Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Szastarce: Nie żyje jedna osoba

Utworzony przez juras, 7 listopada 2011 r. o 09:15 Powrót do artykułu
pako napisał:
dwóch braci nie żyją
Czy to pewne? A co z trzecim chłopakiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeci żyje tylko ma złamania otwarte...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale napewno dwóch nie żyje wyraz spółczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja slyszałem tylko o jednym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestancie gadac takie głupoty. TYLKO JEDNA OSOBA NIE ZYJE. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca także nie zyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
kierowca także nie zyje.
michał żyje czego takie głupoty piszesz?? leży w szpitalu w lkr w ciężkim stanie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty ku*** pier***isz,skąd Ty masz takie informacje że dwóch braci nie żyje,plotkami uśmiercacie ludzi, najpierw dobrze się dowiedz a póżniej dopiero wypisuj takie bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lukasz... ;( [*] ciagle mam Cie przed oczami...spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie wypisywać głupoty skoro nie znacie prawdy. nie żyje jedna osoba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a widzicie jakoś mogli nagle drgowcy znaki postawić tylko jeszcze niech zabezpieczą ten łuk... szkoda że trzeba było czekać na śmierć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michal zyje!!! nie zyje Lukasz:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
dobrze zgadzam się z Tobą tylko to nie jest pierwszy wypadek na tym zakręci tylko któryś z kolei tyle że pozostałe nie był takie straszne jak ten...i do tej pory nikt nic z tym nie zrobił a ten straszny zakręt ich tak wyrzucił...
jadąc 60 tak by nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pako napisał:
dwóch braci nie żyją
Wszedzie jest napisane ze JEDNA osoba nie zyje czyli ze brat zmarlego przezyl jest w ciezkim stanie a przynajmniej byl w ciezkim stanie tak samo jak kierowca ale jak jest teraz to niewiem i chcialabym prosic kogos kto ich zna o informacje o ich stanie z gory dziekuje. Lukasz nie napisze ze zostaniesz na zawsze w mojej pamieci bo pewnie tak nie bedzie ale napewno na bardzo dlugo, wciaz nie moge w to uwierzyc ze juz nigdy nie porozmawiamy:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek napisał:
Niech chłopki kupują jeszcze gorsze złomy i niech szybciej jeżdżą
Nie sztuka napędzić sztuką jest opanować i wyhamować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek napisał:
Niech chłopki kupują jeszcze gorsze złomy i niech szybciej jeżdżą
Jak by każdego było stać na nowe auto to by je kupił imbecylu je***y!!! wkurza mnie takie pisanie! ,,jakby" baranie Ty! ciekawe jakby Twój brat lub znajomy zginął co bys napisał Ty pojebańcu!!! i nie będe kulturalny wobec Ciebie Ty śmieciu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie wczoraj jechalem tamtedy kolo 17 i akurat byla lekka mgla budynek energetykow oswietlony spoko a za nim nawet tego zakretu nie widac przy jezdzie 50km tez musialem wytrzeszczyc oczy zeby nie zlapac pobocza wiec cos by sie przydalo z tym zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrzunio napisał:
ludzie wczoraj jechalem tamtedy kolo 17 i akurat byla lekka mgla budynek energetykow oswietlony spoko a za nim nawet tego zakretu nie widac przy jezdzie 50km tez musialem wytrzeszczyc oczy zeby nie zlapac pobocza wiec cos by sie przydalo z tym zrobic
Mistrzumiu troszkę bredzisz jeżdżę tamtędy co dziennie i ten zakręt w noce zbieram z prędkością 100-120 no godzinę ,jeśli ty przy 50 masz problemy to może się na rower przesiądź ,ale taki bez przerzutek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mistrzumiu troszkę bredzisz jeżdżę tamtędy co dziennie i ten zakręt w noce zbieram z prędkością 100-120 no godzinę ,jeśli ty przy 50 masz problemy to może się na rower przesiądź ,ale taki bez przerzutek .
Po którejś takiej nocy dnia już możesz nie ujrzeć. Jest tam jeszcze pare drzew niezaliczonych. Mam nadzieję, że nigdy nie będę się z tobą mijać na tym zakręcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...