Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pasy oczywiście zapięte na siedzeniu. Cwany polak potrafi. Tylko ja nie mam zamiaru placić za długotrwałe leczenie takiego cwaniaka z nfz, powinien się leczyc na wlasny koszt!! I taki zapis powinien pojawic się w kodeksie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała blacha na strzępy się gniecie, nie ma już młodego chłopca na tym świecie, czy naprawdę tego było mu trzeba? by dojechać autostradą do nieba??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie na trasie Lublin-Kraśnik znajduje się
Lublin Rzeszów Krajowa 19 po drodze między tymi miastami znajduje się kraśnik . czy teraz kumasz drogi Gościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzine poszkodowanego prosze o pilny kontakt, mam ważną informację do przekazania arturs185pul@popk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam w jednym z tych Busów jechał mój kolega , jechał od strony Lublina ... mógłby ktoś kto ma pewne / sprawdzone informacje powiedzieć czy zginęła osoba jadąca niebieskim busem od strony Rzeszowa czy kierowca białego busa jadącego od strony Lublina.. ?
zginął z białego busa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny zapinający pasy inaczej... głupie geny eliminują się same... szkoda że zabierają lub ranią innych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...