cudowna. Mam nadzieję, że teraz, w niebie, jest Ci lepiej. Zawsze będziemy o Tobie pamiętać.
O jaim niebie mowa ? Przecież to jest bajka dla ludzi religijnych, którzy nie potrafia samemu wyciągać wniosków z faktów ! Np. Czy to "z miłości" do Basi i "z miłości" do jej rodziny Bóg pozwolił żeby zginęła ? Kiedyś ksiądz na kazaniu mówił, że wszystko dzieje się z woli Boga - logicznym jest więc, że jeśli tak, to " kochający" Bóg po prostu ją zamordował !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kwp.lublin.pl/index.php?action=headquarters&id_pg=70&action_id=6366
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy myslicie, ze mozna budowac swoje szczescie na czyims nieszczesciu? Wchodzac w zwiazek z zonatym mezczyzna i rozbijajac malzenstwo? itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za brednie!wstydz sie!a zabobony to sobie zostaw w ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chcesz przez to powiedziec pisząc że "tak to jest kiedy ktoś rozbija códze małżeństwo"....i takie tam...Co możesz wiedzie jak było????Jak możesz dawac takie beznadziejne sugestie.....Ogarnij się bo nie wiesz jakie gówno ciebie w życiu spotka!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misia napisał:
Co chcesz przez to powiedziec pisząc że "tak to jest kiedy ktoś rozbija códze małżeństwo"....i takie tam...Co możesz wiedzie jak było????Jak możesz dawac takie beznadziejne sugestie.....Ogarnij się bo nie wiesz jakie gówno ciebie w życiu spotka!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze napisane i ja sie pod tym podpsiuje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw sie dowiedz kto je rozbil,bo na pewno nie byla to Basia,a jak nie wiesz szczegolow,to nawet sie nie wypowiadaj tu na forum!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wazne kto i co nie wchodzi sie w takie tam nie stac ja bylo ??? zycie,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet nie umiesz po polsku pisac, zmieniasz człowieku nicki i tak jestes rozpoznawalny.Masz jakis problem ,zachowaj go dla siebie,dla nas była wspaniałą osobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25-go lutego 2012 o 11.30 nastąpi wyprowadzenie z Kaplicy w Urzędowie do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Popkowicach. Po nabożeństwie wyprowadzenie do grobu na cmentarzu w Popkowicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
25-go lutego 2012 o 11.30 nastąpi wyprowadzenie z Kaplicy w Urzędowie do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Popkowicach. Po nabożeństwie wyprowadzenie do grobu na cmentarzu w Popkowicach.
chyba w Kościele Świętej trójcy w Popowicach, a nie trójcy przenajświętszej jak nie wiesz to nie pisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nazywała zmarła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...