Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Urzędowie. Motocyklista w ciężkim stanie

Utworzony przez kamilek, 9 lipca 2012 r. o 11:02 Powrót do artykułu
O jednego amatora szlifierek mniej, to znaczy, że będzie choć trochę bezpieczniej na naszych drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu napisał:
no i sie doigrał gówniarz jeden, nie umie jeździć to cwaniaczy na drodze/ najpierw rozpieprzył mazde tera, boom ....
Dobrze ci się jeździ Signumem którego kupiłes za kase z ubezpieczenia za renówke? to się udzielaj. A Jak już musisz to rób tak byś nie pozostawiał brudnej opini po sobie. Wracaj do nas Miki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stwierdzam zgon bo umar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stwierdzam zgon bo umar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stwierdzam zgon bo umar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ta informacja? I dlaczego wierzyć, że prawdziwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierć kliniczna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma prawo do własnego zdania..., ale Ludzie proszę nie piszcie głupot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można kogoś uśmiercać za życia?? Nie macie prawdziwych informacji to nie piszcie bo aż brzydzi czytanie takich głupot. Miki trzymam kciuki!! Dasz rade!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma prawo do własnego zdania..., ale proszę Ludzie nie piszcie głupot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apelujemy o pomoc! Jeśli możesz zgłoś się do Centrum Krwiodawstwa w Kraśniku (lub innej tego typu jednostki ) i oddaj krew dla Mikiego! Nie ważne jaką grupę krwi posiadasz - każda krew oddana w tym celu zostanie wymieniona na odpowiednią dla Mikołaja... Krew można oddawać od 8 do 12.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy następnym razem ktoś mnie zapyta, dlaczego od zawsze utrzymuję, że kocham zwierzęta bardziej niż ludzi, to bezapelacyjnie podam link do tego news'a jako uzasadnienie. ile musi być w was biednych żalu i strachu, ile macie w sobie zaściankowości, uprzedzeń i zgryzoty, aby życzyć komuś śmierci. kim wy jesteście, że cieszycie się z czyjegoś wypadku. gdzie sie podziała wasza ludzkość? nie posiadacie w sobie najmniejszej cząstku z człowieka, nie licząć ciała, skoro w chwili jak ta piszecie, że doigrał sie, bo mu się należało. błagam, mój pies miał w sobie więcej uczuć i zrozumienia dla człowieka, niż wy. mój szczur wydaje się więcej rozumieć i szczerze mówiąc już mnie to nie smieszy, bardziej mnie to martwi. zagryźlibyście tylko po to, aby wasze było na wierzchu. wydarlibyscie z reki, aby cos dostac. swiecilibyscie oczami, zeby cokolwiek spadlo wam ze stolu. stala sie straszna rzecz, a wy zachowujecie sie gorzej niz hieny i sępy. nagle zrobilo sie tu wielu specjalistów od powierzchni drogowych, analitykow psychologicznych i sedziow. skoro macie takie umiejetnosci, to przestancie pracowac w sklepie lub fabryce i idzcie na kryminalistyke, architekturę miejska czy prawo. szkoda, by marnowaly sie takie talenty. i przede wszystkim przestancie szczekac, bo nie odszczekacie tego, co się stalo. mikolaj walczy o zycie. i jako ludzie powinniscie dac mu troche wsparcia, dokladnie takiego samego, jakiego zapewne zyczylibyscie dla swojego syna, ojca czy brata, gdyby znalazl sie w podobnej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taksiarz napisał:
O jednego amatora szlifierek mniej, to znaczy, że będzie choć trochę bezpieczniej na naszych drogach.
ale ty jestes załosny gnój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawajcie znać jak tam Miki się trzyma bo niestety nie mamy możliwości się dowiedzieć. Wiele osób z uczelni się martwi i trzyma za niego kciuki. Mamy nadzieje, że jak najszybciej do nas wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawajcie znać jak tam Miki się trzyma bo niestety nie mamy możliwości się dowiedzieć. Wiele osób z uczelni się martwi i trzyma za niego kciuki. Mamy nadzieje, że jak najszybciej do nas wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka bo całe życie przed nim. Rodzinie należy się wsparcie, a Mikołajowi pomoc, dlatego jako tysięczna osoba raz jeszcze napiszę, KTO MOŻE ODDAĆ KREW NIECH DODA DOPISEK "dla Mikołaja Drozda". To tytułem wstępu, żeby pokazać, że współczuję i ani psem ani hieną nie jestem. ALE mam swoje zdanie na ten temat! Samochód skręcający nawet przecinając pas przeciwny nie jest w stanie zobaczyć wyskakującej zza zakrętu strzały lecącej 150 na godzine (albo i szybciej), niestety gdyby jechał wolniej to jest szansa, że miałby teraz co najwyżej złamaną nogę. Wszystkim nam go żal, ale pomyślcie co by było gdyby zamiast w samochód wbił się w matkę z dzieckiem na ręku. Sorry, ale jeśli chcesz latać 200km/h to na tor wyscigowy a nie po wsiach gdzie ludzie chodzą po ulicy bo nie ma chodnika. Oczywiscie teraz uogólniam ale są dwie strony medalu niestety. A Mikołajowi z całego serca życze powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem, że wszyscy jesteście już po zapoznaniu się i raportu policyjnego lub analizie danych z radaru? nie wiem, może jestem jakaś niedoinformowana, ale skąd wszyscy macie informacje, z jaką prędkością jechał? i, aby obylo się bez nagonki na bezkrytyczność, nie pochwalam szarżowania na drogach, ale byłoby dobrze mieć wszystkie dane, by móc wyciągać wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem wypowiedź internautów że : "wiem jak było" jest bezsensowne i wzbudzające tylko niepotrzebne nerwy. Póki co wnioskuję że zeznania składał tylko kierowca passata a kij zawsze ma dwa końce, więc różnie to mogło wyglądać. Dlatego prosiłbym by się "znawcy" nie wypowiadali gdyż zapewne sztab ludzi nad ustaleniem co się stało pracuje i z czasem ktoś się na ten temat z "upoważnionych" wypowie. Znam Mikiego i prosiłbym również żeby go nie wyzywać gdyż to jest człowiek tak samo jak i każdy z nas, więc trochę szacunku gdyż każdy z nas ( a przynajmniej większość ) jest kierowcami mniej lub bardziej doświadczonymi i wiemy jak sytuacja na drodze może się zrobić nieprzewidywalna. Co do prędkości to każdy z nas "za czymś pędzi" gdyż te przepisowe 50-60km/h często zdarza się przekroczyć. Przykład znajdziecie sami w sobie więc daleko nie musicie sięgać. Bezsensowna jest również walka puszka-rower - ludzie dorośnijcie!!!! To że ktoś kiedyś kogoś komuś motorem zabił ( moje kondolencję dla tego który pisał na forum o tym ) to też nie usprawiedliwia by teraz czekać tylko by "kolejny" ( tak też ktoś o Mikim napisał ) się rozbił by sobie tylko ulżyć na forum. Prośba moja by ktoś kto do rozmowy nie dorósł po prostu się nie wypowiadał. Teraz najważniejsze jest by Miki dał radę z walką której nikomu nie życzę. Z tego co wiem jest z nim ciężko ale człowiek ma nadzieję żeby mu się udało to przetrwać ( przejawem człowieczeństwa jest, a przynajmniej powinno być współczucie a nie głupia dziecinna radość że komuś coś się dzieje ). Trzymaj się Miki i życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!! Rodzinie życzę siły w tych trudnych chwilach. Jak ktoś będzie miał informacje o Mikim to pisać!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dzisiaj z chęcią oddania krwi około godziny 10, niestety nie dane mi było tego uczynić gdyż frekwencja przerosła oczekiwania, w poczekalni czekało jeszcze około 15 młodych ludzi, miłe jest to że w obliczu tej tragedii możemy się zmobilizować z chęcią niesienia pomocy, szkoda że tylko w takich przypadkach a nie codziennie. Dla chętnych którzy chcą oddać krew proponuje przyjść jutro o 7 rano, ja postaram się stawić i dla wszystkich którzy będą chcieli pomodlić się o powrót do zdrowia dla Mikołaja jest dzisiaj msza w kościele na fabrycznym obok targu o 18.00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikolaj Walcz dasz rade oddal bym krew niestety nie moge bo odalem tydzien wczesniej ale wierze ze dasz rade i wiem ze pokonasz ta droge i WROCISZ A WY LUDZIE POWIEM JEDNO MILCZCIE NIE OBRZUCAJCIE NIKOGO BŁOTEM JAK NIC NIE WIECIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...